Oda

Kosmetikos naudojimas žiemą: Ką būtina daryti kitaip?

Kosmetikos naudojimas žiemą: Ką būtina daryti kitaip

Panašu, kad ne visos moterys žino kaip tinkamai elgtis su kosmetika žiemą (ypač susiruošus pasivaikščioti lauke), nors tai nėra keista – juk kosmetikos gamintojai dažiniausiai nepateikia papildomų instrukcijų kaip elgtis žiemą bei vasarą naudojant jų produktą. Dėl šios priežasties, atrikome keletą dažniau pasitaikančių problemų ir pateikiame išsamesnės informacijos apie tai, ką reikėtų žinoti naudojant makiažą, kai už lango siautėja šaltis. Pateikiame pagrindines makiažo taisykles, kuriomis reikėtų vadovautis šalčiausiuoju metų laiku.

Ar galima teptis drėkinamjąjį kremą iš karto prieš išeinant į lauką?

Turite žinoti, kad kremas ant veido neužšąla, kadangi kūnas išlaiko aukštesnę nei nulio laipsnių temperatūrą netgi ir itin šaltomis oro sąlygomis. Šis mitas atsirado todėl, kad drėkinamasis kremas prastai apsaugo odą nuo šalčio, itin šalto vėjo ir drėgmės. Būtent todėl yra patartina prieš išeinant į lauką per šalčius geriau odą tepti maitinamuoju kremu. Šis apsaugos odą nuo sudirgimo, šerpetojimo bei paraudimo.

Ką daryti, kad dėl sniego nenubėgtų tušas?

Sniegas ant makiažoJeigu norite, kad tušas išliktų ant blakstienų žiemą, tuomet Jums reikia naudoti tokius kosmetinius produktus, kuriuose yra gelio. Šie tiesiog padės ilgiau tušui išsilaikyti net ir esant drėgmei. Tokias kosmetines priemones patariama nuprausti nuo akių šiltu vandeniu. Jei yra norima, jog tušas netepliotų viršutinių akių vokų, tada tiesiog būtina prieš tepant tušu blakstienas, tušo šepetėlį nuvalyti su servetėle ir taip pašalinti susidariusius gumulėlius. Be to, tušas geriau ant blakstienų išsilaiko ir tuomet, kai ir akių sritis yra patepama pudra.

Kreminė pudra – papildoma apsauga nuo vėjo ir šalčio?

Svarbu akcentuoti, kad ne kreminė pudra saugo odą nuo šalčio, o tam tikra priežiūra. Renkantis pudrą net ir šaltuoju metų lauku reikėtų atkreipti visgi dėmesį į savo odos tipą. Žinoma, būtina pabrėžti, kad šiltuoju metų laukų periodu reikėtų apskritai nenaudoti jokios pudros, tačiau jeigu be jos apsieiti neįmanoma, tokiu atveju patartina rinktis lengvesnės tekstūros maskuojamąsias priemones. O štai žiemos metu besirenkant pudrą reikia atkreipti dėmesį į jos tekstūra bei taipogi į tai, kokio tipo yra Jūsų oda.

Kaip išvengti lūpų šerpetojimo?

Lūpų oda yra itin plona, joje nėra riebalinių liaukų, būtent dėl šios priežasties lūpos yra labai jautrios žvarbiam šalčiui. Taigi, kad lūpos netrūkinėtų bei nešerpetotų rekomenduojama naudoto lūpų balzamą su vitaminu E (tai natūralus antioksidantas, padedantis išsaugoti jaunystę), taip pat reikia nepamiršti lūpų tepti ir aliejais. Jei Jūsų lūpų oda yra itin pažeista, tada būtinai šias specialias priemones naudokite ir prieš miegą.

Ar tiesa, kad žiemos metu negalima naudoti pudros, kadangi ši sausina odą?

Pirmiausia Jūs turite žinoti, kad tai, jog pudra sausina odą yra mitas. Šiuolaikinių kosmetinių produktų sudėtyje yra nemažai mineralinių mikroelementų, kurie tuomet, kai oda pradeda išskirti riebalus, maitina ir gydo veido odą. Galima pridurti, kad reikėtų naudoti makiažo pagrindą, maitinamąjį ar drėkinamąjį veido kremą prieš tepant pudrą. Visa tai jai padės ilgiau išlikti ant odos.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite