Oda

Natūralios priemonės nuo paakių raukšlių

Natūralios priemonės nuo paakių raukšlių

Pristatome puikias priemones, padėsiančias kovoje su raukšlėmis, kurias galite rasti ir savo virtuvėje.

Žalių obuolių sultys

Valgykite vieną obuolį per dieną ir raukšlės tikrai Jūsų nekankins dar ilgą laiką. O štai žalių obuolių sultyse yra daug vitaminų ir rūgščių, valančių odą. Be to, galite pasigaminti puikią kaukę. Jums tiesiog reikės sumaišyti kelis gabalėlius smulkintų žalių obuolių su dviem šaukštais medaus ir vienu šaukštu paprasto natūralaus jogurto be jokių priemaišų. Viską sumaišykite ir gautą masę tepkite ant veido odos, o po 20 minučių šią natūralią kaukę nuplaukite. Po šios puikios procedūros oda atsigaus ir bus puikiai išvalyta.

Medaus obuolių jogurto kaukė veidui

Ciberžolė ir cukranendrės

Ciberžolė buvo naudojama kinų ir indėnų ištisus šimtmečius kaip kaukė, gydanti žaizdas ir randus. Tačiau ciberžolė taip pat yra puikus vaistas nuo raukšlių. Ji – galingas antioksidantų šaltinis, kuris gali išlyginti raukšles. Jums tik reikia sumaišyti 100 mg ciberžolės miltelių su 10 – 15 lašų cukranendrių cukraus sulčių. Gautą skystį tepkite ant tos veido srities, kurioje formuojasi raukšlės, o kai viskas įsigers į odą, tada tiesiog nuplaukite ją šiltu vandeniu ir nepamirškite jos sudrėkinti. Skirtumas bus pastebės beveik iš karto!

Ciberžolės kaukė veidui

Avokadas

Ne paslaptis, kad avokadas turi daug vitamino E, taip pat jame yra ne mažiau nei 14 mineralų, būtinų odos priežiūrai. Šių mineralų dėka oda yra labai gerai drėkinama, o taip pat praturtinamas maistingomis medžiagomis ir visas organizmas. Raukšles įveikti padės puiki gydanti kaukė, kuriai reikės: 1 kiaušinio trynio, pusės avokado ir 1 šaukšto medaus. Ir vėlgi Jums reikia viską tik sumaišyti ir paskui ištepti veidą šiuo mišiniu, kurį rekomenduojama ant veido palikti 20 minučių. Vėliau nuplaukite kaukę šiltu vandeniu. Kad kaukės efektas būtų dar geresnis, rekomenduojama prieš tepant kaukę, odą išvalyti kiaušinio baltymu arba žalių obuolių sultimis.

Veido kaukė iš avokado

Moliūgų sėklos

Moliūgų sėklos yra ne tik skanus užkandis, tačiau ir puikus įrankis kovoje su raukšlėmis. Šios sėklos padės atkurti odos ląsteles. Taigi, galite pasigaminti šaunią kaukę, kuri nuramins ir sudrėkins odą. Sumaišykite smulkintas sėklas su arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus, po to viską tepkite ant veido ir praėjus kelioms minutėms kaukę nuplaukite.

Moliūgų sėklų kaukė veidui

Citrinų sultys

Šios sultys prisideda prie raukšlių naikinimo. Jos atskiria bei pašalina negyvas odos ląsteles nuo viršutinio odos sluoksnio. Lašelį sulčių užtepkite ant odos ir iš karto pamatysite, kad oda tampa švelnesnė. Taip pat citrinų sultys labai gerai džiovina spuogus.

citrinų sultys veido odai nuo raukšlių

Ananasas

Siūloma ananasą ne tik skaniai valgyti, tačiau ir panaudoti jį odos priežiūrai. Šis vaisius sudrėkins odą ir pašalins visas negyvas ląsteles nuo jos. Tiesiog atsipjaukite kelis griežinėlius ananaso ir užsidėkite juos ant veido. Leiskite ananasų sultims įsigerti į Jūsų odą, todėl pabūkite su ant veido uždėtomis ananaso skiltelėmis kokias 10 – 15 minučių.

Ananasas veido odai

Kokosų aliejus

Šiame aliejuje yra gausu antioksidantų, randamų daugelyje priemonių, saugančių nuo kenksmingų saulės spindulių. Kokosų aliejus puikiai drėkina ir suteikia didžiausią naudą tuomet, kai yra naudojamas tiesiog natūralus, be jokių priemaišų. Todėl patariama tiesiog natūraliu kokosų aliejumi tepti veidą prieš miegą ir pamatysite, kaip puikiai gali atrodyti Jūsų oda!

Natūralus kokosų aliejus veidui

Kiaušinio baltymas

Kiaušinio baltyme yra B grupės vitaminų, kurie prisideda prie odos stangrinimo ir raukšlių mažinimo. Išplakite du kiaušinio baltymus ir tepkite juos ant veido. Palikite užteptus baltymus ant veido 30 minučių. Svarbu paminėti, kad nereikia dėti daug šios masės ant odos – tepkite nedideliais kiekiais. O po to viską lengvai nuplaukite vėsiu vandeniu ir gerai nusausinkite odą.

Kiaušinio baltymas veido odai

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite