Plastinė Chirurgija

Kaip pasiruošti plastinei operacijai?

Kaip pasiruošti plastinei operacijai?

Kiekvienas iš mūsų turi trūkumus ir privalumus. Kai kas tai priima ramiai, nebandydami apgaudinėti nei savęs, nei aplinkinių, o kai kas nori pasitaisyti visais įmanomais būdais. Problema tik ta, kad trūkumai yra labai subjektyvūs. Tai, kas vieniems yra negražu, kitiems gali netgi labai patikti. Ir norėdami kažką radikaliai pakeisti, prisiminkite svarbiausią dalyką: kelio atgal nebėra.

Kiekvienas turi savivertę – jausmą, kaip aplinkiniai mus mato. Žmonės, kurie yra laimingi ir patenkinti savo išvaizda, greičiausiai ir veiks pasitikėdami savimi, jiems seksis ir asmeniniame gyvenime. Tie, kurie savimi nėra patenkinti, kaip taisyklė, veikia ne taip efektyviai. Ir dažnas tuomet mano, kad pakeisdami išorę, jie pakeis ir savo gyvenimą.

Tinkami kandidatai chirurgijai

Jei jau ruošitės operuotis, jūs turite būti sąžiningi patys su savimi. Kodėl jūs tai norite padaryti ir ko jūs tikitės po operacijos? Ar suprantate, kokios yra operacijos pasekmės?

Yra dvi pacientų kategorijos, kurie yra geri kandidatai plastinei chirurgijai:

• Pirmieji turintys aukštą savivertę, tačiau jiems rūpi dar ir fizinė charakteristika, todėl jie norėtų kai ką patobulinti ar pakeisti. Po operacijos tokie pacientai dažniausiai jaučiasi gerai, jie patenkinti rezultatu ir toliau palaiko savo susikurtą įvaizdį.

• Antrajai kategorijai galima būtų priskirti asmenis, kurie turi fizinių trūkumų arba kosmetinių defektų. Šie pacientai dažniausiai yra kompleksuoti, jie nežino tiksliai, ko jie nori, ir į operaciją deda labai daug vilčių. Jie mano, kad po operacijos gyvenimas pats savaime ims ir pasikeis, ir labai kenčia, kai taip neįvyksta.

Svarbu atminti, kad plastinė chirurgija gali pakeisti jūsų savivertę. Jei jūs atliekate operaciją tikėdamiesi atkreipti kito žmogaus dėmesį – tai gali pasibaigti nusivylimu.

Net ir tuo atveju, jei artimieji ir draugai į jūsų pokyčius sureaguos teigiamai, tai dar nesuteiks jums pasitikėjimo savimi, jei patys nesugebėsite pasiekti tai, ko trokštate.

Blogi kandidatai plastinei chirurgijai

Kada negalima darytis plastinės operacijosYra žmonės, kuriems jokiais būdais negalima atlikti operacijos. Ir tai ne medicininės problemos.

Tai pacientai, ištikti krizės. Tie, kurie neseniai išgyveno skyrybas, artimojo mirtį arba neteko darbo. Šie pacientai siekia tikslo, kuris tikrai pasiekiamas ne operacijos metu. Iš pradžių reikia įveikti psichologinę krizę, o tik paskui priimti sprendimus.

Taip pat pacientai, turintys nerealius lūkesčius. Tie, kurie nori “atstatyti” savo pradinį įvaizdį po rimto auto įvykio ar sunkios ligos. Arba pacientai, kurie nori atjaunėti dešimtmečiu. Taip pat atsakoma ir tiems, kurie turi psichines negalias, tiesa, tik tais atvejais, jei to iš tikrųjų reikia.

Operacijos laiko parinkimas

Plastinė operacija negali vykti, kai pacientas patiria stresą. Svarbu, kad operacija būtų atliekama, kai žmogus jaučiasi puikiai ir nejaučia jokios fizinės ar emocinės įtampos. Kad įsitikintų, jog esate emociškai pasiruošę operacijai, gydytojas gali užduoti keletą asmeninių klausimų apie santykius su antrąja puse, santykius šeimoje, apie darbo problemas. Ir dar kartelį reikia būti atviriems. Iš esmės, operacija turi būti planuojama, kai jaučiamas fizinis ir emocinis aukštas aktyvumas. Pacientai, turintys problemų, gali paskui ilgai ir sunkiai atsigauti.

Pirminė konsultacija

Pirmos konsultacijos metu chirurgas norės suvokti, ką jūs manote apie savo išvaizdą, kaip jūs save vertinate, kokios kūno dalys jums konkrečiai nepatinka. Būkite atviri ir sąžiningi su savimi ir su chirurgu. Tai labai svarbu. Svarbu kalbėti tiesiai, be užuolankų, kaip jūs jaustumėtės po pasikeitimų, kas pasikeistų jūsų gyvenime. Konsultacijos pabaigoje turite būti įsitikinę, kad jūs susišnekėjote su chirurgu.

Pripratimas prie pokyčių

Tai gali užimti kurį laiką, kad jaustumėtės gerai po operacijos ir visiškai adaptuotumėtės prie pokyčių. Tai labai svarbu, jei operacijos metu buvo atlikti ryškūs įvaizdžio pakeitimai. Vis dėl to, jei planuojate keisti krūtinę, nosį arba kitą kūno dalį, kuri sukurs dramatiškus kūno pakitimus, pooperacinis periodas gali užimti ir ilgesnį laiko tarpą. Kol jūs neišmoksite priimti savo naujo kūno, jūs jausitės nekaip.

Reikalinga pagalba

Svarbu, kad kažkas jums padėtų ir emociškai palaikytų visą šį laikotarpį. Net ir pačiam savarankiškiausiam pacientui reikia emocinės paramos. Atminkite, kad pirmoji savaitė po pasikeitimų bus sunkiausia: jausitės apleisti ir netgi nelabai gražūs. Taip pat būkite pasiruošę, kad atsiras ir tokių, kurie leptels: “Man tu toks/tokia buvai gražesnis/-ė”, “Tau nereikėjo daryti šios operacijos.”

Ką daryti su užpuolusia depresija

Po operacijos dauguma pacientų pajunta šiokį tokį nelaimės pojūtį. Tai normalu, tačiau ir greitai praeina. Vis dėl to, kartais pooperacinė depresija užtrunka pernelyg ilgai. Depresijos priežastys gali būti šioks toks nuovargis po operacijos, fiziniai pokyčiai arba nepasitenkinimas rezultatu. Supratimas, kad po operacijos galima laukti visko, leidžia greičiau pasijusti geriau. Naudinga atminti, kad depresijos dažniausiai išnyksta per keletą dienų. Būkite socialiai aktyvūs, vaikščiokite lauke, taip pat stenkitės išvaikyti negatyvias mintis.

Būkite pasiruošę kritikai

Prie visų plastinės operacijos pliusų ir minusų turite atminti, kad aplink yra įvairių žmonių. Jūsų kūno pokyčiai, t.y. operacijos rezultatai bus akivaizdūs, tačiau tikrai ne visi juos vertins teigiamai. Priežastys įvairios: pavydas, nedraugiškumas, plastinių operacijų netoleravimas. Būkite pasiruošę iš anksto tokiai situacijai: “Aš tai padariau sau, ir labai patenkinta rezultatu”.

Kad plastinė operacija pavyktų gerai, o jūs jaustumėtės patrauklesni, čia svarbiausiai yra pasitikėjimas savimi ir tuo, ką darote.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite