Plaukai

Ploni, slenkantys plaukai – ką daryti?

Ploni slenkantys plaukai

Mitybos sprendimai, kai plaukai pradeda plonėti ir slinkti užtikrina ilgalaikę pagalbą plaukams. Tuo tarpu plaukų kaukės su avokadu, avižomis ar net alum yra geriausia greitoji pagalba pastebėjus šias problemas.

Plaukų plonėjimą ir slinkimą gali įtakoti geležies trūkumas. Įsitikinkite ar valgote pakankamai produktų, kuriuose yra geležies, tokių kaip raudonoji mėsa, kiaušiniai, pupelės, rupių miltų duona, džiovinti vaisiai, šviežios daržovės bei lapinės daržovės.
Kadangi plauko sudėtį daugiausiai sudaro proteinas, jiems padėsite atsigauti jei valgysite maistą, kuriame yra gausu proteino (baltymų).

Baltymų turi šie produktai: mėsa, sūris, kiaušiniai, grūdai, soja, žirniai ir riešutai. Šie produktai padeda sustiprinti plaukų folikulus ir gali užkirsti kelią plaukų slinkimui.

Ypatingai yra naudingi sojos baltymai, kurie labai gerina plaukų augimą. Taigi, jei norite paspartinti plaukų augimą, rekomenduojama vartoti kuo daugiau sojos produktų (sojos pieno, sojos pupelių ir kt.).

Vitaminas E yra randamas žaliose lapinėse daržovėse, riešutuose, grūduose. Šis vitaminas gali padėti, kai slenka plaukai. Dar plaukai gali pradėti slinkti ir dėl sutrikusios skydliaukės veiklos. Norėdami pagerinti skydliaukės veiklą vartokite maisto produktus prisotintus jodu, tokius kaip jūros gėrybes, jūros kopūstus ar rudadumblius.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite