Dietos

3 dienų iškrovos dieta

Trijų dienų iškrovos dieta (dienų iškrovos dieta)

Trijų dienų iškrovos dieta, kurios gali laikytis net nėščios moterys ir maitinančios motinos! Periodiškai po audringų išeiginių ir švenčių mums būtina greitai sulieknėti, pašalinti šlakus ir reabilituotis. 3 kg per 3 dienas – šlakų pašalinimas!

Siūlome trijų dienų iškrovos dietą, kuri padės palaikyti idealų kūno svorį ir reguliariai iš organizmo pašalinti šlakus. Ši dieta remiasi paros badavimo praktika, teisingai jos laikantis rezultatai būna stebinantys. Svarbiausia tai, jog šios paprastos metodikos pagalba galima numesti 3-4kg per 3 dienas, sumažinti skrandį ir įgyti sveiką raudonį. Ši dieta tinka nėščiosioms ir maitinančioms motinoms – tai itin svarbu, jei jūs norite kuo greičiau numesti nereikalingus kilogramus.

Dietos schema: diena įžangai, paros badavimas, diena pabaigai.

1 diena: įžanga į badavimą

Įžanga į badavimą (3 dienų iškrovos dieta)Negalima valgyti gyvulinių baltymų (mėsos, paukštienos, žuvies, varškės, jūros produktų ir kt.) ir gyvulinių riebalų (grietinės, kefyro), geriau atsisakyti kruopų ir ankštinių – taip jūsų organizmas geriau pasiruoš kitos paros badavimui ir pradės valytis.

Nekeiskite įprasto dienos režimo ir pusryčiaukite įprastu jums metu. Dieną pradėkite nuo žolelių (galima žalios arbatos) arba šviežiai išspaustų sulčių. Žolelių arbatai labiausiai tinka mairūnas, ramunėlė, čiobrelis, mėta, liepos arba serbentų lapeliai, dilgėlė, jonažolė. Iš šviežių sulčių stipriausią poveikį turi morkų, morkų-burokėlių (4:1 arba 5:1), morkų-obuolių (1:1), morkų-moliūgų (1:1), kopūstų, kopūstų-morkų (1:1) sultys.

Geriausia rimtai valgyti pradėti nuo vidurdienio. Iki vidurdienio organizmas valosi, todėl reikėtų jam padėti.

Toliau galite valgyti šviežius ar džiovintus vaisius, daržoves (šviežias ar patroškintas), žalumynus, riešutus, saulėgrąžas, naudokite augalinį aliejų. Suprantama, nereikia persivalgyti galvojant apie kitos dienos badavimą – taip nieko neišeis. Dviejų-trijų valgymų per dieną visiškai pakanka. Galima valgyti vien vaisius (bananai netinka).

Kad trijų dienų iškrovos dieta būtų sėkminga, turite nebevalgyti nuo šeštos valandos vakaro: vėl pradėkite gerti žolelių arba žaliąją arbatą, šviežias sultis, vandenį.

Išsimaudykite šiltoje vonioje – sušildytas kūnas lengviau atsikrato nešvarumų ir šlakų.

Kitai dienai pasiruoškite 3-4 litrus švaraus vandens – šaltinio ar tiesiog virinto.

Paprastai ši diena praeina lengvai, ypač vasarą. Taigi skanaus!

2 diena: badavimas

badavimas (3 dienų iškrovos dieta)Šią dieną galima tik gerti ir tik vandenį. Daug ir su malonumu. Per dieną reikia išgerti 3-4 litrus švaraus vandens. Tam jums reikia išgerti po stiklinę vandens kas 30-40 minučių. Galima daryti ir taip: paprastai stipriausias alkis užeina per pietus, kad nesikankintumėte, per valandą laiko galite išgerti maždaug litrą vandens. Tuomet skrandis maloniai užsipildo ir kuriam laikui pavyksta jį apgauti. Svarbu skrandžio nepertempti, todėl iš karto neišgerkite daugiau kaip pusę litro vandens. Paprastai per pietus nepavalgius po kiek laiko alkis praeina, tačiau ima kankinti troškulys. Tai rodo, jog valymosi procesas vyksta normaliai, ir kiekviena organizmo ląstelė pašalina nešvarumus. Netektus skysčius reikia pakeisti švariu vandeniu – geriau šaltinio, nes jame yra natūralios gamtinės energijos.

Jei nėra didžiulio alkio jausmo, tuomet jus greičiausiai vilios mintis “ko nors užkramtyti”. Tai vadinamas “psichologinis alkis”. Atsipalaiduokite, neikite į virtuvę, liepkite namiškiams patiems pasigaminti maisto. Iškrovos dieta praeis lengvai jei tai savaitgalis, pamiegokite ilgiau. Jei esate darbe – dar geriau. Tokiu atveju galima užsiimti kokiu nors įdomiu darbu, kad diena praeitų nepastebėtai, arba imtis seniai atidėliojamų darbų. Galima užsibrėžti laiką, per kurį turite atlikti visus darbus. Taip jūs išvalysite ne tik kūną, bet ir sąžinę.

Dienos pabaigoje greičiausiai jums ims suktis galva. Tai ženklas, jog viskas vyksta teisingai. Nesikankinkite, atsigulkite. Dabar galite sau padėti labai maloniu būdu – į stiklinę vandens įsidėkite šaukštelį medaus ir/arba šaukštelį citrinos sulčių. Šis gėrimas vadinamas “papildu nuo streso”, tačiau jis skirtas ne jums, o jūsų inkstams. Tik įsivaizduokite, kiek nešvarumų jie dabar šalina!

Šią dieną galite išsimaudyti šiltoje vonioje ar keletą kartų nusiprausti po kontrastiniu dušu. Tai tik paspartins procesą.

Rūkalėms. Jei šią dieną galite atsisakyti cigaretės, puiku! Taip ir padarykite. Jei negalite, šią dieną turite puikią progą mesti! Rūkykite kiek tik norite. Jūsų organizmas, pradėjęs valytis, gali imti maištauti, ir cigaretės jums taps atgrasios. Eikite miegoti kuo anksčiau su mintimi apie laimingą rytojų.

3 diena: sugrįžimas prie įprastos mitybos

Dietos pabaiga (3 dienų iškrovos dieta)Ši diena pati svarbiausia ir, beje, pati sunkiausia. Nubudusi jausitės didvyrė, atlikusi tikrą žygdarbį. Būtent tada ir negalima suklupti. Jūsų skrandis, gavęs trumpą atokvėpį, jau sumažėjo. Po badavimo jis viską įsisavina daug geriau. Todėl valgyti reikia nedaug – kam vėl jį iš naujo pertempti ir apkrauti? Pakanka valgyti 2-3 kartus per dieną po nedaug. Racionas ir pagrindinės taisyklės – kaip pirmąją dietos dieną. Tačiau ryte nepamirškite nuvalyti apnašų nuo liežuvio. Džiugi žinia: šiandien 3 dienų iškrovos dieta jau eina į pabaigą. Dieną pradėkite nuo žolelių arbatos. Šiuo atveju labiausiai tinka ramunėlės ir čiobreliai (arba jų mišinys). Po 0.5-1 valandos jei norite, pasigaminkite sulčių – geriausiai kopūstų arba morkų-burokėlių.

Visi nešvarumai susikaupė vienoje vietoje, todėl juos reikia iš ten pašalinti. Tam puikiai tinka daržovių salotos be aliejaus ir žalumynai: tarkuotos morkos su citrinos-medaus užpilu, morkų-kopūstų (1:1) salotos, užpiltos citrinos sultimis, švieži žalumynai. Visas salotas reikia gerai sumaigyti ranka, kad iš daržovių išsiskirtų sultys. Jei esate nusiteikusi itin ryžtingai, tokias salotas galite valgyti visą dieną. Svarbiausia – nepersivalgyti. Po septintos valandos – vėl tik gerkite. Po to eikite miegoti, kad rytojaus rytą iš karto galėtumėte lipti ant svarstyklių!

Štai ir viskas. Nuo ketvirtos dienos galite valgyti kaip tik norite. Tokios dietos laikymuisi nereikia jokių ypatingų sąlygų ir egzotiškų produktų. Tačiau rezultatai akivaizdūs. Tokios dietos galima laikytis porą kartų per mėnesį. Pasinaudokite šiais patarimais ir grožėkitės savo atvaizdu veidrodyje!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite