Kosmetika

Kosmetikos sudėties analizė: naudingi ingredientai

Kosmetikos sudėties analizė naudingi ingredientai

Kai daromės makiažą atkreipiame dėmesį ne tik į kokybišką ir turinčią vardą kosmetiką, bei inovatyvias tekstūras, tačiau nagrinėjame ir naudingas medžiagas. Dauguma iš mūsų atkreipia daugiausiai dėmesio į SPF apsaugą lūpdažiuose, skaistaluose ar pudroje. Tačiau yra ir kitų dalykų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį. Juk makiažas turi būti ne tik stilingas, bet ir naudingas mūsų odai, deja žymiai dažniau būna visiškai atvirkščiai.

Kosmetikos ingredientai kuriuos verta rinktis

Kosmetikos sudėties analizė• Lūpdažis. Šiuo metu neužtenka vien tik paprasto lūpdažio ir keleto jo spalvų. Dabar moterys labai reiklios ir ieško ant tūbelės tų paslaptingų raidžių “anti-age”.

Kokių ingredientų ieškoti ant lūpdažio: hialurono rūgštis, vitaminas A, mango, jojobos ekstraktai, SPF mažiausiai 15.

• Lūpų blizgesys. Šios priemonės yra naudingos ne tik dėl grožio – kad lūpos blizgėtų, bet blizgesys dar apsaugo ir nuo aplinkos žalingų faktorių. Tiesa, dauguma skundžiasi, kad lūpų blizgesys sausina odą, tačiau geras blizgesys apsaugos nuo vėjo, šalčio, blogo oro ar saulės spindulių.

Kokių ingredientų ieškoti: vitamino C, antioksidantų, natūralių ekstraktų.

• Vokų šešėliai. Tikriausiai nesiskundžiate, kad šešėliams trūksta sodrumo ar šilkinės tekstūros. Dar yra ir mineraliniai šešėliai, kurie nedžiovina vokų ir leidžia odai kvėpuoti.

Kokių ingredienų ieškoti: kreminės tekstūros, vitamino E.

• Šį produktą naudojame pačioms jautriausioms odos vietoms – aplink akis. Todėl reikia ieškoti, kad formulė būtų ypatingai lengva, o tekstūra – neriebi. Dauguma korektorių turi šaldančių medžiagų, kurios paslėptų ratilus aplink akis.

Kokių ingredientų ieškoti: antioksidantų, mėtų, žaliosios arbatos, kofeino ekstraktų, vitamino E, hialurono rūgšties, SPF filtro didesnio nei 30.

Kreminės tekstūros skaistalai• Skaistalai. Nepaisant to, kad ją gana sunku naudoti, kreminė tekstūra yra universalesnė. Kreminiai skaistalai nedžiovina odos, skaistina ją, nesusisluoksniuoja. Kreminėje tekstūroje lengva išlaikyti naudingus odai komponentus.

Kokių ingredientų ieškoti: kreminės tekstūros.

• Pudra. Mineralinė pudra tinka tik jaunoms mergaitėms su riebia ir normalia oda. Su amžiumi reikalavimai kyla vis didesni, nes savo oda norisi patikėti tikriems profesionalams.

Kokių ingredientų ieškoti: SPF didesnio nei 30, antioksidantų.

• Tonuojamasis kremas. Labai daug dėmesio reikia skirti drėkinamiesiems ir jauninantiesiems komponentams tonuojančiose priemonėse. Tarkim, silikoniniai rutuliukai labai gerai išlygina odą, paslepia raukšleles, o pigmentai neutralizuoja odos blyškumą. Žinoma, būtini kolageno ir antioksidantų komponentai. Būtina apsauga nuo saulės. Tonuojamosios priemonės gali “dirbti” kaip maitinamieji dieniniai kremai ir pripildyti odą naudingais ingredientais, todėl neretai tonuojančiose priemonėse rasite proteinų kompleksą, Omega rūgštis, mineralus ir vitaminus, hialurono rūgštis, augalinius aliejus.

Kokių ingredientų ieškoti: C, E, B vitaminų, antioksidantų, SPF daugiau nei 30, maitinamuosius ekstraktus ir kompleksus.

• Šepetėliai makiažui. Nors ir atrodo, kad patys naudingiausi yra natūralios kilmės šepetėliai, vis dėl to šis faktorius nėra vienintelis naudingas mūsų sveikatai. Svarbiausiai renkantis šepetėlius – tai švara. Juk šepetėliai ir kempinėlės yra puiki terpė daugintis bakterijoms. Nepamirškite jų pastoviai plauti!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite