Figūra Oda

Celiulitas ir mityba

Celiulitas ir mityba

Tik pagalvokite – įvairaus amžiaus merginos iš įvairių planetos kampelių išleidžia tikrai įspūdingas sumas, kad atsikratytų grožio priešo – celiulito. O grožio specialistai nesnaudžia ir siūlo vis naujas ir naujas paslaugas, šalinti šį nuotaikos gadintoją.

Taip pat nemaža dalis moterų yra susirūpinusios ir savo antsvoriu. Įvairiuose salonuose galima rasti viliojančių anticeliulitinių, riebalų nusiurbimo programų, figūros korekcijų energetiniais impulsais ir pan. Tačiau, ar susimąstėte, kad prioritetas turėtų būti antsvorio kontrolė ir celiulito naikinimui namuose?

Jeigu taip, tuomet patikrintos sveikos mitybos, fizinio krūvio rekomendacijos jums padės sutaupyti.

Griežta dieta ar sumažintas racionas – kas efektyviau?

Tai, kad reikia kruopščiai peržiūrėti savo kasdieninį meniu -aksioma. Klausimas tik tas, kaip planuoti naująjį racioną: griežtai apribojant ar pastoviai kontroliuojant.

Kojų celiulitasViena iš profesionaliai ir gudriai įvestų reklamų – tai lengvi sausi pusryčiai, be riebalų ir mažomis kalorijomis. Iš esmės, šie produktai negali pakeisti pilnavertiško maisto, kadangi reikiamų maistinių medžiagų čia rasite minimaliai. Be to, pavalgius jų mes nejaučiame sotumo, tad alkis mus traukia vėl ir vėl į virtuvę.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad visi saldieji produktai, netgi be cukraus, veikia smegenis, provokuodami apetito stiprėjimą.

Todėl dietologai rekomenduoja nevarginti organizmo tokia mityba ir apeiti dietinius produktus aplinkkeliu. Čia galima priskirti ir įvairius lieknėjimo preparatus, kurie duoda laikiną efektą ir priešingą rezultatą nustojus juos vartoti.

Gali būti, kad skamba šiek tiek keistai, tačiau efektyvų rezultatą galima gauti greitai, neišskiriant iš raciono proteino, riebalų ir angliavandenių. Svarbu protingai dozuoti jų vartojimą, galvojant apie tai, ką gauna jūsų organizmas. Ir, žinoma, būtina teisingą mitybą derinti su teisingai parinktu fiziniu krūviu.

Reikia žinoti ir tai, kad tarp proteinų ir riebalus turinčių produktų yra tokie, kurie sugeba išlaikyti riebalus tose vietose, kur būtina: atliekant kasdien specialius pratimus, jie stiprina raumenų masę ir formuoja gražią figūrą, palaiko odos elastingumą.

Naudingiems proteinams galima priskirti vištieną, kalakutieną, triušieną, tam tikrus jūros delikatesus.

Manoma, kad angliavandeniai gadina figūrą, tačiau tai nėra visiškai teisinga. Reikia suvokti, kad antsvorį formuoja paprasti, lengvai virškinami angliavandeniai, kuriuos mes gauname “kimšdami” skanias bandeles iš baltų miltų, konditerinius gaminius ir panašius saldumynus. Prie žalingų angliavandenių galima priskirti cukrų, druską ir dirbtinius saldiklius, kurių gausu įvairiuose limonaduose.

Celiulito naikinimas

Tačiau angliavandeniai, kuriuos rasite kruopose, ankštiniuose produktuose, rupių miltų gaminiuose, suteikia sotumą ir papildo organizmą reikiama energija. Vartojant šių angliavandenių grupę galima kovoti prieš antsvorį.

Tokių angliavandenių tikrai rasite ir savo sode: raudonos uogos, kopūstai, špinatai, svogūnai, česnakas, imbieras, kmynai. Prie jų priskiriami ir sausieji produktai: razinos, džiovintos spanguolės.

Reikia pasakyti, kad kovojant su antsvoriu, padeda įvairūs riešutai ir rapsų aliejus. Įtraukus juos į kiekvienos dienos racioną, padeda atsikratyti nereikalingų riebalų.

Apie fizinio krūvio svarbą

Celiulito ląstelėNemažai parašyta apie teisingų ir reguliarių krūvių naudą. Vandens, akrobatikos ir panašios metodikos padeda tik ilgalaikėje perspektyvoje.
Dažnai profesionalūs treneriai akcentuoja, kad kiekvienam žmogui reikalinga individuali treniruočių programa, sudaroma atsižvelgiant į treniruotės trukmę ir kiekį. Būtina atsižvelgti ir į organizmo poreikius, treniruočių specifiką.

Todėl, jei jūsų treniruočių tikslas yra ne tik sulieknėjimas, bet ir odos sveikatinimas bei adaptacija prie metų laikų permainos – tuomet vertėtų įsigyti abonementą į konkretų sporto klubą ir apsispręsti koks jūsų tikslas. Jei jūs manote, kad reikalingi kompleksiniai ir intensyvūs krūviai atskiroms kūno dalims – lankykite kūno dizainą.

Galite sujungti naudingą dalyką su maloniu – pasirinkite akvaaerobiką. O fizinę ir psichinę įtampą galite nuimti ir geriau kontroliuoti savo kūną pradėsite geriau susipažinę su pilatesu.

Beje, kai kurie pratimai yra transliuojami TV programų metu arba galima peržiūrėti juos internete, pristatomų tikrų profesionalų.
Norint pasiekti greito ir maksimalaus efekto, prieš treniruotę galima pasinaudoti anticeliulitinę kosmetiką su kofeinu. Įrodyta, kad tokia kosmetika aktyvuoja riebalų ląsteles ir išskiria nereikalingus riebalus fizinių pratimų metu.

Sustiprinti užsiėmimų rezultatą gali padėti ir masažo technikos. Tačiau viskam reikia susikaupimo, atsargumo ir, žinoma, laiko. Kalbant apie laiką: 30-60 minučių kas 2-3 dienas – ar tai yra daug gražiam jūsų kūnui?

Kas gali sutrukdyti?

Ko gero, jūs jau nuvokiate, kokios gi kliūtys gali iškilti, siekiant mesti svorį? Vis dėl to, ne vienos moters planai sprogdavo kaip oro balionai!
Dar yra tokių, kurie mano, kad cigaretės mažina apetitą, tačiau įrodyta, kad nikotinas tik apsunkina ląstelių aprūpinimą deguonimi, tad tampa tikru celiulito draugu. Ką jau kalbėti, kad šalutinis efektas yra sunkus kvėpavimas, kai trūksta deguonies ir jūsų plaučiams.

Kita plačiai paplitusi nuomonė, kad alkoholis po gausios užstalės, padeda atsikratyti sukauptų kalorijų. Su šia teorija, beje, susijusios ir “spiritinės” dietos. Tačiau jei jūs skaičiuojate kalorijas, tikrai turite žinoti, kad visuose spiritiniuose produktuose yra labai daug kalorijų.
Visiškai pakeisti mitybą kategoriškai nerekomenduojama. Netinkamai parinktas, nekokybiškas maistas ne tik kad nesuteiks jums sotumo jausmo, bet gali privesti prie rimtų neigiamų pasekmių.

Atminkite, kad tikras rūpestis savimi padeda išlikti gražia ir miela. Padėti sau – tai nelepinti savo kūną, bet pasirūpinti, kad į jį keliautų tik sveikai pagaminti produktai, kuriuos gali rekomenduoti tikri profesionalai. Juk pagalba sau turi teikti malonumą!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite