Plaukai

Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Kaip greičiau atsiauginti plaukus

Tikrai nebloga idėja atsiauginti plaukus! Tačiau kaip tai padaryti greičiau? Paslapčių tikrai nėra daug, tačiau pagrindines reiktų žinoti. Beje, jos bus naudingos ir toms, kurios nesiruošia atauginti plaukų.

Kirpimas norint atsiauginti plaukus

Kaip atsiauginti plaukusVis dar yra ginčijamasi, ar reikia kirpti plaukus, kai norima atauginti. Reguliaraus kirpimo šalininkų logika paprasta: sveikas plaukas auga greičiau, o skilinėjantys galiukai lėtina augimą. Tačiau yra ir tokio kirpimo priešininkai, kurie teigia, jog augimui nėra reikšmės, ar plaukai yra kerpami reguliariai. Taigi, reikia išlikti prie “auksinio viduriuko”. Jei turite kažkokį stebuklingą būdą išlaikyti sveikus galiukus, tuomet, žinoma, kad kirpimo jums nereikia. Svarbiausiai atsiminkite – skilinėjantys galiukai ilgai neauga, o dažniausiai plaukai sustoja augti ties tuo ilgiu. Kaip alternatyva reguliariam kirpimui galima pasiūlyti intensyvią plaukų galiukų priežiūrą įvairių kaukių (ypač kaukės sausiems arba ploniems, skilinėjantiems plaukams) ir balzamo pagalba, o taip pat kirpimą karštomis žirklėmis.

Kaip paskatinti plaukų augimą natūraliai:

Karštas aliejus

Galvos masažas su karštu aliejumi padeda plaukams išlaikyti sveikatą, o taip pat atpalaiduoja galvos odą, aktyvuoja jos kraujotaką. Tai tikrai turi įtakos plaukų augimo intensyvumui. Procedūrą rekomenduojama atlikti ne dažniau nei kartą per savaitę.

Kiaušinio baltymas

Ši kaukė-masažas labai paprasta naminė priemonė, skirta plaukų augimui. Svogūnas ir kitos liaudies priemonės, sutikite, nelabai tinka aktyvioms ir dirbančioms merginoms. Taigi, kaukei reikės trijų kiaušinių baltymų, kuriuos reikia nestipriai suplakti. Gauta mase masažuoti galvos odą ir palikti 5-10 minučių. Baltymai maitins plaukų šaknis, o pats plaukas taps stipresnis, storesnis ir greičiau augs. Jokiais būdais neplaukite karštu vandeniu! Nes kitaip baltymai išvirs.

Gerkite vandenį

Plaukų atauginimasNepamirškite, kad tai yra grožio ir sveikatos pagrindas. Plaukai tikrai augs greičiau, jei bus sudrėkinti. Tačiau plaukai iš organizmo gauna drėgmės patys paskutiniai, kai jau visi organai yra pasitenkinę. Taigi, negerdamos vandens, visų pirma jūs nualinate odą ir plaukus, kadangi jie maitinasi patys paskutiniai. Nepamirškite apie vandenį niekada!

Teisingas džiovinimas

Kartais tam, kad suaktyvintumėte plaukų augimą, užtenka kažko nedaryti, o ne imtis sudėtingų receptūrų. Vienas iš tokių veiksmų – karštas džiovinimas. Sumažinkite šį užsiėmimą iki minimumo. Net jei ir išplovėte plaukus ryte, o be džiovintuvo negalite apsieiti, išdžiovinkite plaukus pačiu paskutiniu momentu. Tegul jie kiek įmanoma ilgiau džiūsta natūraliu būdu. O jums tik pakaks šiek tiek padžiovinti ir suformuoti šukuoseną.

Baltymai mityboje

Baltyminiai patiekalai padeda ne tik plaukams, o dietologai vis labiau vertina baltymines dietas kaip geriausiai normalizuojančias svorį. Todėl mitybos racione būtinai turi atsirasti: raudona mėsa, vištiena, žuvis, riešutai, pieno produktai ir kiaušiniai. Tuomet jūs gausite pakankamai baltymų ir jo užteks tiek visam organizmui, tiek ir plaukams.

Vitaminas B plaukams

Šie vitaminai yra nepamainomi auginant plaukus. Patikėkite, jo tikrai gausu įvairiose priemonėse skirtose plaukams. Vitaminas B neleidžia plaukams išdžiūti ir lūžinėti, nes būtent tai ir silpnina augimą. Šio vitamino gausu bananuose ir paprikose.

Atsisakykite šampūno. Skamba keistai, tiesa? Tačiau tai veikia. Tikrai bus sunku prie to priprasti, kad ant plaukų nėra purios putos. Tačiau pojūtis – puikus. Plaukite plaukus kondicionieriais, ypač tai rekomenduotina, jei turite sausą galvos odą, silpnus plaukus ar plaukų augimo problemas. Žinoma, rinkitės kuo natūralius kondicionierius, kuriuose kuo mažiau agresyvių chemikalų.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite