Makiažas

Antakių formos korekcija namuose

Antakių formos korekcija namuose

Teisingai išpešioti antakiai suteikia prižiūrėto veido įvaizdį, ir netgi tuo atveju, jei jūs juos tvarkote dekoratyvine kosmetika. Vis dėl to, ne visos moka teisingai išpešioti antakius. Svarbiausiai čia – nesistengti kovoti prieš tai, ką davė motulė gamta, t.y. prieš įgimtą antakių formą – ji prie veido mums tinka labiausiai.

Antakių formos koregavimas

Pradėsime nuo svarbiausio – kaip nesugadinti antakių. Atidžiai perskaitykite viską, apie taisyklingai suformuotus antakius.  Prieš keičiant savo antakių ilgį ar formą namuose, pabandykite tai atlikti ant savo nuotraukos. Nusipieškite ant paveikslėlio tokią formą, kurią norėtumėte turėti. Ir atminkite, kad antakius pastoviai reikia taisyti, kitaip veidas atrodys neprižiūrėtas.

Po to, kai apsispręsite, kokia antakių forma jums tinka, apsibraukite pieštuku norimą formą. Tačiau nepersistenkite: išorinis antakio kraštas, išorinis akies kampas ir nosies kamputis turi būti vienoje linijoje – ją galite patikrinti, pridėję pieštuką nuo nosies galiuko iki akies krašto.

Teisinga antakių forma (žr. iliustracijas žemiau).

Pešiokite antakius su minkštais, tačiau plačiais krašteliais, kurie turi tiesiog slyste slysti per odą. Prieš pešiojimą odą patartina dezinfekuoti spiritu. “Apdirbamą” odos plotelį reiktų laikyti lengvai įtemptą. Kai kurios moterys mano, kad kuo dažniau pešiojami antakiai, tuo greičiau jie auga. Tačiau taip nėra. Po to, kai plaukeliai pašalinami pincetu, maždaug po 20 dienų atsiranda nauji ploni, užaštrintu galiuku, permatomi, lengvai priglundantys prie odos plaukeliai.

Antakių formos taisymasPešioti antakius patariama prie ryškios šviesos, kad matytųsi visi smulkūs plaukeliai. Plaukelius reikia šalinti tik apatinėje antakių dalyje, šalia nosies – nuo ten ir pradėkite. Viršutinėje antakių dalyje plaukelius reikia šalinti tik tuo atveju, jei norite pakoreguoti antakio linkį. Plaukeliai pešiojami nuo vidinės antakio pusės link išorės.

Nerekomenduojama šalinti net ir nereikšmingų plaukelių nuo viršutinės antakio linijos, kadangi antakio linija pažemėja, sumažindama santykį tarp akių ir antakių, sutrikdydami veido proporcijas. Reikia atminti: kuo aukščiau yra antakių linija, tuo akys atrodo didesnės ir veidas atrodo patraukliau. Todėl viršutinės antakių linijos korekciją geriau palikite profesionalams. Beje, pešiojant viršutinę antakių dalį, jie tampa siauri – o tai tinka tikrai ne visiems žmonėms.

Pešioti antakius reiktų pagal plauko augimo kryptį, kitu atveju jūs rizikuojate išsukti plauko svogūnėlį, iš kurio auga plaukas, ir jis gali pakeisti savo augimo kryptį.

Antakių formavimasPo pešiojimo, maždaug 30 minučių, rekomenduojama neliesti pešiotos vietos, kadangi atvertos poros turi užsiverti savaime. Tačiau, kad sumažintumėte nemalonius pojūčius, galite ant šios vietos uždėti šaltus kompresus keletai minučių iki ir po pešiojimo. Po depiliacijos oda gali lengvai parausti ir išburkti, todėl patartina nekoreguoti antakių linijos prieš pat svarbų susitikimą ar renginį, kai jūs turite atrodyti nepriekaištingai.

Ir dar vienas patarimas: jei jūs vis dėl to nerizikuojate pačios atlikti šią procedūrą, kreipkitės į profesionalų specialistą, kuris suteiks jūsų antakiams reikiamą formą, o jums per mėnesį laiko tik teks ją palaikyti išpešant vieną ar kitą ataugusį plaukelį.

Antakių formos pagal veido formą

Keičiant antakių formą, jums visuomet reikia atkreipti dėmesį į veido amžių ir ypatumus. Lygus antakių linkis suteikia veidui ramybės įvaizdį, į viršų pakilę antakiai – ryžtingumo, platūs ir tankūs – rūstumo, nuleisti antakių galiukai – tragiškumo. O šiuo metu madoje natūraliai augantys antakiai.

Kaip sužinoti, kokia antakių forma jums tinka? Yra paprastos taisyklės, kurių ir patariama laikytis:
• apvalus veidas – lengvai kilstelėti, lengvas ir apvalainas linkis;
• kvadratinis veidas – ilgi, lengvai išlenkti;
• siauras veidas – tiesūs ir pailginti;
• trikampis veidas – išlenkti antakiai.

Antakių formavimas

Formuojant antakius labai svarbu atkreipti dėmesį į atstumą tarp antakių. Jei akys yra labai arti, tuomet antakius reiktų labiau atskirti, tačiau ne toliau nei prasideda akies obuoliai.
Antakiai turi būti išraiškingi, prižiūrėti, harmoningai derėti su veido ovalu ir visu įvaizdžiu. Labai išlenkti antakiai sendina moteris. Lygūs ir tiesūs antakiai prigesina akis, sumažindami jas – o tai tinka ne visiems. Ilgi antakiai su užlenktais galiukais taip pat tinka ne daug kam. Trumpi antakiai su užkeltais galiukais tinka toms, kurių veidas platus.

Antakių formos korekcija

Lengvai sutrumpinti antakiai kai kuriais atvejais sumažina veidą ir jį atjaunina:
• jei viršutinė veido dalis yra siauresnė nei apatinė, tuomet trumpinti antakius reiktų nuo nosies pusės;
• jei skruostikauliai platūs, o apatinė veido dalis siaura, tuomet trumpinti antakius reikia iš išorinės pusės.
Gražiausi yra ne per ilgi ir ne per trumpi antakiai. Ideali antakių forma turi priminti išlenktą, derančią su vokais liniją.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Yra vienas komentaras

Spauskite čia ir komentuokite

  • Ar kas kartu su antakių formos koregavimo ryškinate ir akių formas? Bei kokios akių apvadų priemonės yra Jūsų mėgstamiausios? Gal kas galite rekomenduoti iš šio asortimento