Kosmetika

Taupus kosmetikos naudojimas

Taupus kosmetikos naudojimas

Noras taupyti kosmetiką – labai normalus. Juks kai mes imame skaičiuoti, kiek mes išleidžiame buteliukams, šepetėliams, galima tik susiimti už galvos.

Taupus priemonių naudojimas leidžia ne tik ilgiau džiaugtis savo mėgstama kosmetika, bet ir sutaupo Jums pinigų!

Štai keletas gudrių patarimų, kurie padės prailginti savo kosmetikos naudojimo laiką.

Žinoma, bet kokiu atveju, nereikėtų naudoti negaliojančios kosmetikos bei išmesti priemones kurios pasiekė nustatytą atidarytos pakuotės naudojimo terminą (žiūrėti pakuotės ženklinimą). Tačiau jei galiojimo laikas dar nepasibaigęs, galima imtis mažų gudrybių, kad prailgintumėte savo kosmetikos galiojimo laiką.

Kosmetikos staliukas su stalčiais① Saugokite apsaugai nuo saulės skirtus kremus šaldytuve. Stenkitės labai ilgai nepalikti kremų su SPF apsauga prie atvirų saulės spindulių. O jei turite galimybę – saugokite juos vėsioje vietoje. Juk esate girdėję, kad kremus reikia teptis kas dvi-tris valandas. Kadangi per tą laiką SPF filtrai suyra ir nustoja veikti. Todėl saugokite ne tik savo odą, bet ir kremus nuo ultravioletinių spindulių!

② Viską iki paskutinio lašo. Kremus iš tūbelės galima išspausti iki paskutinio lašo. Tai labai aktualu poilsio metu, kai jums paprasčiausiai nereikalinga nauja pakuotė. O būdas – labai praktiškas. Kaip jūs spaudžiate pastą iš lanksčios pakuotės? Kai kas naudojasi specialiu spaudikliu, tačiau galima pasinaudoti ir liaudies gudrybėmis: išspausti norimą kremą su liniuote. Prispauskite liniuote pakuotės galą ir stipriai braukite link atsukto kamštelio.

③ Lūpdažį – teptuku. Tai pats ekonomiškiausias būdas užsitepti lūpdažį. Visažistai teigia, kad moterys suvalgo pusę savo lūpų dažų. Todėl visų pirma užtepkite tonuojančio kremo ant lūpų prieš dažantis jas. Makiažas bus tvirtesnis ir jums nereikės pastoviai dažytis bei ryškinti savo lūpas. Be to, naudokite teptukus lūpdažiams – taip ekonomiškiau naudosite kosmetiką ir lygiai užtepsite ant lūpų. Pastaba: naudokite tik švarų teptuką!

④ Nauja pakuotė. Ar žinote, kad stiklinėje taroje šampūnas ir kondicionierius ilgiau bei geriau išlaiko savo savybes. Todėl rekomenduojama didelių pakuočių šampūnus perpilti į stiklinius indus. Beje, aliejai plastmasinėse pakuotėse taip pat greičiau džiūsta ir tirštėja, netgi stingsta. Todėl ir juos reiktų perpilti į stiklinius indus. Arba laikykite juos šaldytuve.

⑤ Rankas šalin! Mūsų rankos – tai bakterijų dauginimosi terpė. Tačiau jei jūs nė karto neprisiliesite prie kosmetikos nešvariu šepetėliu, pirštais, lūpomis – jis taip ir išliks švarus iki galiojimo laiko. Ši sąlyga, žinoma, sunkiai išpildoma. Tačiau galima pasistengti bent jau liestis prie kosmetikos švariomis rankomis. Jei naudojatės organine kosmetika, būkite dar atidesnės, nes čia nėra konservantų, o tai reiškia, kad čia bakterijos vystosi dar greičiau.

⑥ Mažesnės apimtys – taip pat ekonomija. Jei lyginant su skalbimo priemonėmis pirkti dideles pakuotes labiau apsimoka, kosmetikoje ši taisyklė negalioja. Taip, perkant urmu – tikrai pigiau. Tačiau dideles pakuotes jūs galite naudoti ilgiau nei trunka jų galiojimo laikas. Tokiu būdu, turėsite išmesti pusę produkto jo nesunaudoję iki galo. Todėl skaičiuokite atidžiai.

⑦ Gaukite maksimalią naudą iš produkto. Pavyzdžiui, drėkinamąjį kremą geriausiai naudoti iškart po dušo ar prausimosi. Tuomet reikia žymiai mažiau produkto, o jis įsisavinamas efektyviau, kadangi oda jau turi pakankamai drėgmės. Geriau po prausimosi apskritai netrinti veido rankšluosčiu, o iškart teptis drėkinamąjį kremą. Tą patį galima pasakyti ir apie šampūną bei kondicionierių plaukams. Jie lengviau pasiskirsto ir ekonomiškiau naudojami, jei trenkami ant šlapių plaukų.

⑧ Padžiuvusį laką galima išsaugoti. Neskubėkite išmesti padžiuvusio lako nagams, įlašinkite į jį šiek tiek acetono arba skysčio lakui nuimti – lakas vėl taps skystas.

⑨ Saugoti sausoje vėsioje vietoje. Visas skystas tekstūras reiktų saugoti šaldytuve, kadangi kitaip jie praranda savo savybes. Tik ne vonioje! Drėgmė, temperatūrų kaita – ne pati tinkamiausia vieta kosmetikai, kuri yra kaprizinga ir keičia savo savybes priklausomai nuo to, kur ji yra saugoma.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite