Plastinė Chirurgija

Raukšlių lyginimas injekcijomis

Raukšlių lyginimas injekcijomis

Injekuojamas implantas – naujos kartos metodas, kuriuo galima koreguoti nosies-lūpų, tarpuakio raukšles, taip pat raukšles apie lūpas. O gal girdėjote apie gydymą botulino toksino preparatais? Šis metodas efektyviai panaikina išryškėjusias veido mimikos raukšles, gelbsti ir esant padidintam kūno prakaitavimui.

Veido Injekcijos Nuo raukšlių prieš ir poŠiuo preparatu galima didinti lūpas ar tik išryškinti lūpų kontūrą. Preparato pagrindas – hialuroninė rūgštis- pagrindinė odos drėkinamoji medžiaga.Po injekcijos pasigaminęs kolagenas 12-18 mėnesių užpildo raukšlės linkį ir vizualiai ją išlygina. Šie implantai priskiriami biodegraduojančių

injekuojamų implantų grupei. Preparato suleidimas- nesudėtinga ir neskausminga procedūra, kurią ambulatorinėmis sąlygomis atlieka plastikos chirurgas.

Po procedūros efektas matomas iš karto, nors kelias dienas injekuota sritis gali būti patinusi. Šio naujo preparato sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, todėl alerginių reakcijų tikimybė labai maža.

Ar girdėjote apie gydymą botulino toksino preparatais? Šis metodas efektyviai panaikina išryškėjusias veido mimikos raukšles, gelbsti ir esant padidintam kūno prakaitavimui.

Botulino toksino preparatai jau seniai naudojami medicinoje. Tačiau paprastai juos taikydavo neurologijoje – raumenų spazmams pašalinti. Palyginti neseniai atrasta, jog preparatas veiksmingas suleidus jį ne tik į kūno stambius, bet ir į smulkius veido raumenis. Taip prasidėjo botulio toksino pritaikymas plastinėje chirurgijoje. Naudojamas saugiomis sveikatai minimaliomis dozėmis jis veikia greitai ir labai efektyviai.

Hialurono rūgšties injekcijosMes juokiamės, pykstame, liūdime, mąstome – visa tai atsispindi mūsų veide. Kadangi tose veido srityse raumenys yra nuolat įsitempę, aplink akis, kaktos srityje susiformuoja raukšlės, Raukšlių piešinys daug pasako apie žmogaus gyvenimo būdą, netgi jo charakterį, (tačiau grožio tikrai neprideda-kai kuriems žmonės tai kaip tik gražu!). Norite jų atsikratyti, bet klausimas – kaip? Deja, čia jau nebepadės mimikos pratimai, mažai gelbės ir kosmetika. O tokius drastiškus būdus, kaip raukšlių šalinimas operaciniu būdu, šiandien pakeičia paprastesni (labiau tausojantys) gydymo metodai. Botulino toksino injekcijos į raumenis juos veikia atpalaiduojančiai, ir raukšlės išsilygina.

Tai labai efektyvus gydymo metodas: raukšlės išnyksta jau po dviejų – keturių dienų. Be to, šis būdas atsikratyti nepageidaujamos problemos būdas labai patogus pacientui, – juk po vizito pas gydytoją galima tiesiai keliauti į darbą. Tiesa, reikia žinoti, kad po kiek laiko raumuo vėl atgauna tonusą ir raukšlė atsistato, tad injekcijas rekomenduojama kartoti.