Kosmetika

Natūralūs aliejai veido odai

Natūralūs aliejai veido odai
Vienas iš geriausių pasirinkimų tinkamai odos priežiūrai, be jokios abejonės, yra natūralūs produktai, kurie neturi jokių cheminių medžiagų. Tačiau, deja, šiandien pakankamai sudėtinga rasti kosmetinių priemonių, kuriose nebūtų chemikalų. Smagu tai, kad šiuo metu turime puikų pasirinkimą natūralių produktų. Šie padės odai išlikti elastingai bei ilgą laiką jaunai.

Kalbėdami apie natūralius produktus dažnai turime galvoje, įvairius aliejus. Juos galite panaudoti ir pasigaminti puikias odos priežiūros priemones tiesiog namų sąlygomis.

Pirmiausia išsiaiškinkime, kaip galima naudoti natūralius aliejus ir kodėl jie yra tokie naudingi odai. Natūralūs aliejai labai maitina odą, be to, gali būti naudojami ir vieni bei jais taip pat rekomenduojama praturtinti savo turimus šampūnus ar kremus.

Ir visgi, kodėl natūralūs aliejai yra tokie populiarūs, kai kalbama apie odos priežiūrą? Paslaptis slypi nepaprastoje aliejaus sudėtyje. Medžiagos, esančios aliejuje, padeda maitinti odą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, drėkina ir valo. Šaunu yra dar ir tai, jog kai kurie aliejai gali puikiai tarnauti kaip makiažo valikliai.

O dabar apžvelgsime skirtingas aliejaus rūšis ir išsiaiškinsime, kam jas geriausiai būtų galima panaudoti.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus veido odaiPirmiausia, reikia paminėti, kad kokoso aliejus turi nuostabų aromatą, kuris daro teigiamą įtaką nervų sistemai, o taip pat jis pasižymi tokiomis naudingomis savybėmis, kurios yra reikalingos gerai odos priežiūrai. Veido odai geriausiai tinkamas yra rafinuotas kokosų aliejus. Jis apsaugo, maitina bei drėkina odą. Juo galite pasitepti kūną prieš eidama degintis, taip oda įgaus puikų auksinį įdegio atspalvį ir bus tinkamai sudrėkinta.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus jau žinomas nuo senų senovės. Visais laikais jis buvo itin populiarus tarp viso pasaulio gražuolių. Šiame aliejuje yra vitamino E, retinolio. Dėl to šis natūralus produktas puoselėja odos elastingumą. Aliejuje esantis vitaminas A drėkina odą. Alyvuogių aliejus puikiai tinka jautriai odai, be to, jis neužkemša porų. Šiek tiek pašildytas alyvuogių aliejus gali būti naudojamas kaip makiažo valiklis.

Vynuogių aliejus

Kaip ir alyvuogių aliejus, gali būti puikus Jūsų odos valiklis. Jis puikiai tinka riebiai bei problematiškai odai. Vynuogių aliejus sutraukia poras ir suteikia odai matinį poveikį, taip pat yra puiki odos priežiūros priemonė, kuri daro odą elastingą, suteikia puikų atspalvį. Vynuogių kauliukų aliejus pakankamai lengvas, jį paprasta naudoti.

Migdolų aliejus

Šis natūralus aliejus yra taip pat puiki odos priežiūros priemonė. Migdolų aliejus yra vitamino E šaltinis. Būtent dėl šios priežasties jis puikiai tinkamas naudoti kovoje su raukšlėmis. Svarbu pridurti dar ir tai, jog šis aliejus labai gerai drėkina odą, reguliuoja jos riebumą, o taip pat apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių. Migdolų aliejus tinka kiekvienam odos tipui, tačiau itin naudingai veikia sausą odą. Šis natūralus aliejus tonizuoja, maitina bei puikiai valo odą.

Persikų branduolių aliejus

Šis natūralus aliejus gali puikiai pagelbėti grožio priežiūros rutinoje. Tai viena geriausių natūralių priemonių, kuri paryškina veido odos spalvą. Persikų branduolių aliejus gali būti puikus vaistas, skirtas jautriai odai, akių vokams bei lūpoms. Beje, jis šauniai tinka ir tokiu atveju, jei norite turėti gražias blakstienas. Rekomenduojama šį aliejų naudoti ir kaip naktinį kremą.

Ir pabaigai, reikia pridurti, jog, be abejo, tai nėra visas sąrašas natūralių aliejų, kurie gali būti naudojami odos priežiūrai, tačiau šie yra vieni populiariausių. Tikimės, kad paįvairinsite savo kasdienę odos priežiūrą, įtraukdama į ją daugiau natūralių aliejų, kurie padės Jūsų odai atrodyti tiesiog nepriekaištingai!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite