Plaukai Stilius

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Afrikietiškų kasyčių pynimas

Norite kažkaip greitai pasikeisti? Išsiskirti iš kitų? Yra puiki išeitis – tai afrikietiškos kasytės.

Iš kur atsirado tos kasytės ir kas pirmi tai pradėjo?

Kasyčių pynimas, kaip mes tai žinome šiandien, prasidėjo prieš daug tūkstančių metų Afrikoje. Skirtingi pynimo stiliai ten priklausė nuo socialinio statuso, amžiaus grupės ir kaimo ar genties iš kurio mergaitė, panelė ar suaugusi moteris, kuriai pinama, yra kilus. Taigi, kiekvienas Afrikos regionas turi specifinį kasyčių pynimo stilių. Kasyčių specialūs raštai, modeliai priklausė ir nuo specialių progų, kaip pvz.: vestuvės. Mažos mergaitės žiūrėdavo kaip kasytes pina jų mamos, senelės, ir taip mokydavosi šios technikos.

Vėliau šis plaukų pynimo stilius išplito Amerikoje, o po to ir Europoje.

Šių dienų pynimas nuo senovės pynimo skiriasi, tačiau dalis tradicinės technologijos išlieka. Šiomis dienomis naudojama daugybė naujų stiliaus asortimentų. Pripinamas specialus sintetinis pluoštas, skirtas kasytems pinti, paprasčiau tariant, sintetiniai plaukai arba siūlai, tačiau su siūlais kasytės atrodo nenatūraliai ir tai nėra labai paklausus būdas.

Afrikietiškos kasytės

Na, o sintetinio pluosto dėka kasytes galima padaryti bet kokio ilgio (ypač manau kai labai aktualu trumpesnių plauku panelėms ar moterims, kurios nori turėti ilgesnius plaukus). Spalvą galima priderinti prie jūsų plauku spalvos ar bet kokios kitos spalvos pagal jūsų pageidavima ir skonį.

Taigi, šiandien tai “karštas” mados topas su daugybe stilių, spalvų įvarove, spalvų pamaišymu, kuris labai populiarus visus metus, o ypač atšilus orams, svarbiausia, tai beveik plaukų priežiūros nereikalaujanti šukuosena.

Jeigu sugalvojote, kad norite susipinti plaukus kasytemis, Jūsų plaukai neturėtų būti labai pažeisti ar silpni, nes pynimas tuomet gali tokiems plaukams padaryti dar daugiau žalos. Na, o jeigu Jūsų plaukai nepriklauso šiai kategorijai, galite drąsiai eiti ir pyntis kaseles. Yra pasklidęs mitas, kad kasytės gadina plaukus, jų po to lieka per pusę mažiau, nusipeša. Bet tai tik didelis melas, nes mes, europiečiai, neįpiname taip stipriai plaukų prie šaknų, kaip tai daro juodaodžiai (pas juos kitokia plauko struktūra, plaukai daug stipresni ir daug tankesni nei mūsų), ir kad tai galėtų nutraukti daug plaukų nuo šaknų. Be to, kasdien žmogui vidutiniškai iškrenta apie 100 plaukų, o susipynus, visi tie plaukučiai, kurie normaliai turi iškristi, pasilieka toje kaselėje ir po kelių mėnesių išsipynus atrodo, kad tų plaukų iškrito labai daug, nors iš tikrųjų tiek pat kiek kad be kasyčių.

Afrikietiško stiliaus kasytėsBeveik visada kasyčių, pintų su sintetiniu pluoštu galiukai yra prideginami. Galima ir užrišti, tačiau atrodo ne itin gražiai. Yra pluošto, kuris nedeginamas, bet paliekamas pilnai nedapintas, tačiau tai ir nėra labai geras būdas, nes kasytė gali nemažai prasileisti.

Šis malonumas nėra labai pigus, todėl svarbu tai darytis pas plaukų specialistą, kuris turi patirties ir žinių. Aš dirbu jau 6 metus ir tokia patirtis leidžia atlikti greitą ir kokybišką darbą. Per tą laiką turėjau labai daug klienčių, todėl prieš tai rekomenduoju konsultaciją, kad būtų ivertinta plaukų būklė.

Kasytes galima išnešioti nuo 3 iki 5-6 mėnesių. Tai priklauso kaip greitai auga savas plaukas. Tuomet savaime aišku, kad tos panelės, pas kurias lėta auga plaukai, ilgiau išnešios kasytes.

Afrikietiškų kasyčių pynimas salone

Pynimo laikas priklauso nuo kasyčių kiekio. Kuo storesni plaukai, tuo daugiau kasyčių gaunas, tuomet ir prailgėja pynimo laikas. Vidutiniškai pinama 8-10 val., todėl norint taip pasikeisti, teks paaukoti visą dieną. Galvai vidutiniškai gaunas apie 200 kasyčių, bet pas ką storesni plaukai, jų gali gautis ir 250.

Kainos taip pat labai įvairios vyrauja. Dauguma specialistų skelbia kainą atskirai pluošto ir atskirai pačio darbo, nors kasyčių kiekis tuomet dažniausiai nebūna skaičiuojamas. Priklausomai nuo kasytės ilgio ir kiekio, darbas gali kainuoti 30 – 80 EUR, tariantis dėl konkretaus kasyčių skaičiaus yra sąžiningiau kliento atžvilgiu, nes jis moka už supintų kasyčių skaičių, o ne už darbą. Taigi, tikrai galima teigti, kad kasyčių pynimas geriausias kelias atrodyti išskirtinai ir gražiai.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite