Nagai

Kaip užsiauginti nagus per savaitę?

Kaip užsiauginti nagus per savaitę

Sakoma, kad per mėnesį žmogaus nagai paauga 2-3 milimetrus, todėl per savaitę galima tikėtis, jog nagas paaugs kiek daugiau nei pusę milimetro (~0.6mm). Nepaisant to, žmonės pastebi, kad ne visų nagai auga vienodu tempu, ir vieniems jie auga greičiau, kitiems greičiau. Tai priklauso nuo konkretaus žmogaus fiziologijos, įpročių, vitaminų bei mikroelementų kurie pasiekia nagus.

Jeigu siekiate per savaitė užsiauginti kuo ilgesnius nagus, jums reikės įpatingą dėmesį skirti nagams kiekvieną dieną.Viską darant teisingai, jau po savaitės galima tikėtis visai neblogų rezultatų.

Ilgesni, natūralūs nagai suteikia rankoms grožio. prižiūrėtos rankos ir nagai – tai, kuo galėtų didžiuotis bet kuri mergina. Merginos lanko įvairius grožio salonus, mėgaujasi vonelėmis, manikiūrais, pedikiūrais, perka prabangius rankų kremus tam, kad rankos gundytų ir viliotų. Tačiau rankų priežiūrai nėra būtinos prabangos prekės. Svarbu ir tai, kaip elgiatės su savo nagais ir kaip atrodo Jūsų rankų priežiūros rutina.

Per savaitę pasieksite gana gerų rezultatų, jeigu vadovausitės šiais nurodymais:

1. Kad jūsų rankos atrodytų prižiūrėtos, reikia pastoviai drėkinti kutikulus. Tam įsigykite vaistinėje specialų kremą odelėms. Be to, drėkindamos kutikulus išvengsite įvairių įtrūkimų ir šerpetojimo.

2. Prieš tvarkant namus, dirbant sode, prieš plaunant indus, būtinai pasirūpinkite apsauga. Mūvėkite pirštines arba sutepkite rankas apsauginiu kremu – tai ilgiau išsaugos jūsų rankų bei nagų sveikatą.

3. Jei norite apsaugoti nagus nuo lūžimo ir sluoksniavimosi, dažykite nagus bespalviu arba natūralios spalvos nagų laku. Be to, tokie lakai prailgins jūsų manikiūro laiką dvigubai.

4. Nereikėtų naudoti labai daug skysčio valant nagų laką, kitaip rizikuojate pažeisti nagus.

5. Jei nusprendėte atlikti manikiūrą namų sąlygomis, nereikėtų stipriai nustuminėti kutikulų – galite juos pažeisti. Kirpti reikėtų tik tą odelę, kuri yra atvėpusi.

6. Saugokite savo nagus: neatplėšinėkite jais laiškų, neatidarinėkite koncervų, nekiškite jų ten, kur jie gali sulūžti. Juk tam yra specialiai skirti įrankiai.

7. Stenkitės reguliariai rankas tepti drėkinamuoju kremu, ir nepamirškite nagų. Tai apsaugos rankas bei nagus nuo išdžiuvimo. Labai svarbu pasitepti rankas po prausimosi.

8. Įsigykite parduotuvėje rankų priežiūros priemones su UV filtru, nes šie spinduliai taip pat kenkia ir rankų odai, nagams, skatina juos senėti.

9. Kiekvieną kartą, kai panaudojate manikiūro rinkinį, dezinfekuokite jį. Reguliariai keiskite dildes, medinius įrankius – tai darykite ne tik dėl estetikos. Nubrūžintos dildės ne tik ne dildina nagų, bet ir laužo juos, pažeisdamos viršutinį nago sluoksnį. Mikrobai, besikaupiantys ant instrumentų, gali sukurti nemažai problemų jūsų rankoms. Infekcijos gali netgi neigiamai paveikti nago formą, užkrėsti žaizdas. Jei jau aptikote infekcijos požymius, naudokite antibakterinius kremus ir priemones.

10. Nereikėtų naudoti muilo ir kitų prausiamųjų priemonių vonelėms – tokios tik silpnins nagus. Muilas neigiamai veikia nagus ir kutikulus. Geriausiai naudokite minkštinančius gelius.

11. Neplėšykite šerpetojimų – šie veiksmai gali gerokai pakenkti jūsų rankų odai. Šerpetojimams šalinti naudojamos specialios žnyplės, kuriomis atidžiai apkerpami kutikulai.

12. Neignoruokite uždegiminių kutikulų ir odelės aplink nagus procesų. Vos tik pastebite uždegimą, sutepkite sergančią vietą antibakteriniu kremu. Jei keičiasi nago forma ar spalva, kreipkitės į specialistą.

13. Eidami į grožio saloną, atidžiai prižiūrėkite, kad meistras prieš tai dezinfekuotų savo instrumentus – tai apsaugos jus nuo nemalonių susirgimų, ligų ir infekcijų.

Tai pagrindinės taisyklės, kurių paisydamos, galėsite lengvai išsaugoti savo rankų ir nagų grožį ir užsiauginti ilgesnius nagus per vieną savaite!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite