Plaukai

Plaukų problemos ir jų sprendimai

Plaukų problemos ir jų sprendimai

Kaip užmaskuoti ataugusias šaknis? Kaip atsikratyti statinio krūvio? Kaip koreguoti kirpčiukus? Į visus klausimas yra atsakymai. Nenusiminkite, jei šiuo metu jūsų plaukai yra nepaklusnūs, o jūs atrodote ne taip, kaip norėtųsi. Klaidas daro visi. Svarbiausiai – išmokti jas taisyti.
Taisome kirpėjų ir pačių padarytas klaidas

Mane nudažė ne ta spalva. Ką daryti?

Jūs grįžote iš kirpyklos ir supratote, kad ši spalva jums netinka. Tai ne itin reta situacija, tačiau nervintis nereikia. Geriausias patarimas – kuo greičiau grįžkite atgal į savo grožio saloną. Visų pirma, salonuose yra stiprios plaunamosios priemonės, kurios leidžia atsikratyti nenorimos spalvos. Namų sąlygomis ištaisyti spalvą arba neįmanoma, arba labai sudėtinga.

Per trumpi kirpčiukai. Ką daryti?

Per trumpi kirpčiukaiTai vienas iš dažniausiai pasitaikančių skundų. Atminkite, kad iki normalaus ilgio kirpčiukams ataugti reikės 4-6 savaičių. O per tą laiką apsiginkluokite segtukais ir plaukus formuojančiomis priemonėmis. Jei kirpčiukai nėra kardinaliai trumpi ir siekia antakius, tuomet juos galima užsegti segtuku ir sušukuoti į šoną panaudojant plaukų gelį. Kita idėja – kirpčiukus sušukuoti į viršų: šukuoti reikia griežtai vertikaliai.

Dažyti plaukai blunka. Ką daryti?

Tiesa, kad plaukų spalva dažnai nublunka, tampa ne tokia ryški, kokia buvo dažymo pradžioje. Nereikėtų skubėti plaukų dažyti iš naujo. Paryškinkite savo plaukų spalvą namų sąlygomis. Brunetėms tiks kavos nuoviras: pusę stiklinės juodos kavos užpilkite ant plaukų ir palikite 10 minučių. Tada nuplaukite šampūnu. Jei jūs dažotės šviesiai, tuomet naudokite 3 stiklines atšaldytos ramunėlių arbatos – sudrėkintus plaukus palikite 15 minučių ir tuomet nuplaukite. Raudonplaukėms tiks erškėtuogių nuoviras, kurį reiktų palikti 20 minučių.

Per sausi plaukai. Ką daryti?

Išbandykite plaukų gydymą aliejumi. Yra plaukų aliejai, kurie labai gerai drėkina ir maitina plaukus. Plaukus aliejumi reikia ištrinkti po dušo prieš formuojant šukuoseną. Tuomet plaukai yra blizgūs ir labai švelnūs.

Be to, labai efektyviai drėkina sausus plaukus naminės kaukės. Geriausias sprendimas plaukams – kokosinis aliejus: sušildykite ir užtepkite jį ant plaukų nuo pat šaknų iki plaukų galiukų. Palikite taip išteptus plaukus 20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Per naktį plaukai “susiglamžo”. Ką daryti?

Atgaivinti plaukus po nakties – labai lengva. Sudrėkę nuo prakaito, jie gali prarasti savo gyvybingumą. Paimkite purškiklį su vandeniu. Šiek tiek įpilkite ten kondicionieriaus. Ir apipurkškite plaukus ties šaknimis. Purkškite lengvai, kaip su kvepalais: padarykite drėgną “debesėlį” ir įeikite į jį. Išdžiovinti plaukus galite su džiovintuvu ir šepečiu.

Plaukai pastoviai elektrinasi. Ką daryti?

Statinis krūvis plaukuose atsiranda tuomet, kai aplinkoje trūksta drėgmės. Dažniausiai – žiemą. Vargu, ar galėsite sudrėkinti orą, tačiau galite pastoviai drėkinti plaukus. Tam naudokite nenuplaunamą kondicionierių. Be to, yra dar vienas triukas: pasitepus veidą ir rankas drėkinamuoju kremu, jo likučių nenusivalykite į servetėlę, bet perbraukite per plaukus. Tai pašalins statinį krūvį.

Šukuosena ir kepurė – nesuderinami dalykai. Ką daryti?

Žinoma, idealu, jei plaukus susitvarkysite tik atėję į patalpą. Po to, kai nusiėmėte kepurę, naudokite putas plaukams, kurios išpučia plaukus. Kitas triukas žiemos metu – dažniau sukite plaukus, nes banguoti plaukai ne taip prisiploja. Taip pat galima įsigyti ir miniatiūrinių žnyplių plaukams, kurias galite nešioti rankinėje.

Šaknys ataugo, o dažymas tik po savaitės. Ką daryti?

Yra sprendimas toms, kurioms pastoviai reikia slėpti savo žilas šaknis. Paimkite vatos tamponą, pamirkykite jį su geline akių kontūro priemone arba rudos spalvos vašku antakiams ir nudažykite šaknis. Taip galite parinkti gana sėkmingą atspalvį!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite