Plaukai

Greitai besiriebaluojantys plaukai – ką daryti?

Greitai besiriebaluojantys plaukai - ką daryti

Plaukams, kaip ir jūsų organizmui yra labai svarbu gauti tinkamų maisto medžiagų. Tai ypač svarbu jei jūsų plaukai yra nusilpę, praradę blizgesį, slenka, riebaluojasi ar nuolat skilinėja. Išorinė pagalba besiriebaluojantiems plaukams visuomet svarbi, tačiau jie tiesiog jau prašosi ne tik išorinės, bet ir vidinės pagalbos.

Riebaluota galvaJums svarbu žinoti tai, kad norint turėti sveikus plaukus neužtenka išgerti vieną buteliuką plaukus stiprinančių vitaminų. Taip tik sulauksite trumpalaikių rezultatų.

Esant mikroelementų trūkumui vitaminus reikėtų gerti nuolatos. Tačiau jūs pagalvokite, gal tiesiog tam tikrų maisto produktų įvedimas į savo mitybos racioną savaime padėtų išspręsti problemą. Ir jums nebereikėtų bėgti į vaistinę pirkti vis naujų vitaminų buteliukų.

Vitamino B trūkumas gali būti viena iš priežasčių, dėl ko riebaluojasi jūsų plaukai.

Norėdami išvengti plaukų riebalavimosi įsitikinkite, kad valgote pakankamai šių produktų: neskaldytų grūdų, riešutų, pieno produktų, kiaušinių, kviečių grūdų gemalų, ankštinių ir lapinių daržovių. Visi šie išvardinti produktai yra puikus B grupės vitaminų šaltinis. Taip pat stenkitės vengti riebaus maisto.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite