Oda

Veido odos priežiūra žiemą

Veido odos priežiūra žiemą

Žiema – niūrus metų laikas. Tai suprantame vos nukabinę kalėdines girliandas. Ką daryti, kad pasaulis ir vėl taptų spalvotas? Pradėk nuo savęs! Pilka žiema – dar ne priežastis nesirūpinti savimi. Pažadink savo grožį iš žiemos miego!

1. Šveisti, šveisti ir dar kartą šveisti! Ar atkreipei dėmesį, kad vaikų oda išlieka skaisti ir gaivi net ir gūdžiausią žiemą? Taip yra todėl, kad ant vaikų odos dar nesikaupia vis storėjantis negyvų ląstelių sluoksnis. Tad nepamiršk savo odos nušveisti bent kartą ardu per savaitę, kad ji ir vėl galėtų kvėpuoti ir spindėti! Beje, nebūtina griebtis agresyvių šveitiklių – tam idealiai tiks švelnūs vandenyje ar piene išbrinkinti avižiniai dribsniai.

2. Atgaivink makiažo pagrindą. Išspausk šiek tiek makiažo pagrindo ant delno ir sumaišyk su truputėliu drėkinamojo kremo. Tai palengvins sunkią makiažo pagrindo tekstūrą ir dovanos tavo veidui daugiau drėgmės!

Veido oda žiemą3. Lašelis skaistalų! Net jei šia priemone beveik niekada nesinaudoji, kaip tik šiuo laikotarpiu būtų pats metas išmėginti. Vos vos rausvesni skruostai – puikus atkirtis žieminiam pilkumui!

4. Suspindėk! Tau trūksta saulės spindulių, tad oda atrodo kiek prigesusi. Ją akimirksniu atgaivintų šviesą atspindinčios birios pudros debesėliai, nusėdę ant tavo skruostikaulių, smilkinių ir truputėlį vidiniuose akių kampučiuose.

5. Dar kartą apie drėgmę. Tavo veidą sausina ne tik radiatorių išdžiovintas patalpų oras, bet ir temperatūrų skirtumai, kai oda nuolat pasmerkiama lengvam šokui iš šiltos patalpos išėjus į šaltą orą ir atvirkščiai. Todėl nepamiršk veido drėkinti, bet, kitaip nei vasarą, rinkis sunkesnį, riebesnį drėkiklį – toks labiau tinka žiemos sąlygomis.

6. Atspindėk tinkamai. Visos saulėlydžio spalvos (šiltai raudonai oranžinė gama, terakotos rudumas, sodriai gelsva) idealiai tinka prie persikinio atspalvio odos. Jei tavo oda šviesesnė – pasikliauk saulėtekio palete: dažniau rinkis šaltus atspalvius, pavyzdžiui, rausvą, mėlyną. Nesi tikra, prie kurio tipo priskirti savo odos spalvą žiemą? Žvilgtelk į savo riešo vidinę pusę. Jei venos atrodo kiek žalsvos – rinkis raudonesnę gamą, jei jos aiškiai mėlynos – rausvai-mėlyną. Jei vis dėlto priskirtum save tarpiniam odos spalvos variantui – tau tiks tiek saulėlydžio, tiek saulėtekio paletė, tik rinkis kiek sudrumstas, negrynas spalvas. Pavyzdžiui, meliono, o ne tikrąją oranžinę. Arba dangiškai žydrą, o ne sodrią kobalto mėlio.

7. Nepamiršk kūno! Nuolat paslėpta po rūbais oda taip pat labiau linkusi sausėti, praranda stangrumą. Bent keletą kartų per savaitę nušveisk ją šveitikliu ir atgaivink drėkinamuoju kūno kremu. O kad jaustumeisi geriau, drėkinamąjį kūno kremą sumaišyk su keliais lašais savaiminio įdegio kremo. Galėsi didžiuotis švelnučiu, bet pastebimu įdegiu.

Veido priežiūra žiemą8. Gaivinamoji kaukė. Ji tikrai pažadins apsnūdusią odą! Ir ją visai paprasta pasigaminti namuose. Medus, spanguolės, citrusiniai vaisiai ar šaldytų uogų tyrelė – štai kokių jos ingredientų turėtum paieškoti savo šaldytuve ir palepinti jais veidą kartą per savaitę!

9. Gal… alaus? Spindintys ir purūs plaukai – pasiekiama prabanga, net ir žiemą. ½ stiklinės alaus išmaišyk su 3 šaukštais abrikosų kauliukų aliejaus, pašildyk visa tai vandens vonelėje ir gerai įtrink sausus plaukus. Palaikiusi tokią kaukę 15-20 minučių, du kartus perplauk plaukus įprastu šampūnu. O jei dar liko lašelis alaus ir aliejaus kokteilio – įtrink juo rankas ir nagus. Efektą pajusi iš karto!

10. Drėkinkis! Taip ir vėl apie tą patį. Bet šį kartą – ne apie kosmetiką. Paprasčiausiai ieškok progų drėkinti savo aplinką: darbo vietą papuošk dubeniu su vandenyje plaukiojančia gėlių kompozicija ir plaukiojančią žvake (fantastiška dekoracija Valentino dienai artėjant!), drėkink patalpų odą elektriniu drėkintuvu arba kartkartėmis papurkšk į orą tyro vandens iš gėlių purkštuvo, veidą, krūtinės sritį papurkšk terminiu vandeniu. Ir, žinoma, išgerk ne mažiau kaip 2 litrus skysčio per dieną!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite