Makiažas

Kaip taisyklingai suformuoti antakius?

Kaip taisyklingai suformuoti antakius

Antakiai – labai svarbi žmogaus veido dalis. Nuo senų laikų žmogui antakiai buvo apsauga nuo tekančio prakaito, kad šis neužlašėtų ant akių, taip pat nuo lietaus lašų. Kuo jie būdavo tankesni, tuo geriau susidorodavo su šia savo užduotimi. Taip pat antakiai labai gerai atspindi žmogaus emocijas: nuostabą, rūstumą, pyktį, džiaugsmą.

Antakių formavimas prieš ir poŠiuo metu daugiau dėmesio skiriama estetinei antakių funkcijai, kuri taip pat yra be galo svarbi – ne ką mažiau nei akys ar lūpos, todėl kad gali tapti tikra veido puošmena.

Antakiai, kaip ir šukuosenos, turi savo madas, kurios pastoviai keičiasi: nuo storų linijų iki plonyčių siūlelių. Laimei, šiuo metu mada yra demokratiškesnė ir leidžiamos bet kokios formos, ilgis ir antakių storumas. Svarbiausiai, kad jie harmoningai derėtų su kitais veido bruožais.

Taisyklinga antakių forma

Natūralumas tegul lieka natūralumu, tačiau yra atvejų, kai tvarkyti antakių formą tiesiog būtina, tarkim, jie yra per tankūs ir suteikia veidui niūrumo.

O būna, kad antakiai auga kaip krūmeliai, veliasi, todėl suteikia veidui liūdna ir netvarkingą formą. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į specialistą, kad jis parinktų jums tinkamą antakių formą ir delikačiai pakoreguotų tai, ką jums padovanojo gamta.

Jei vis dėl to nusprendėte veikti savarankiškai, įsisavinkite keletą svarbių momentų: gerai pagalvokite, prieš imatės pinceto, juk kiekvienas veidas yra unikalus, ir gali būti, kad antakių formos nereikia keisti radikaliai, vaikantis mados tendencijų.

Antakių formavimasBesiruošdama keisti antakių formą, išanalizuokite, kaip jie derės su jūsų veido, akių ir lūpų forma. Apie antakių formos koregavimą namuose jau šiek tiek rašėme ankstesniame straipsnyje. Žinoma, yra ir bendro rekomendacijos:

– Ryškūs veido bruožai dera su ryškiais ir tankiais antakiais, o smulkūs veido bruožai dera su “lengvais” antakiais, kurie nėra tokie tankūs.

– Apvalios formos antakiai suminkština veido išraišką, suteikdami apvalumą ir leidžia sušvelninti aštrius bruožus.

– Laužtiniai antakiai atkreipia dėmesį į viršutinę veido dalį, optiškai sumažindami apvalaus arba rombo formų veidą, suteikia veidui ryžtingumo ir jaunystės.

– Išlenkti antakiai yra efektyvūs, suteikia pasitikėjimo jausmą, taip pat seksualumą, idealiai tinka kvadratinio ar apvalaus veido tipams.

– Tiesūs antakiai tinka moterims su pailginta veido forma, nes veidas atrodo trumpesnis ir ovalus.

– Platūs antakiai optiškai didina akis, ypač jei atstumas tarp antakių bus padidintas.

Gražūs ir prižiūrėti antakiai – pakankamai ilgi, išraiškingi, šiek tiek pakelti ir turi tikslią formą.

Kad nustatytumėte jums reikiamą antakių formą, pasinaudokite trijų taškų sistema:

Trys taškai antakių formavimui1 taškas – mintyse praveskite liniją (galite ir pridėti pieštuką) nuo šnervės vertikaliai į viršų iki antakio lanko – tai turi būti antakio pradžia ir pati plačiausio jo dalis.

2 taškas – ten, kur susikerta linija einanti nuo šnervės iki išorinės akies rainelės dalies – tai viršutinis antakio taškas, aukščiausias linkio taškas. Nuo šio taško antakis turi siaurėti.

3 taškas – linija eina nuo šnervės link akies išorinio krašto ir susitinka antakio liniją – štai čia turi antakis pasibaigti.


Patikrinkite tai prieš veidrodį, ir nors jūsų antakiai nėra idealios formos, neskubėkite jų taisyti: galbūt tokia neteisinga forma tinka jums?

Patarimas. Prieš kardinaliai keisdamos savo antakius, paeksperimentuokite naudodamos baltą ir tamsų pieštuką. Užspalvinkite balta spalva plaukelius, kuriuos ruošiatės pašalinti, o tamsiu nupieškite formą, kurią ruošiatės suteikti antakiams. Jei rezultatas jus tenkina, tuomet galite imtis ir pinceto.

Antakių trafaretasAntakių formavimo trafaretas dar viena puiki priemonė padedanti geriau parinkti galutinę antakių forma bei tiksliai nubrėžti linijas. Antakių trafaretai nėra brangūs, jų esą įvairių formų todėl isigijant komplektą galima rinktis iš didesnio kiekio siūlomų formų bei lengviau parinkti antakių kontūrą pagal žmogaus veido formą. Tokie šablonai paprastai būna vienkartino ar daugkartinio naudojimo.

Taisyklingai formuoti antakius nėra labai sudėtinga, daugumai tai pavyksta atlikti namuose pasinaudojant įprastomis kosmetinėmis priemonėmis. Tam nereikia didelių investicijų ar specialių priemonių. Pakanka žinoti čia aprašomus principus ir suprasti kaip kuriamas estetinis antakių vaizdas.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite