Plaukai

Kaip dažyti plaukus sruogelėmis namuose?

Kaip dažyti plaukus sruogelėmis namuose

Dažyti plaukus – vienas iš paprasčiausių būdų pakeisti savo gyvenimą ir pasikeisti pačiai. Antras dalykas, visos mes atrodome gražios ir jaunos, tik viena neklaužada pražilusi sruoga gali viską išduoti. Trečia, plaukų dažymas palengvina sušukavimą ir suteikia plaukams blizgesį.

Pliusų galima būtų vardinti dar ir daugiau. O minusas dažniausiai vienas – pažeisti plaukai. Tačiau ir šią problemą galima išspręsti, pasirinkus kokybišką prekę. Tereikia tik teisingai pasinaudoti pačios pirktais dažais.

Sruogelių dažymas namuose1. Teisingas pirkinys – pusė sėkmės. Jei nors kartą nagrinėjote vitriną su plaukų dažais, žinote, jog siūlomų atspalvių yra išties daug. Būtų teisingiausiai atspalvį rinktis ne parduotuvėje, bet namuose. Kai kurie gamintojai tokią galimybę suteikia savo interneto svetainėse. Jūs paprasčiausiai įkeliate savo nuotrauką ir susipažįstate su norimu atspalviu, kuris jums tinka.

2. Būtinai įsigykite tą dažų kiekį, kuris nurodytas gamintojo. Jei gamintojas pagal jūsų plaukų ilgį ir struktūrą rekomenduoja įsigyti dvi pakuotes, tai ir pirkite dvi. Kitaip rizikuojate, jog plaukai bus nudažyti nelygiai, o gal ir atspalvis bus netinkamas. Jeigu pasiruošite tinkamai – sruogelių dažymas namuose tikrai nebus sudėtingas.

3. Dažykite tik sausus plaukus. Nepaisant to, kad ant drėgnų plaukų dažai pasiskirsto lengviau, tačiau niekada to nedarykite. Į drėgnus plaukus nepakankamai gerai įsigeria dažai. Viskas, ką reiktų padaryti prieš dažant – juos gerai iššukuoti.

4. Neplaukite plaukų prieš dažymą. Geriau būtų, jei plaukus plautumėte dieną prieš ar net anksčiau. Taip jūsų plaukai išsaugos natūralią apsaugą ir riebalus.

5. Žilus plaukus prieš dažant reikia suminkštinti kondicionieriumi. Esmė ta, kad žili plaukai sunkiai sugeria dažus, nes jie per daug šiurkštūs ir sausi. Labai geras būdas – prieš dažant plaukus nuplaukite juos kondicionieriumi (ne šampūnu!). Tegul plaukai natūraliai išdžiūsta ir tik tada juos galite dažyti.

6. Jei dažote žilstelėjusius plaukus, iš pradžių nudažykite žilas sruogas, o tik paskui dažus paskirstykite po visus plaukus.

7. Netepkite dažų prie pat šaknų. Tai viena iš pagrindinių dažymo namų sąlygomis taisyklių. Tuomet oda neparaus ir išvengsite pažeidimų.

8. Dažykite plaukus dalimis. Padalinkite plaukus į keletą dalių ir kiekvieną kruopščiai nudažykite. Jei plaukai trumpi, nudažyti juos nėra taip sudėtinga, o jei plaukai išsipūtę ir tankūs bei žilstelėję, šis metodas tiesiog būtinas.

9. Neplaukite plaukų iškart po dažymo. Pralaukite bent dieną, o geriausiai – dvi. Plaunant plaukus, gali nusiplauti kažkiek dažų, be to, plaukai neteks savo blizgesio ir švelnumo. Ką galima daryti – paprasčiausiai išskalauti plaukus vandeniu, panaudojant kondicionierių.

10. Apsauga ir dar kartą apsauga. Ir nors šiuolaikinės dažančios priemonės yra saugančios, tačiau papildoma apsauga yra būtina. Apie pirštines žino visos, be to, jos pridedamos prie kiekvienos pakuotės. Taip pat uždenkite ir drabužius, dekoltė ir kaklą rankšluosčiu. Pasiruoškite iš anksto ir tokį mišinį: citrinų sultis sumaišykite su toniku. Jei ant odos užtikštų dažai, iškart juos nuvalykite su šiuo mišiniu.

Dažymas sruogelėmis namuose11. Norint išvengti dažytos kaktos ir kitų odos plotų, besiliečiančių su plaukais, išbandykite vazeliną – juo apibraukite aplink plaukų liniją. Jei neturite vazelino, tiks bet koks riebus kremas ar balzamas.

12. Nuplaukite dažus šiltu vandeniu. Tik ne karštu! Per daug karštas vanduo išdžiovins plaukus, jie taps pažeidžiami, spalva greičiau nubluks. O nuplauti reiktų kruopščiai, kol pajusite, jog plaukai nėra lipnūs.

13. Jei dažote žilus plaukus, įsitikinkite, jog įsigyti dažai tinka būtent žilų plaukų dažymui. Ne visi dažai tam tinka. Dažymas sruogelėmis namuose gali nepavykti su netinkamais dažais – spalva gali gautis nenusakoma, jei ignoruosite šį faktą.

14. Gavosi per tamsiai? Visų pirma, įsitikinkite, jog tai ne drėgnų plaukų efektas. Jei tikrai atspalvis yra per tamsus, paimkite paprasčiausią šampūną ir išsiplaukite plaukus iškart po dažymo. Ir būtinai perplaukite su kondicionieriumi, nes dabar plaukai ypač pažeisti.

15. Įsigykite šampūną ir kondicionierių dažytiems plaukams. Jei viskas gavosi taip, kaip norite jūs, dabar pagrindinė užduotis – išsaugoti gautą spalvą. Todėl būtinai atnaujinkite kosmetikos lentynėlę vonioje.

16. Neperdažykite! Deja, jei atspalvis jums nelabai patinka ar netinka, jums teks kurį laiką pavaikščioti taip prieš vėl keičiant įvaizdį. Gal per tą laiką ir priprasite prie šio varianto? Jei neapsikenčiate, tuomet rekomenduojama perdažyti bent po dviejų savaičių. O per tą laiką būtinai tepkite maitinamąsias kaukes, palepinkite plaukus gerais kondicionieriais.

17. Nenaudokite džiovintuvo. Džiovinimo laiką reiktų kiek įmanoma sumažinti. Naudojantis džiovintuvu plaukai neteks savo elastingumo ir blizgesio. Geriausiai, jei tik po dažymo, leisite plaukams išdžiūti patiems. Jei be džiovintuvo negalite apsieiti, naudokite specialius purškiklius, kurie saugo plaukus nuo termofaktorių.

Dauguma moterų teigia, jog plaukų dažymas pakeitė jų gyvenimą. Jos labiau pasitiki savimi, jos rado savo stilių. Būkite tokios, kokios ir jaučiatės – blondinės, brunetės, raudonplaukės ir juodaplaukės!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite