Plastinė Chirurgija

Skirtingos lūpų putlinimo technikos

Skirtingos lūpų putlinimo technikos

Putlios ir gražios lūpytės yra seksualumo simbolis. Juk ne veltui ir plastinės chirurgijos klinikos skiria šioms operacijoms nemažai dėmesio. Mada kaip mada – ji visada keičiasi ir atsiranda naujovių.

Lūpų putlinimo pasėkmėsPrieš pradėdami diskutuoti apie įvairias technikas lūpoms putlinti susitarkime vieną dalyką. Tas dalykas yra “kokia turėtų būti lūpų apimtis?”. Vieni žmonės įsitikinę, kad patrauklus lūpų dydis priklauso tik nuo jūsų skonio, tačiau kad efektas po operacijos būtų estetiškas ir sėkmingas, reikia viską daryti saikingai.

Gydytojas, turintis solidžią praktiką, tinkamą išsilavinimą, gerą žmogaus kūno estetikos supratimą ir žinoma skonį, turėtų pats nuspręsti, kiek tiksliai jums reikės injekcijų. Todėl renkantis chirurgą ar kosmetologą, susipažinkite prieš tai su jo portfolio, peržvelkite klientų nuotraukas “prieš” ir “po”, tik taip galėsite įsitikinti, ar Jūsų laukiamas rezultatas sutampa su paslaugas teikiančių specialistų vizija.

1. Cheiloplastika naudojant hialurono rūgštį

Lūpų putlinimasŠios lūpų operacijos pagrindas – specialių gelių įvedimas į lūpų sritį. Šis užpildymas padidina lūpas, suteikia tikslią simetriją, pabrėžia kontūrą.

Cheiloplastika nėra skausminga ir jai nereikalinga anestezija. Jei dar porą metų atgal buvo naudojamos sintetinės priemonės iš silikono ir akrilo, tai šiuo metu yra naudojama žymiai saugesnė hialurono rūgštis. Bėda ta, kad dirbtinės medžiagos dažnai iššaukia uždegimus ir patinimus. O štai hialurono rūgštis yra natūralus mūsų odos komponentas, ir skirtingai nei sintetinės medžiagos natūraliai priimamas organizmo.

Hialurono rūgštis veikia labai paprastai: ji natūraliai prie savęs pritraukia vandens molekules ir taip išpučia lūpas. Iš dalies tai ir naudinga procedūra: dėka biogelio lūpos tampa elastingos. Hialurono rūgštis gerina ir ląstelių atsinaujinimo procesą, todėl per tam tikrą laiką raukšlelės aplink lūpas išsilygina.

Po cheiloplastikos procedūros nauja lūpos forma laikosi apie aštuonis mėnesius, tada gelis pasišalina iš organizmo be jokių pasekmių. Procedūrą galima kartoti pagal klientų poreikius.

2. Lipofilingas

Lūpų putlinimo injekcijosKaip statomoji medžiaga gali būti naudojama ne tik hialurono rūgštis. Pagrinde, tai natūralūs paciento riebalai, kurie imami iš probleminių zonų – šlaunų ir pilvo.

Ši operacija atliekama su vietine anestezija ir trunka nuo pusvalandžio iki pusantros valandos, priklausomai, kiek yra “užpildančiosios” medžiagos. Gali būti juntami nemalonūs pojūčiai duriant su adata.

Riebalų nusiurbimui naudojamas švirkštas su adata, sujungtas su vakuuminiu aparatu. Riebalai, paimti iš šlaunų, sėdmenų ar pilvo, atsiduria centrifugoje, kurioje jie išvalomi nuo nereikalingų audinių. Galų gale, gauta medžiaga yra įvedama adatos pagalba lūpų srityje.

Skirtingai nuo gelio, kuris turi savybę tirpti, šis lūpų didinimo būdas leidžia išsaugoti efektą keletą metų.

 

3. Chirurginė lūpų putlinimo  technika

Chirurginė lūpų korekcija (putlinimas, didinimas)Jei jūsų tikslas – ne tik suteikti lūpoms putlumo, bet ir jas koreguoti, tarkim, po traumos ar turint įgimtą defektą, čia reikės chirurginio įsikišimo. Šiuo atveju bus naudojamos nebe injekcijos, bet skalpelis ir kiti instrumentai. Ir, žinoma, stebuklingos chirurgo rankos.

Operacijos eigoje gydytojas atlieka pjūvį virš viršutinės lūpos, ir taip suformuoja naują kontūrą. Tada odos kraštas užsiuvamas, tačiau randas yra beveik nematomas. Kaip taisyklė, chirurginė operacija vyksta pagal medicininius nuostatus ir po jos reikia reabilituotis stacionare.

Operacijos pasekmės

Reabilitacinis periodas po operacijos arba injekcijos daugumai pacienčių būna lengvas. Vienintelė nemaloni sėkmingos operacijos pasekmė – nežymus patinimas lūpų srityje. Tačiau jis išnyksta per savaitę.

Didelių ribojimų taip pat nėra: keletą parų injekcijos vietose negalima tepti kosmetikos ir dvi savaites reikia susilaikyti nuo saunos bei soliariumo.

Retais atvejais po procedūrų gali atsirasti gematoma, tačiau ji taip pat dingsta per dvi savaites. Todėl jau greitai galėsite grįžti į normalų gyvenimo ritmą.


Ne retai žmonės domisi, ar aprašomos procedūros yra saugios, kokia rizika jų laukia ir ar verta tam ryžtis dėl grožio?

Skubame atsakyti, kad rizika, jog kuris nors preparatas alergizuos, visuomet yra. Retais atvejais pasekmės būna labai nemalonios. Tačiau dažniausiai viskas pavyksta puikiai.

Galiausiai, verta tam ryžtis ar ne, gali apsispręsti tik pats pacientas.