Plaukai

Priemonės nuo plaukų galiukų skilinėjimo

Priemonės nuo plaukų galiukų skilinėjimo

Žinoma, pats veiksmingiausias būdas prieš skilinėjančius galiukus – tai žirklės. Nors ir jos negarantuoja 100 proc. rezultato, juk skilinėjantys galiukai atsiranda ne dėl reto kirpimosi. Tuomet į pagalbą ateina kitos priemonės, kurias jūs, ko gero, jau pažįstate, varstydamos šaldytuvą. Siūlome 8 paprastus būdus, kaip atsikratyti skilinėjančių galiukų.

Trumpi patarimai, kaip išvengti besišakojančių galiukų:

Plaukų galiukų skilinėjimasStebėkite, kad plaukams netrūktų vandens – gerkite pakankamai vandens, nes jis reikalingas visam organizmui, taip pat ir plaukams. Labai svarbu mityba, kurioje turi būti gausu baltymų, taip pat vitaminų ir mineralų.

Nepamirkite plaukų balzamo, kurį naudokite po kiekvieno plovimo, kitaip neišvengsite ir kitų problemų su plaukais: blogas augimas, gyvybinių jėgų trūkumas, blizgesio netekimas.

Šampūno – kuo mažiau. Per dažnas šampūno naudojimas pažeidžia natūralų riebalų išsiskyrimą, kuris saugo galiukus nuo skilinėjimo. Plaukite plaukus šampūnu bent jau kas antrą dieną. Jei jums reikia plauti plaukus kasdien, tuomet kaitaliokite plovimą su šampūnu ir su balzamu.

Šiltas poveikis – kiek įmanoma rečiau. Džiovintuvai, žnyplės ir kitos priemonės labai žaloja plaukus. Sudėtinga iš karto atsisakyti šių daiktų. Tačiau išbandykite suktukus, džiovinkite plaukus kambario temperatūroje, susiplanuokite taip, kad plaukai būtų plaunami, kai neskubate išeiti.

Apsaugokite plaukus, eidami į baseiną. Tai galioja ir einant į paplūdimį. Chloras ir sūrus vanduo sausina plaukus, skatina skilinėjančių galiukų atsiradimą. Nešiokite kepurę, tepkite daugia plaukų balzamo, įsigykite apsauginių purškiklių plaukams.

Nedžiovinkite plaukų rankšluosčiu. Toks agresyvus džiovinimas suteikia plaukams ne mažesnę žalą nei kad džiovintuvas. Paprasčiausiai nuspauskite plaukus po plovimo. Rankšluosčiu galima sugerti drėgmę, bet ne trinti!

Reguliariai kirpkite plaukų galiukus. Nebūtina tai daryti kiekvieną dieną ar mėnesį. Tačiau kas 3-4 mėnesius pakirpti galiukus – tai turi tapti taisykle.

Paprasti būdai besišakojantiems ir skilinėjantiems galiukams

Sausi plaukų galiukaiŠampūnas iš kiaušinių. Tai ne tas, kuris parduodamas parduotuvėje. O sudėtis labai paprasta: arbatinis šaukštelis malto rozmarino, 2 puodeliai karšto vandens ir vienas kiaušinis. Užvirkite roszmariną ir palikite 20 minučių, leiskite atvėsti. Į nuovirą įmuškite kiaušinį ir viską išmaišykite. Išplaukite galvą gauta mase kaip įprastu šampūnu, masažuodami ir plaukų galiukus.

Papaja plaukų galiukams. Papajos reikia sunokusios. Užteks ir pusės vaisiaus, tačiau jei plaukai tankūs ir ilgi, prireiks ir viso. Nuimkite odą, išimkite sėklas, o minkštimą sumaigykite šakute. Pridėkite pusę puodelio jogurto ir viską sumaišykite. Gausite gydomąją masę. Ir labai skanią! Išmasažuokite per visą plauko ilgį ir galvos odą. Palikite 30 minučių ir nuplaukite.

Balzamas iš ricinų aliejaus. Ricinų aliejus – labai naudinga priemonė plaukams. Jį galima naudoti ir vieną, o galima ir sumaišyti su alyvuogių aliejumi lygiomis proporcijomis. Užtepkite aliejų ant plaukų, apvyniokite šiltai rankšluosčiu ir palikite 30 minučių. Tuomet išsiplaukite galvą įprastu šampūnu.

Pieno kreminis tonikas. Šį gydymą geriausiai atlikti po to, kai išsiplausite plaukus šampūnu. Paimkite šaukštą suplaktos grietinėlės ir pusę stiklinės pieno. Išmasažuokite plaukus, ypač skilinėjančius galiukus. Palikite šį kremą ant plaukų maždaug 15 minučių, ir tada nuplaukite.

Medaus pagalba. Medus – grožio ir jaunystės eliksyras. Ir skilinėjantiems galiukams tikrai pagelbės. Sumaišykite medų su varške (pusę puodelio varškės su šaukštu medaus). Išmasažuokite plaukus ir jų galiukus, masę palikite 20 minučių. Tuomet nuplaukite paprastu vandeniu. Be plaukų galiukų ši kaukė suteiks plaukams blizgesį.Plaukų galiukų sveikata

Alaus bokalas. Čia tiks ir ne visai prabangus alus. Paprastumas ir grožis! Geriausiai ne tik apsipilti alumi, tačiau ir išmasažavus palikti kuriam laikui, kad šis įsigertų. Liks tik viena problema – alaus kvapas… Tačiau kam naudojami aromatiniai purškikliai ir putos?

Avokadas. Kaip pasisekė moterims, kurios gali savo sode auginti šį nuostabų vaisių! Gerai, kad ir mes parduotuvėse galime jo įsigyti. Plaukams jį paruošti labai paprasta: su šakute sutrinkite piure iš avokado ir gauta mase masažuokite galvą bei plaukus. Kuo daugiau masažuosite – tuo geriau. O galite ir palikti 15-20 minučių – tai tik dar labiau sustiprins efektą. Jei į avokado masę pridėsite šaukštą alyvuogių aliejaus, tuomet plaukai ims blizgėti. Po to jums užteks tik išplauti plaukus įprastu vandeniu.

Alyvuogių aliejus. Alyvuogių aliejų reikia pašildyti ir užtepti ant plaukų, galima ir pamasažuoti. Uždenkite galvą rankšluosčiu arba užsidėkite dušo kepuraitę. Po pusvalandžio viską nuplaukite šampūnu.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Yra vienas komentaras

Spauskite čia ir komentuokite

  • Turiu klausimą. Labai gerai suprantu, kad kuo rečiau reiktų džiovinti plaukus karštu oru, tačiau be džiovintuvo vis tiek niekaip. Ar galima tokioje parduoptuvėje įsigyti tikrai gerą, kokybišką džiovintuvą. Nesinori pirkti bet ko, bet ką gi tada pirkti?