Figūra

Sėdmenų raumenų stiprinimas

Sėdmenų raumenų stiprinimas

Per daug platūs, per daug plokšti, per daug žemi arba per daug nukarę! – mes retai teigiamai įvertiname savo sėdmenų formas. Be to, tai yra ta vieta, kur lengvai kaupiasi riebalai, kurie mėgsta susidėlioti į raukšleles.

Tačiau skirtingai nuo krūtų, sėdmenys – tai raumenys, todėl galima užsiimti įvairiais sporto pratimais, kurie ne tik stiprina, bet ir tonizuoja šiuos raumenis. Tinkamai dirbant jie netrukus įgauna žymiai patrauklesnę formą (žr. fotografijas).

Norite drąsiai vaikščioti su siaurikėmis?

Treniruokite šiuos raumenis: Sėdmenų pakėlimo pratimai

Didįjį sėdmens raumenį, kuris daro išraiškingą šią erotinę kūno dalį;

Sėdmenų raumenį, esantį virš klubų;

Mažąjį sėdmens raumenį, kuris yra giliai ir jo nesimato.

O jei norite išskirtinai gero rezultato, vien tik mankštos neužteks – reikės ir dietos, masažų, kosmetinių priemonių ir specialių pratimų.

Naudingi pratimai sėdmenų stiprinimui

Panašiai kaip ir pilvo raumenų treniravime, jums pasitarnaus keletas paprastų pratimų, kuriuos galite atlikti kasdien, nepriklausomai nuo to kiek turite laiko sportui.

– Suspauskite sėdmenis. Sutraukite sėdmenų raumenis maždaug 20 kartų, kartokite šią treniruotę kelis kartus per dieną: tai visiškai nepastebimai galite atlikti biure, mašinoje, stovėdamos eilėje arba namuose prieš televizorių.

– Avėkite aukštakulniais: pagal statistiką, aukštos pakulnės bateliai perkelia didesnę dalį apkrovos sėdmenų raumenims ir juos “įdarbina”, o tai padeda treniruoti sėdmenis.

– Nepagailėkite pinigų anticeliulitinėms ar stiprinančioms priemonėms: tepkite jas vieną kartą per dieną, geriausiai vakare, įtrindami sukamaisiais judesiais. Negailėkite savęs – šiek tiek pažnaibymo dar niekam nepakenkė.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite