Dietos

Dieta kuri tikrai veikia

Dieta kuri tikrai veikia

Yra posakis: kiek žmonių, tiek nuomonių. Mes nebruksime Jums stebuklingos dietos, kuri per naktį Jus pavers liekna(-u) gražuole(-iu). Mes pasiūlysime Jums, mūsų nuomone, geriausią, optimaliausią, svorio metimo programą.

Tam, kad efektyviai kristų svoris, turite laikytis programos nuostatų:

Neturite drąstiškai keisti savo mitybos įpročių.

Turite derinti mitybą su fiziniu aktyvumu.

Negalite persistengti: badauti, visą parą praleisti sporto salėje.

Kaloringus užkandžius ir maistą, pamažu turite pakeisti mažiau kaloringais patiekalais. Pradžioje atsisakykite alkoholio, sulčių (ypač nenatūralių), gazuotų gėrimų, saldumynų, baltų miltų produktų, riebalų (išskyrus įvairius aliejus).

Turite visam gyvenimui įsisavinti taisyklingo maitinimosi taisykles:

Turite valgyti penkis kartus dienoje, nedideliais kiekiais: būtinai pusryčius (nors ir vaisių, ar kelis šaukštus košės), pietus (daržoves su paukštiena, ar žuvimi, ar ankštinėmis daržovėmis), ir vakarienę (ne vėliau kaip 3 valandos prieš miegą). Užkandžiams rinkitės saujelę riešutų, džiovintus vaisius, ar šviežią vaisių.

Garuose ruoštos daržovėsGaminkite sveikiau: atsisakykite keptų riebaluose patiekalų, vietoje to naudokite garintuvą, troškintuvą, arba paprasčiausiai virkite vandenyje.

Daržovėms pagardinti vietoje majonezo, ar grietinės, naudokite alyvuogių, linų sėmenų, ar kitus aliejus.

Riebius pieno produktus keiskite liesais. Skonis beveik tas pats, o kalorijų sutaupote labai daug.

Idealiausia, jei Jūsų maisto norma būtų tokia, kad tilptų į Jūsų delną. Tačiau jei tokiu kiekiu nepasisotinate, tai per pusryčius valgomos košės kiekis turi būti ne didesnis kaip 100 gr. kruopų su daržovėmis, pietums, 120-150 gr. liesos mėsos (venkite kiaulienos, arba rinkitės liesą, jautienos, avienos, antienos), ar žuvies su daržovėmis, vakarienei – 300 gr. virtų daržovių, ar tiek pat gramų sriubos.

Užkandžiams pasirinkite 1 vaisių (riekelė meliono, pusė banano, obuolys).

Vietoje sulčių, gazuoto vandens, pieno, gerkite žaliąją ar žolelių arbatas, negazuotą mineralinį, pasukas.

Gerkite ne mažiau 2 litrų vandens per dieną. Jis apmalšins žvėrišką alkį. Vandenį, ar arbatą gerkite maždaug 15-20 minučių prieš valgį.

Tarpus tarp maisto darykite 2 – 3 valandas.

Maistą valgykite lėtai, apgalvotai. Mėgaukitės kiekvienu kąsniu.

Jei norite paiekti geriausią rezultatą, mitybą derinkite su fiziniu aktyvumu. Štai keletas taisyklių, kurios padės padidinti suvartojamos energijos kiekį.

Kontrastinis dušasRytą pradėkite nuo kontrastiniuo dušo. Taip greičiau pabusite, ir suaktyvinsite organizmą labiau, nei išsipraususi(-ęs) po šilto dušo srove.

Po dušo, pasimasažuokite kūną, padarykite bent trumputę mankštą.

Bent valandą laiko kasdien skirkite pasivaiksčiojimui gryname ore.

Vietoje laisvalaikio prie televizoriaus, leiskite laiką aktyviai: vaikščiokite, šokite, sportuokite, žaiskite tenisą, golfą, slidinėkite. Žodžiu darykite tai, kas Jums labiausiai patinka.

Vakarais nepatingėkite lengvai pasimankštinti sporto salėje, ar namuose, pasileidusi(-ęs) vaizdo įrašą. Jei turite nebaigtų namų ruošos darbų, mankštą galite pakeisti namų tvarkymusi, vasarą aplinkos tvarkymusi, žiemą – sniego kasimu. Jei dirbate, ar sportuojate uždarote patalpoje, gerai išvėdinkite kambarį, arba tvarkykitės prie atviro lango.

Šis mitybos ir fizinio aktyvumo derinys, rezultatus duos jau po savaitės. Jausitės žvalesnis(-ė), jaunesnis (-ė), lankstesnis (-ė), palieknėjęs (-usi). Tai pati geriausia ir efektyviausia dieta. Svarbiausia – kad nežalojanti nei fiziškai, nei dvasiškai. Gerų emocijų!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite