Plaukai

Plaukų priauginimas nano žiedeliais

Plaukų priauginimas nano žiedeliais

Šis plaukų priauginimo metodas pradėtas 1992m Japonijoje. Po poros metų jo atsisakė daugelis grožio salonų, nes žiedeliai buvo gaminami iš medžiagos, kuri visai netiko plaukui. Tai įtakodavo plauko pažeidimą ir neretais atvejais išslinkimą. Šiandien ši technologija stipriai pažengė į priekį, žiedelių gamybai naudojamos kitos medžiagos, kurios apsaugo plaukus.

Nano žiedelių priauginimasMikro arba nano žiedeliai – yra sulietuvintas pavadinimas. Originalia kalba – “Micro-rings”, “Nano-rings” Esminis skirtumas tarp šių dviejų terminų – dydis. Deja pardavėjai dažnai siūlo mikro žiedelius skelbimę užrašę, kad parduodami nano žiedeliai. Todėl visuomet atkreipkite dėmesį į žiedelių dydį – tinkamai naudojami nano žiedeliai yra sunkiai pastebimi todėl galutinis rezultatas visuomet yra geresnis.

Šiuo metu yra gaminamos ir naudojamos šios nano žiedelių rūšys: aliuminiai, aliuminiai su įsriegimu viduje, aliuminiai su silikonu viduje, taip pat variniai, tiesus variniai su silikonu viduje bei variniai su aštresniais galais ir silikonu viduje. Kaip matote pasirinkimas nemažas. Taigi, plačiau apie kiekvienus.

Aliuminiai plaukų priauginimo žiedeliai. Vieni iš pirmųjų atsiradę žiedeliai. Kaip ir visi žiedeliai yra saugiausia naudojant plaukų priauginimui. Yra aliuminiai su tiesiu viduriu ir su įsriegtu viduriu. Įsriegtu viduriuku yra galbūt šiek tiek geresni, nes geriau sukimba su pačiu plauku nei žiedeliai su tiesiu viduriu. Aliuminiai žiedeliai gali būti mažiukai, kurie yra storesni, ir ilgesni bet daug plonesni. Visai tokie pat kaip ir variniai, todėl atskirti juos gali tik išmananti akis.

Variniai plaukų priauginimo žiedeliai. Šie žiedeliai atsirado vėliau nei aliuminiai.Plaukų apsaugojimo laipsnis priklauso nuo to iš kokio konkrečiai vario pagaminti žiedeliai. Žiedeliai, kurie gaminami iš gryno vario nustatyta, kad labai kenkia plaukui, jis oksiduojasi, dažnai žaliuoja (tai gerai matos šviesiaplaukėms), nukerta plauką, ko pasekoje gali visai pažeisti plauką.

Atpažinti varinius nano žiedelius galima tik apžiūrėjus žiedelio viduriuką, jei jis rausvos vario spalvos – tai žiedelis pagamintas iš gryno vario. Kad išvengti tokių problemų, gamintojai dabar varį maišo su kitokiom medžiagomis, taigi tokie žiedeliai visai nežeidžia plauko. Atpažinti galima taip pat apžiūrėjus viduriuką, jis dažniausiai būna arba nudažytas tokia pat spalva kaip žiedeliais arba būna pilkšvokos spalvos.

Nano žiedeliai įlieti silikonuSilikoniniai plaukų priauginimo žiedeliai. Šie žiedeliai yra šiuo metu naujausi bei labiausiai apsaugantys plaukus.

Jie žymiai geresni dėl 2 pagrindinių ir svarbiausių priežasčių:

• Nėra jokios žalos plaukams, nes kai kurie nano žiedeliai gali nukirsti plauką, jei jis yra silpnas ir per stipriai užspausta, o silikoninė guma esanti žiedelyje yra minkšta, švelni ir gali puikiai apsaugoti plaukus.

• Išsprendžiama svarbi priauginimo visai mikro žiedeliais problema, sruogelių slinkimas. Priaugintos sruogos mikro žiedeliais neretai paslenka arba visai išslenka, žinoma nedidelis kiekis (tai labai priklauso ir nuo plaukų priežiūros), tačiau silikonu įlieti žiedeliai labai sumažina šią problemą.

Tiek aliuminiai tiek variniai žiedeliai (ir maži-storesni, ir ilgesni-ploni) yra gaminami su silikono įliejimu.

Plaukų priauginimas nano žiedeliais (nano-rings technologija) yra geras ir tuo, kad priauginimas yra gana paprastas (žiedelis į kurį įkišta specialiai paruošta sruoga užspaudžiamas replutėmis), taigi plaukai neveikiami nei jokiu karščiu,nei jokia chemija. Patyręs meistras plaukus priaugina per +- 1 valandą. Nuėmimas taip pat labai paprastas ir greitas.

Plaukus priaugintus nano žiedeliais galima išnešioti ir 6 mėnesius ir ilgiau (tai labiausiai priklauso nuo to kaip yra prižiūrimi plaukai).

Tačiau rekomenduojama apsilankyti pas kirpėją galimai korekcijai po 8 sav. Sruogelės tada dažniausiai nuimamos ir pakeliamos vėl prie šaknų. Korekcija reikalinga tam kad būtų labiausiai sumažintas plaukų vėlimasis tarp šaknies ir žiedelio.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite