Plastinė Chirurgija

Grožio injekcijos: tiesa ir mitai

Grožio injekcijos: tiesa ir mitai

Estetinė grožio medicina iki šiol apgaubta paslapties aureolėmis. Apie šiuolaikines grožio injekcijas yra sukurta tiek legendų, kad sunku suprasti, kas yra tiesa, o kas yra išgalvota. Manoma, kad tai gali leisti tik žvaigždės, kadangi procedūros kainuoja nemažus pinigus.

Mitas: Pripratimas neišvengiamas

Injekcijos veiduiInjekcijos iššaukia pripratimą ir oda nustoja išskirti natūralų kolageną. Po metų mano veidas atrodys baisiau, nei kad prieš procedūras. Aš tapsiu sužalota injekcijomis.

Su metais kolageno – baltymo, kuris palaiko odos stangrumą ir elastingumą – išsiskyrimas sumažėja, todėl atsiranda raukšlės ir jūsų veido ovalas nutįsta. Įvedus specialias ampules po oda prasideda odos atsinaujinimas: oda pradeda išskirti natūralų kolageną, kuris atkuria jaunystę. Ampulės puikiai tinka susidariusioms raukšlėms apie nosį ir lūpas, suteikia skruostikauliams reljefiškumą ir nechirurgiškai patempia veido ovalą. Vis dėl to organizmo senėjimas nesustoja, ir kolagenas po kiek laiko išsiskiria tokiu pačiu tempu. Todėl praėjus maždaug metams jūsų oda grįžta į tą pačią stadiją, kurioje ir buvo iki injekcijos. Ką daryti toliau, spręsti jums. Tačiau organizmas prie injekcijų nepripranta ir nėra jokio vidinio poreikio.

Mitas: Tai plastinės chirurgijos operacija

Grožio injekcijos – tai yra taip pat rimta, kaip ir plastinės operacijos. Moterys, nesuvokia, kad tai rimtas medicininis įsikišimas į organizmą su bendra narkoze.

Iš tikrųjų – tai du visiškai skirtingi dalykai. Tiesa, jų rezultatus galima lyginti. Injekcijos atstato su amžiumi netenkamas minkštąsias veido medžiagas ir grąžina veidui jaunystę. Jos stimuliuoja odos natūralų kolageną: veidas įgauna apibrėžtą formą, o oda tampa stangri ir pasitempia. Žinoma, injekcijos negali pakeisti plastinės operacijos, tačiau šią galima atidėti bent 5-7 metams. Injekcijų įvedimas užims apie 40 minučių. Gydytojas tai atlieka ilga siaura adata reikiamose zonose. Tai nėra labai skausminga. Po procedūros gali atsirasti tam tikros mėlynės ir paburkimai, kurios dings per 5-7 dienas.

Mitas: Silikonas ir “botoksas” lūpose

Man atliks “botokso” grožio injekcijas ir aš atrodysiu kaip “žvaigždė”: su išpūstomis lūpytėmis ir lėlės nejudančiu veidu.

Silikonas šiais laikas praktiškai nenaudojamas: jis jau keletą metų uždraustas kaip užpildytojas tiek Europoje, tiek ir Amerikoje. O kalbant apie botulotoksiną, šiuo metu egzistuoja keletą preparatų. Jie pasižymi saugumu ir suteikia norimą rezultatą. Paskutinė šių preparatų karta išlygina raukšles, tačiau veidas išlaiko mimikas ir neatrodo sustingęs. Ir dar vienas suklydimas – botulotoksino preparatų negalima įšvirkšti į lūpas. Jis atpalaiduoja raumenis, ir jie nustoja judėti, tad šis preparatas naudojamas tik kaktos srityje ir aplink akis.

Kad veidas atrodytų jaunas, neužtenka ištiesinti tam tikrą vieną raukšlę, reiktų pakelti veido odą ir suteikti veido formą, kuri prarandama su amžiumi.

Mitas: Pavojinga gyvybei

Hialurono injekcijos į kaktąMoterys, norėdamos atsijauninti, stipriai rizikuoja savo gyvybe, įvesdamos neaiškias medžiagas į savo veidą ir kartais tampa “grožio aukomis”. Be to, įvairūs preparatai įvedami į kaktą patenka ir į smegenis, todėl pas daugumą grožio injekcijų mėgėjų skundžiasi pavėluota reakcija.

Grožio injekcijos tikrai nepaveikia smegenų veiklos. Organizmas priima injekcijas kaip savas ir jų neatstumia, ir jokio pašalinio poveikio su laiku nejuntama. Dauguma tarptautinių klinikinių tyrimų tai patvirtino. Jau daugiau nei 3 milijonai pacientų visame pasaulyje pasirenka grožio injekcijas jaunystės ir grožio išsaugojimui.

Reikia suprasti, kad nepaisant procedūros paprastumo ir greitumo, grožio injekcijas gali atlikti tik gydytojai specialistai – kosmetologai ir plastinės chirurgai, turintys tai patvirtinančius dokumentus: rinkdamiesi gydytojus įsitikinkite tuo.

Mitas: Rezultatas nepateisins lūkesčių

Jei nepatiks rezultatas, aš jau nieko negalėsiu padaryti. Veidas atrodys nenatūraliai ir aplinkiniai suvoks, ką aš padariau.

Grožio injekcijų rezultatai visuomet atrodo natūraliai ir niekas, net ir patys artimiausieji, nesupras, kodėl jūs taip gerai atrodote. Svarbu, kad jūsų grožio supratimas sutaptų su gydytojo grožio supratimu. Be to, gydytojas turi paaiškinti, koks rezultatas bus po injekcijos. Tuomet jūsų lūkesčiai pasiteisins.

Mitas: Efektas visam laikui

Injekcijos – efektyvi priemonė. Tačiau laikas padaro savo: kūnas senėja ir anksčiau ar vėliau aš atrodysiu pagyvenusi moteris su nenatūraliai jaunu veidu.

Saugokitės tų gydytojų, kurie jums žada efektą “visam laikui”. To, ko mūsų organizmas negali utilizuoti, suvokiama, kaip nereikalingos medžiagos ir organizmas siekia jų atsikratyti. O tai gali atvesti prie negrįžtamų procesų!

Injekcijas galima padalinti į dvi grupes: pastovias ir laikinas. Šiuo metu dažniau taikomos laikinos injekcijos, kurios veikia organizmą kažkiek laiko, o tada natūraliai išyra ir natūraliu būdu pašalinamos iš organizmo.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite