Kosmetika

Natūralūs kosmetikos ingredientai

naturalus-kosmetikos-ingredientai

Jie, be abejonės, geriausi. Ir tai įrodo ne tik liaudies receptai, kuriose jie yra nepamainomi. Garsiausi kosmetikos gamintojai taip pat naudoja ir mėgsta šiuos produktus. Kodėl gi?

Rožių aliejus

Dieviškas aromatas. Daug kas taip pasakytų ir nesuklystų. Tačiau svarbiausiai čia ne aromatas, bet vis dėl to aliejus. Kitaip tariant, odos drėkinimas. Todėl kosmetologai jį ir vertina. Rožių aliejus ilgam sudrėkina odą, lyg apdengdami ją apsaugine plėvele – ir jis ne prasčiau veikia nei hialurono rūgščių injekcijos. Šiame aliejuje gausu vitamino C ir riebalų rūgščių. Tačiau atminkite, jog įrodyta, kad šių rūgščių poveikis susilpnėja dienos šviesoje. Iš esmės, nereikia laukti iš rožių aliejaus stebuklo, tačiau drėkinimą ir malonų kvapą jis tikrai suteiks.
Patarimas: Įlašinkite rožinio aliejaus į naktinės priežiūros priemones, ir tuomet nustebsite efektu. Rožių aliejų galite naudoti ir maiste.

Avižos

Šie grūdai rekomenduojami ne tik kaip naudingas maisto produktas, kuris naudojamas gydant įvairias ligas – pradedant podagra baigiant reumatizmu. Dauguma avižas vertina dėl minkštumo efekto, tačiau nereikia pamiršti, kad čia glūdi ir beta gliukanas, kuris ypatingai drėkina. Parduodamoje kosmetikoje aukštinama būtent ši savybė.
Patarimas: Naminiuose receptuose naudokite tik natūralias ir neapdirbtas avižas. Greitai paruošiamos avižos tam netinka. Tokios apskritai nėra naudingos. Beje, pusryčiams rinkitės organines avižas, nes jose gausu vitaminų, amino rūgščių.

Medetkos

Pagrindinė medetkos nauda – antiseptinis efektas, kuris mažina paraudimus, uždegimus, gydo žaizdas. Todėl produktai su medetka daugiausiai domina moteris, turinčias jautrią ir probleminę odą. Medetką dažnai sutinkame ir vaikiškoje kosmetikoje. Kai kuri kosmetika su medetka siūlo ir senėjimą lėtinantį efektą.

Levandos

Žinoma, kosmetologams įdomi ne pati gėlė ir jos puikus aromatas, bet būtent – gėlės aliejus. Kaip ir bet koks aliejus, jis drėkina odą. Lengva konsistencija leidžia aliejui gerai ir greitai įsigerti bei išlaikyti drėgmę.
Patarimas: Net jei jūs ir nemėgstate patys gamintis kosmetikos namuose, laikykite levandų aliejų vaistinėlėje. Juk jis puikiai dezinfekuoja žaizdas ir veikia kaip natūralus antiseptikas.

Argano aliejus

Šis aliejus atėjęs iš Maroko, kur efektyviai naudojamas kovojant prieš raukšles. Šis aliejus leidžia išlaikyti savo jaunystę, išlyginti odą: kuo ilgiau jį naudojate, tuo oda tampa lygesnė.
Patarimas: Namų sąlygomis argano aliejų geriausiai naudoti kovojant su akne, keletą lašelių įlašinant į naktines ir dienines grožio priemones. Jautriai odai argano aliejus taip pat padeda – jis saugo nuo įvairių uždegimų.

Jojoba

Jojoba aliejusJojobos aliejus yra pagal tekstūrą artimiausias žmogaus riebalams. Ir tuo viskas pasakyta! Vadinasi, tie, kam labai trūksta drėgmės ir turi labai sausą odą, jojobos aliejus yra idealus pagalbininkas. Jojobos aliejų taip pat patariama naudoti, turint problemų dėl aknės. Jojobos aliejų naudoja ir tie kosmetikos gamintojai, kurie eina oftalmologų kontrolę.
Patarimas: Jojobos aliejus labai lengvai ir greitai įsigeria, todėl merginoms su riebia oda jis tikrai nepakenks. Drąsiai galite naudoti tokią kosmetiką.

Medus

Dauguma mano, kad pagrindinė medaus savybė – antiseptikas. Tai tiesa. Tačiau be to medus dar ir drėkina, o tai suteikia jam universalumo, sprendžiant įvairaus amžiaus problemas.
Patarimas: Naudojant medų naminėje kosmetikoje geriausiai tiks šviežias medus ir ne tirštas. Jei konsistencija per daug tiršta – ištirpdykite medų vandens vonelėje.

Alavijas

Namų vaistinėlėje alijošiaus aliejus naudojamas nuo saulės nudegimų. Tačiau paskutiniu metu kalbama, kad alavijas geriausiai gydo žaizdas ir įdrėskimus. Kosmetikoje taip pat branginama alavijo savybė kovojant prieš spuogus ir raukšles.
Patarimas: Jei ant jūsų palangės vis dar neauga alijošius, nieko baisaus. Įsigykite vaistinėje alavijo gelį, nes jame yra beveik 100 proc. natūralaus alavijo sulčių. O iš alijošiaus lapo išspaustas sultis šaldytuve galite laikyti ne ilgiau nei dvi savaites.

Arbatmedis

Dar vienas ingredientas skirtas gydyti spuogus. Ir tai dėka antiseptinių arbatmedžio savybių. Tiesa, šio augalo ekstraktai ir aliejus nepakeičia salicilio rūgšties gydant akne. Todėl galite tikėtis tik tam tikro palengvėjimo, naudojant kosmetiką su arbatmedžiu.

Jūros dumbliai

Pagrindinė priežastis, kodėl jūros dumbliai naudojami kosmetikoje – tai balinimo savybės. Jūros dumblių savybė nubalinti pigmentines dėmes jau žinoma Senovės Azijos kultūrose, o vėliau ir viso pasaulio kosmetologija panaudojo šią paslaptį. Tiesa, kai kurios jūros dumblių rūšys gali ir drėkinti odą, ir stimuliuoti natūralaus kolageno išsiskyrimą.

Patarimas: Namų procedūroms vis dėl to patariama naudoti tik žinomų gamintojų jūros dumblius, kadangi rinkoje galite rasti nemažai klastotės.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite