Plaukai

Bičių pienelis plaukams

Bičių pienelis plaukams

Bičių pienelis sugrąžins plaukams žvilgesį ir padovanos šilkinį švelnumą. Amerikiečių mokslininkas ir bitininkas Rodnis Braunas rašė: “Bičių pienelis tikriausiai yra vienas iš bitininkystės produktų, pasižyminčių pačiu stebuklingiausiu poveikiu…” Bičių pienelis – vienas puikiausių produktų, kurį gamina bitės…

Amerikiečių mokslininkas ir bitininkas Rodnis Braunas rašė: “Bičių pienelis tikriausiai yra vienas iš bitininkystės produktų, pasižyminčių pačiu stebuklingiausiu poveikiu…”

Bičių pienelio naudojimas plaukamsBičių pienelis – vienas puikiausių produktų, kurį gamina bitės. Neatsitiktinai Vakaruose, kaip ir Rytuose, jis nuo seno vadinamas “Karališkąja želė” (Bičių pienelis angliškai: Royal Jelly), kadangi dėl savo ypatumų ir laikymo sudėtingumo naudotis juo galėdavo tik turtingieji: didikai, kunigaikščiai, karaliai…

Natūralus bičių pienelis turi 15-42% baltymų, 1 – 5 % riebalų, apie 18% angliavandenių ir aminorūgščių. Jame yra 22 aminorūgštys, tarp jų nepakeičiamosios nukleino ir organinės rūgštys, vitaminai B1, B2, B3, B6, B12, C, H, PP, pantoteno, folio rūgštis, biotinas, o taip pat daugybė mikroelementų: magnis, kalcis, auksas, sidabras, geležis, siera, manganas, chromas, silicis, nikelis, cinkas, kobaltas ir kt. Bičių pienelyje yra iki 16 kartų daugiau provitamino D, vitaminų В3 ir H, nei žiedadulkėse. Šių sudėtinių dalių tarpusavio balansui gyvojoje gamtoje analogų nėra.

Bičių pienelis – tai specifinio kvapo baltos spalvos drebutinė masė, turinti perlamutrinį atspalvį, o iš viso jame yra iki 110 biologiškai aktyvių medžiagų, tame tarpe ir pasižyminčių antiradiaciniu poveikiu.

Bičių pienelis:

Atnaujina žmogaus audinių ląsteles;

Intensyviai atnaujina jautriąsias plauko zonas;

Stipriai minkština plaukus;

Padeda išlaikyti sveiką odą ir žvilgančius plaukus;

Slopina senėjimo procesą;

Intensyviai ir giliai maitina plaukus;

Stulbinančios biologinės savybės

Plaukų kaukė su bičių pieneliuBičių pienelis pasižymi tiesiog pasakišku efektyvumu. Visų pirma, jis pasižymi labai ryškiu baktericidiniu poveikiu. Praskiedus net santykiu 1:10, jis veikia neįtikėtinai stipriai. Netgi praskiedus bičių pienelį 1000 kartų, jis vis dar stabdo daugelio bakterijų augimą ir puikiai atlieka savo funkcijas.

Bičių pienelis pakelia tonusą, aktyvina fermentinius procesus organizme, reguliuoja kraujospūdį, spartina nuodų, sunkiųjų metalų ir “šlakų” pašalinimą iš organizmo.

Bičių pienelis reguliuoja ir stimuliuoja liaukų veiklą, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu.

Kaip bičių pienelis veikia plaukus?

Net užmerktomis akimis jūs pajusite skirtumą, atsiradusį panaudojus kosmetines plaukų priemones, sukurtas bičių pienelio pagrindu. Pirštų galiukais pajusite plaukų švelnumą, pamiršite išsekusius ir trapius plaukus.
Labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktą plaukams ir pilnai pajusti unikalų “Karališkosios želė” poveikį.

Profesionalios kosmetikos gamintojai rekomenduoja “Royal Jelly” kaukę plaukų stiprinimui ir giliam maitinimui. Ši unikali kaukė pagaminta bičių pienelio pagrindu. Tai ideali priemonė plaukams, praradusiems elastingumą, žvilgesį, atrodantiems tarsi nuvytęs žiedas dykumoje, o plaukų galiukai nuolat skilinėja, veliasi ir atima viltį užsiauginti ilgus plaukus, kurių taip trokštame…

Bičių pienelio kaukė plaukamsBičiu pienelio produktai jau seniai sugebėjo išsikovoti stiprias pozicijas beveik visame pasaulyje ir užsitarnauti grožio industrijos specialistų pasitikėjimą. Tvirtinama, jog bičių pienelio produktai daro labai gerą įtaką plaukų sveikatai ir grožiui.

Aktyvios medžiagos įsiskverbia į plauko struktūrą, pagerina jos kokybę, ją intensyviai maitina ir drėkina.

Unikalios bičių pienelio savybės šalina pagrindines plaukų senėjimo priežastis.

Mikroelementai ir vitaminai normalizuoja plaukų folikulo ir galvos odos būklę.

Struktūriniai proteinai padengia plaukus apsaugine plėvele, tuo pačiu palaiko reikalingą drėgmės lygį ir padeda išvengti drėgmės praradimo.

Kaip naudoti bičių pienelio kaukę plaukams?

Nedideliu kiekiu kaukės ištepkite drėgnus švarius plaukus, tolygiai paskirstykite ir palaikykite iki 5 minučių, paskiau, gausiai išskalaukite vandeniu. Dėl stipraus atkuriamojo poveikio kaukę pakanka naudoti 1-2 kartus per savaitę. Plaukai ilgam įgaus šilkinę struktūrą ir jų grožiu galės pajausti ir mėgautis ne tik didikai bei kunigaikščiai.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite