Plaukai

Ar kokosų aliejus sausina plaukus?

Ar kokosu aliejus sausina plaukus

Kai kuriems žmonėms kokosų aliejus sausina plaukus, ypač kai jį naudoja tik kaip kaukę. Taip yra todėl, kad jis gali prasiskverbti į plauko vidų ir užsilaikyti sruogose. Tai reiškia, kad drėkinant plaukus lieka mažiau vietos vandeniui. Dėl šios priežasties plaukai ne taip gerai drėkinasi, kaip būtų be kokosų aliejaus.

Plaukų porėtumasTačiau jei jūsų plaukai yra porėti, mažiau tikėtina, kad jie atrodys sausi, panašūs į šiaudus, panaudojus kokosų aliejų.

Mažo porėtumo plaukai atsparesni vandeniui, kai tuo tarpu didelio porėtumo plaukai lengviau priima drėgmę. Deja pastaruoju atveju vanduo į sruogas patenka ir iš jų pasišalina kur kas greičiau (kartais per greitai). Gali būti, kad jūsų plaukų porėtumas gali prisidėti prie jų jautrumo kokosų aliejui.

Jis puikiai tinka labai porėtiems plaukams, nes neleidžia vandeniui per greitai plūsti į sruogas ir sukelti pernelyg didelį paburkimą, o tai yra blogai, nes pernelyg įtempia kutikulę, ją pakeldamas. Tačiau mažo porėtumo plaukus ir taip sunku drėkinti, todėl jei kokosų aliejus užima vietą, plaukai gali negauti reikiamos drėgmės ir taip išsausėja.

Nereikėtų vengti kokosų aliejaus vieno dėl to, kad jis netiko Jūsų draugei. Kokosų aliejus, kokosų vanduo bei kokosų pienas, gali būti nepaprastai puikūs pagalbininkai, kurie padės puoselėti Jūsų odos ir plaukų grožį. Jums tiesiog reikia žinoti tinkamas proporcijas, kad kokosas atneštų iš tikrųjų gerus rezultatus.

Vieną pagrindinių vaidmenų natūralaus grožio puoselėjime vaidina kokosai ir jų produktai. Pvz., kokosų aliejus, vanduo ir pienas yra itin populiarūs. Būtinai reikia pridurti, jog tokios garsenybės kaip Madonna, Miranda Kerr taip pat lieka neabejingos šiems kokosų natūraliems produktams. Todėl būtinai reikia atskleisti visas paslaptis, susijusias su kokosų teigiamu poveikiu. Sužinojusi kelis naudingus patarimus, suprasite, kad tikrai galima turėti sveikai bei gražiai atrodančią odą, tvirtus ir blizgančius plaukus, išsaugoti grožį bei sveikatą ir netgi dailių formų figūrą.

Kokosų aliejus plaukams (naudojimas)Natūralūs grožio produktai ima sparčiai populiarėti. Pirmiausia todėl, kad juose nėra įvairiausių kenksmingų medžiagų, chemijos bei jie yra pakankamai pigūs. Tačiau, svarbiausia, natūralūs, grožiui skirti produktai, yra neabejotinai efektyvūs, todėl, galima daryti prielaidą, kad ilgainiui kosmetinės prekės įgis vis mažesnį pasisekimą, kadangi šiuo metu daugumai norisi daugiau natūralumo. Net įžymybės supranta natūralių grožio produktų naudą. Jos noriai naudoja gamtos dovanas, kurios daro nemenką įtaką grožiui. Būtent tokiu būdu garsiosios pasaulio moterys stengiasi išlaikyti savo odos ir plaukų nepriekaištingą išvaizdą.

Kokosai, o tiksliau, jų aliejus, vanduo bei pienas, yra nepakartojami odos drėkintojai, maitintojai. Ir ne tik odos, bet ir plaukų. Dėl šios priežasties kokosai dažniausiai būna įvairių grožio priemonių sudėtyje, bet, svarbu pridurti, jog be kitų cheminių medžiagų, kurių turi kosmetikos gaminiai, gryno kokoso produktai turi žymiai didesnį teigiamą poveikį.

Kokoso aliejus naudojimas plaukams

1. Pasidarykite mišinį iš kokosų aliejaus, alyvuogių aliejaus bei citrinų sulčių, viską išmaišykite. Vėliau šį mišinį dėkite ant drėgnų plaukų, po to, kai mišiniu bus ištepti visi plaukai, galvą apvyniokite rankšluosčiu ir palaukite pusvalandį. Praėjus šiam laikui, viską nuplaukite po šiltu vandeniu su savo mėgstamu šampūnu.

2. Sumaišykite 50 gramų kokosų aliejaus ir du šaukštus makadamijų aliejaus su keliais lašais eterinių aliejų iš citrinų, laimo ir apelsinų, įdėkite 60 gramų rudojo cukraus. Šis mišinys kuo puikiausiai sudrėkins Jūsų odą. Ant sudrėkintos odos pradėkite tepti mišinį, nepamirškite kelių bei alkūnių, tada nuplaukite kūną po šiltu vandeniu.

Svarbu pridurti, kad grožio priemonės, kurių sudėtyje yra labai daug kokosų aliejaus gali užkimšti poras, todėl per dažnai jų vartotoi nereikėtų.

Kokosų aliejus yra plačiai naudojamas ir sudarinėjant veiksmingus dietų planus, kadangi šis turi pakankamai daug sočiųjų riebalų. Apskritai kokosų aliejų bei pieną galima vadinti sočiųjų riebalų karaliais. Sotieji riebalai yra geriausi iš visų kitų natūraliųjų riebalų. Be to, juos patartina naudoti gaminant maistą.

Pabaigai reikėtų pranešti, kad naujausi moksliniai tyrimai parodė, kad kokosų aliejus padeda mažinti riebalinį sluoksnį nuo pilvo. Miranda Kerr yra geriausias pavyzdys. Po gimdymo ji niekaip negalėjo atsikratyti padidėjusio pilvuko, bet vartodama kokosų aliejų ji atgavo buvusias kūno linijas. 4 šaukštai kokosų aliejaus per dieną modeliui padėjo atsikratyti papildomo svorio.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite