Figūra

Pilvo apimties mažinimas

Pilvo apimties mažinimas

Kai kurioms iš mūsų būtent pilvas ir gadina moteriškos figūros siluetą, kitiems – tai sėdmenys. Kaip gi turėti plokščią pilvuką ir drąsiai vaikščioti su siaurikėmis?

Pilvas – daugeliui iš mūsų labai jautri vieta. Nėštumas, blogas virškinimas, sėdimas darbas, stresas, PMS – visa tai trukdo išsaugoti plokščią pilvą. Tačiau prieš imantis drakoniškų dietų arba prieš einant į sporto salę, pažvelkite atidžiau į savo pilvą.

Jau šiandien yra įrodyta, kad smegenys ir pilvas siejasi tarpusavyje “neurosiųstuvų” pagalba. Specialistai tvirtina, kad mūsų žarnynas yra toks protingas, kad jis pats gali pradėti gaminti “antistresines” molekules.

Čia kalbama apie neurohormonus, kurie keičiasi priklausomai nuo aplinkos, mitybos ir infekcijų. Norint stimuliuoti šių molekulių produkciją ir tuo pačiu taip stimuliuoti žarnyno veiklą, pradėkite atsipalaiduodamos, teisingai kvėpuodamos, taip pat pasilepinkite masažais. Optimizuoti siekiamą rezultatą galite ir specialiais kremais ar tonizuojamaisiais pratimais.

Štai kas padės atsikratyti išsipūtusio pilvo

Atsikišusio pilvo įspūdį sudaro ne tik riebalinis sluoksnis, bet ir laisvi pilvo sienos raumenys. Kaip ir kitus kūno raumenis, šiuos galima stiprinti tonizuojant ir treniruojant specialiais pratimais. Vienas lengviausių ir naudingiausių pratimų šiems raumenims yra kvėpavimas pilvu.

Kvėpavimas pilvuIšbandykite kvėpavimą pilvu: Kelis kartus per dieną prisiminkite apie tai, kad reikia kvėpuoti lėtai ir giliai, pripučiant pilvą kaip kamuolį. Įkvėpus palaukite 1-2 sekundes, ir iš lėto išleiskite visą orą pro nosį, iš pradžių iš pilvo, o paskui iš plaučių. Pakartokite du arba tris kartus.

Pasimasažuokite. Ryte ir vakare pagal laikrodžio rodyklę masažuokite pilvo plotą aplink bambą, suspausdamos odą didžiuoju ir rodomuoju pirštais. Norint efektyvesnio masažo, galite naudoti ir specialų liekninamąjį kremą.

Būtinai atlikite reviziją savo lėkštėje. Rinkitės nuplikytas daržoves ir grūdines kultūras, kurios gerina žarnyno veiklą. Sumažinkite ir žalių produktų vartojimą. Venkite saldumynų ir stimuliatorių (kavos, alkoholinių gėrimų, tabako), gazuotų gėrimų ir kramtomosios gumos, valgykite ramiai ir neskubėkite ryti. Geriausiai gerti yra tarp valgių.

Stenkitės, kad jūsų organizme nesikauptų vanduo. Jei atkreipėte dėmesį, kad jūsų dydis padidėja iki menstruacijų, pagalvokite apie drenažinius augalus, pvz. krapus, – tabletėmis arba arbatomis. Jie tikrai nepakenks, tačiau pašalins iš organizmo nereikalingą ir susikaupusį vandenį.

Palepinkite save vonioje: įsigykite modernią dušo galvutę, kuri reguliuoja srovės stiprumą. Pradėkite nuo šilto vandens srovės, malonios, liekite vandenį ant pilvo, kad jis atsipalaiduotų. Procedūrą pabaikite šaltu, bet ne lediniu vandeniu. Toks dušas – puiki priemonė, tonizuojanti odą ir pilvo raumenis.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite