Plastinė Chirurgija

Įžymybės, kurios tarė “NE” plastinei chirurgijai (foto)

Įžymybės, kurios tarė "NE" plastinei chirurgijai (foto)

Jūs tik įsivaizduokite – esate garsi, visų geidžiama, uždirbanti milijonus, sau leidžianti leisti pinigus į kairę ir į dešinę, tobulinti išvaizdą galite kiek tik norite. Turite galimybę pasitelkti į pagalbą ne tik stilistus, asmeninius trenerius, visažistus, bet netgi pakoreguoti bet kurią kūno dalį. Atsispirtumėte pagundai?

Štai kelios garsenybės, kurios visgi nusprendė po plastinių operacijų chirurgų skalpeliais nesigulti. Kas jos tokios?

Katy Perry. Turbūt nepatikėsite, kad šioji garsenybė būdama 13 metų atrodė gana apkūni ir dėl kamuojančių nugaros skausmų svajojo atsikratyti pernelyg didelės krūtinės. Bet laikui bėgant dainininkė išaugo, riebaliukai ištirpo ir štai dabar kokią gulbę turime, kuri nesiryžtų būti operuojama vardan dirbtino grožio.

Katy Perry

Lea Michele. Ši dainininkė ir aktorė buvo bene vienintelė mergina mokykloje, kuri nedrįso išbandyti jokių korekcijų, nors tai buvo itin populiaru tarp turtingų mergaičių. Bet ji paklausė mamos, kuri nuolat kartodavo, kad reikia mylėti save tokią, kokia esi.

Lea Michele

Julia Roberts. Ši garsi kino aktorė turi kategorišką nuomonę šiuo klausimu. Ji teigia, kad moterys neturi baimintis senėjimo proceso. “Reikia gyvenime susikoncentruoti į visai kitus dalykus. Turite veikti tai, kas Jums labiausiai patinka, turite domėtis, džiaugtis gyvenimu, kad po to galėtumėte daug ką papasakoti savo vaikams ir anūkams. Veidas turi atspindėti gyvenimo istoriją bei patirtį. Kovoti su vėjo malūnais ir gamtos nustatytais dėsniais tikrai neverta” – sako aktorė.

Julia Roberts

Jodie Foster. Ne, ne ir dar kartą ne plastinei chirurgijai. Aktorė tvirtina, kad nesmerkia moterų, kurios tam ryžtasi, bet pati niekuomet nedrįstų pasidaryti jokios korekcijos. Jodie Fostertokias operacijas traktuoja kaip prestižo ir prabangos įvaizdžius, kad štai vienos ar kitos turi tiek ar tiek pinigų ir jos gali laisvai pasidaryti vieną ar kitą operaciją. Aktorė teigia, kad ir šiaip turi, kur leisti pinigus.

Jodie Foster

Kate Winslet. Taip pat turi savo kategorišką nuomonę šiuo klausimu. Teigia, kad nenori smerkti tų, kurios darosi plastines operacijas, bet savyje nieko nenorinti keisti: “Man tiesiog būtų baisu. Galų gale, ar kas nors žino, koks yra botokso injekcijos ilgalaikis poveikis visam organizmui?”.

Kate Winslet

Rachel Weisz. Siūlo, kad botoksas ir visi kiti preparatai bei skalpeliai būtų uždrausti garsioms moterims, kadangi ne visos sugeba jausti saiką.

Rachel Weisz

Cate Blanchett. Teigia, kad moterys turi būti natūralios ir tikros. Ypač tai tampa aktualu, kai kalbame apie motinystę, augančius vaikus, kurie nori būti panašūs į savo tėvus. Tik pagalvokite, jei mama pasidariusi kelias plastines operacijas, kur tada ieškoti panašumų tarp mamos ir vaiko.

Cate Blanchett

Sigourney Weaver. Niekada neturėjusi plastinių operacijų ir botokso injekcijų. “Aktorių veidai turi būti tikri, jie gali tik atlikti vaidmenis, bet patys turi išlikti tokie, kokie yra” – mano Sigourney Weaver. Ši aktorė nesiskundžia dabartine išvaizda ir sako, kad nereikia stengtis išlikti visada jaunai. “Reikia mylėti kiekvieną gyvenimo tarpsnį. Nesvarbu, kas tai būtų – pati jaunystė ar giliausia senatvė” – sako aktorė.

Sigourney Weaver

Meryl Streep. Apie plastinę chirurgiją atsiliepia kaip apie neigiamą ir žalojančią. “Dažniausiai padariniai neatsiranda iš karto, palaukite poros ar kelių metų,” -teigia Meryl Streep.

Meryl Streep

Salma Hayek. Tiesiog džiaugiasi savo visiškai natūraliu grožiu. Šiai įžymybei kyla klausimas, kokį nuodą turi tas botoksas, kad visiškai išnaikintų raukšles ar padidintų lūpas. Kam? Protu nesuvokiama. Aktorė mano, kad reikia kiekvieną dieną prisižiūrėti ir atrodyti geriausiai kaip tik gali pagal savo galimybes, o ne griebtis kraštutinumų.

Salma Hayek

Taigi šios įžymios moterys pasisako už natūralų grožį, o joms pačioms žavesio tikrai nestinga, nes kaip yra sakoma – svarbiausia pasitikėti savimi!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite