Oda

Bikini depiliacija namuose

Bikini depiliacija namuose

Bet kokiai moteriai perbėga šiurpas, kai ji išgirsta kalbant apie vaško procedūras, o ką jau kalbėti – apie brazilišką epiliaciją. Nors tai efektyvu, bet labai skauda!
Plaukų šalinimas vašku: ir baisu, ir reikia

Nepaisant visko, vaškas yra viena iš populiariausių epiliacijos būdu. Ypatingai bikini srityje. Juo naudojasi moterys visame pasaulyje, nuo įžymybių iki studenčių.

Ir tai visiškai suprantama. Skutimas gali iššaukti įvairius sužeidimus, odos sudirgimus, įaugusius plaukelius. Be to, visos patvirtins, kad po skutimosi plaukeliai atauga storesni ir tankesni. O ir rezultatas ne ilgalaikis.

Šalinimas lazeriu gana brangi procedūra, deja, ir ji negarantuoja idealaus varianto. Be to, ne visoms ši operacija tinka. Procedūros sėkmei turi įtakos ir moters hormonų pusiausvyra.

Todėl šalinimas vašku yra nors ir ne idealus būdas, tačiau gana pigus ir tikrai prieinamas beveik kiekvienai moteriai. O ir rezultatas trunka ilgiau nei po skutimosi.

Braziliškas plaukų šalinimas – tai procedūra, kai ant kūno užtepamas šiltas vaškas, ir tuomet šis vaškas pašalinamas kartu su plaukeliais, padedant specialioms medžiaginėms juostelėms. Kai kam patinka šalinti visus gaktos plaukus, kai kurios patinka plonytę liniją, kuri dar vadinama “landing strip” (nusileidimo takas). Kai kuriuose šaltiniuose galima aptikti, kad toks vaškavimas vadinamas prancūzišku.

Bikini depiliacijos formos

Jei procedūrą atlieka geras specialistas, ji trunka ne ilgiau nei 30 minučių, ir jūs mėgausitės švelnia oda 3-4 savaites.

Toks plaukų šalinimas labai gerai tinka moterims, kurios turi tankius ir tamsius plaukus, o taip pat ir toms, kurioms labai greitai sudirgsta oda po skutimosi. Norint šalinti vašku, reikia turėti 5-10 mm ilgio plaukelius.

Kada geriausia depiliuoti plaukus?

Yra keletas situacijų, kuomet bikini depiliaciją geriau atidėti. Dabar jas ir apžvelgsime.

1. Niekada nenaudokite vaško iškart po įdegio ar soliariumo.

Įdegis pažeidžia epidermį – viršutinį odos sluoksnį. Karštas vaškas, patekęs ant viršutinio odos sluoksnio, gali neigiamai paveikti vidinius odos sluoksnius. Todėl žaizdas paskui gali tekti dar ilgiau.

2. Po šalinimo vašku palaukite keletą valandų.

Niekada neikite į pirtį, sauną, baseiną ar atvirą saulę iškart po plaukų šalinimo procedūros. Kitu atveju galite neišvengti nemalonių infekcijų. Nedideli odos pažeidimai šalinimo vašku metu – puiki vieta daugintis bakterijoms.

3. Nešalinkite plaukų vašku, jei jūs turite:

– Alergiją;
– Aknę;
– Bet kokį kitą odos ligą;
– Jūsų oda labai jautri.

4. Visada atidžiai perskaitykite produktų instrukciją, kuriais naudojatės.

Jei perkate vašką arba vaško juosteles, nepamirškite susipažinti su taisyklėmis. Kitaip galite apsideginti ir nenuimti vaško sankaupų nuo odos. Nebandykite vaško iš karto ant viso kūno, iš pradžių išbandykite ant mažo odos plotelio, kad įsitikintumėte, kaip veikia produktas.

5. Prieš depiliaciją – būtinas dušas!

Tai sumažins bakterijų dauginimosi riziką. Ypač tai galioja bikini zonai, kur bakterijų yra žymiai daugiau.

6. Pagalvokite apie savo drabužius procedūros metu.

Žinoma, kojoms nereikia nieko. Tačiau jei šalinsite plaukus bikini zonoje, pagalvokite, ar galėsite likti nuoga procedūros metu. Ypač, jei jūs tai darote ne pati, o su kažkieno pagalba. Rekomenduojama naudoti vienkartines arba senas kelnaites, kurių negaila sugadinti. Esmė ta, kad vaškas palieka dėmes, kurias sunku išskalbti.

7. Neatlikite procedūros menstruacijų metu.

Bikini sričiai tai ne tik ne estetiška, bet ir pavojinga bakterijų atžvilgiu. O kalbant apie kitas kūno vietas – menstruacijų metu moters organizmas tampa labai jautrus skausmui, todėl galite pajusti didesnį diskomfortą.

8. Per ilgus plaukus iš pradžių apkirpkite.

Jei bikini zonoje plaukai per ilgi, prieš procedūrą pasidarbuokite žirklėmis. Idealus plaukų ilgis depiliacijai – 5-10 mm. Tik jokiais būdais nesiskuskite! Jei turėsite “ežiuką”, jo pašalinti nepavyks.

9. Nesitepkite drėkinamaisiais kremais po dušo.

Prieš procedūra reikia nusiprausti, tačiau po to nenaudokite jokio kūno kremo. Atvirkščiai, reiktų vengti bet kokio aliejaus. Kai kurios prieš vaško procedūras naudoja vaikišką pudrą, kad išvengtų odos prakaitavimo.

Ir vis dėl to, plaukų šalinimas vašku – gana skausminga procedūra. Kaip gi išvengti skausmo?

– Galima išgerti tabletę nuo skausmo, ypač tai tinka dar labai jaunutėms mergaitėms, kurios pirmąkart naudosis tokia procedūra. Ramina tas faktas, kad procedūra trunka išties trumpai.
– Galima įsigyti specialių kremų, kurie veikia kaip vietiniai anestetikai.
– Naudokite žemos temperatūros vašką, kuris leis jums išvengti apdeginimų. Tokių galite rasti specialiose grožio salonams skirtose parduotuvėse.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite