Makiažas

Greitas makiažas

Greitas makiažas

Gruodis ir sausis – pats vakarėlių karštymetis. Kartais vakarėliai būna iš anksto planuoti, o kartais nukrinta kaip varveklis nuo stogo – netikėtai ir nežinia ar labai jau lauktai. Kaip per vieną valandą iš pilkos biuro pelytės pavirsti puotos princese?

Skubame su paskutinės minutės grožio patarimais – jie tikrai išgelbės ir tavo išvaizdą, ir nuotaiką!

Ryškios akys

Tam, kad susikurtum vakarinį makiažą, kartais užtenka tamsiau nei įprastai padažyti akis. Kadangi vakarėliuose tvyro prietema, nebijok akis pasidažyti ryškiau – taip akys vizualiai padidės, nepaskės šešėlių žaisme.

Tamsesnius šešėlius tepk ant viso voko paviršiaus, iki raukšlės, o šviesesnius – nuo raukšlės iki antakio, šiek tiek užriesdama link smilkinių.

Kad suteiktum žvilgsniui dramatizmo, apvesk akis ne juoda apvadų linija (ji sendina), o tamsiai ruda, pilka, jūros mėlio ar baklažano violetine. Viršutinį voką pabrėžk storesne linija, o apatinio voko brūkštelk tik išorinį trečdalį. Venk apvadų aplink visą akį – tokia linija mažina akis.

Greitas makiažas (ryškios akys)Apvadų pieštuko liniją būtina dailiai sulyginti, šiek tiek išsklaidyti. Tada net ir ryškiausias makiažas atrodys natūraliai. Jei makiažo linijos vis dėlto per ryškios – pašnekovo žvilgsnis krypsta būtent į jas, o ne į tavo akis. Tokia jau ta psichologija. Todėl perėjimo linijas suminkštink, užtušuok, akių šešėlius geriau tepk ant apvadų linijos, o ne liniją brėžk ant šešėlių, kaip darei dieniniame makiaže.

Lūpos kaip vyšnios

Niekas taip iškalbingai nepasakys, kad esi pasirengusi vakarėliui, kaip sodriai raudoni lūpų dažai. Klasikiniai raudoni lūpų dažai iškėlė tokias Holivudo žvaigždes, kaip Merlin Monro ir Greis Kely. Net nuostabu, kaip tinkamai parinktas raudonas lūpdažis akimirksniu suteikia lūpoms stilingumo ir elegancijos. Bet daugybė moterų baiminasi šia spalva dažytis lūpas, neva ji visai netinka. O juk visa esmė – išsirinkti tinkamą atspalvį! Tai gali būti ne tik klasikinė raudona, bet ir tamsesnė, burgundiško vyno, arba šviesesnė, prinokusių uogų. Ieškok atspalvio, kuris atitiktų tavo veido toną – šiltą arba šaltą. Šiltos spalvos turi šiek tiek geltono atspalvio, o šaltos – žydro.

Jei bijai, kad ryškus lūpdažis greitai nusitrins ir liks tik apvadai – prieš dažydamasi patepk visą lūpų paviršių lūpų apvadų pieštuku. Šis paprastas triukas leis lūpdažiui sėkmingai išsilaikyti visą vakarą.

Kita alternatyva – vietoje raudono lūpdažio naudoti raudoną lūpų blizgesį. Jis tinka beveik visoms, o lengva, perregima tekstūra atrodo kiek minkščiau, švelniau nei sodrūs matiniai lūpų dažai.

Antakiai ir nagai

Prižiūrėti nagai ir dailiai suformuoti antakiai – štai tie maži grožio štrichai, be kurių gali nublankti net ir rūpestingiausiai išdailintas įvaizdis. Jei nespėjai jais pasirūpinti iki vakarėlio – padėtis artima katastrofai. Ir vis dėlto…

Greitai padaromas makiažasApsiginkluok pincetu ir išpešiok ataugusius plaukelius, jei tokių yra. Kažkodėl antakiai neatrodo idealiai? Patepk odą po jais makiažo pagrindu, lengvai papudruok, brūkštelėk baltais šviesą atspindinčiais šešėliais ir potėpį išsklaidyk – apatinė antakių linija turėjo pagražėti.

Ryškindama pačius antakius naudok vienu tonu tamsesnį nei tavo plaukų spalva pieštuką. Užuot brėžusi vientisą liniją ryškink juos trumpais štrichais, imituodama plaukelius.

Jei laiko manikiūrui visiškai nėra, patepk nagus alyvuogių aliejus, įmasažuok jį į kiekvieną nagą, mediniu pagaliuku atstumk odelę apie nagus ir pakoreguok nagų formą dilde.

Ir viskas? Jokiu būdu! Paskutinis ir bene reikalingiausias akcentas – puikių kvepalų dulksna. Nepamiršk, kad legendinė Coco Chanel būtent kvepalus laikė svarbiausia moters aprangos dalimi.

Na, o dabar jau tikrai viskas. Smagaus vakarėlio!

Stilinga šukuosena

Patikimiausi greiti variantai sukantis iš padėties – arba išplauti ir žvilgesio suteikiančiu balzamu ištepti palaidi ilgi plaukai, arba surinkti į tvarkingą prigludusią šukuoseną (kuodelį, uodegėlę).

Gražūs aksesuarai sukurs šventiškumo įspūdį net ir visai paprastai šukuosenai. Jei turi dailią segę, išraiškingą segtuką plaukams, gumytę, skarelę, juostelę – drąsiai naudokis. Nenori plaukų aksesuarų? Tuomet pravers išraiškingesni auskarai. Šie aksesuarai nukreipia dėmesį nuo pačių plaukų ir šukuosenos, patys tampa šukuosenos ašimi, tad nuodėmė būtų nepagudrauti jei plaukų būklė tolokai nuo idealios.

Vakarėliai paprasti trunka ilgai, taigi nepamiršk sutvirtinti šukuosenos laku. Laku vertėtų supurkšti net lygius, palaidus plaukus. O kad lakas pernelyg nesulipdytų sruogų, purkšdama flakonėlį laikyk pakankamai toli nuo galvos. Kuo arčiau plaukų purkši laką – tuo stipresnė bus fiksacija.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite