Plaukai

Sausi ir nutriušę plaukai – ką daryti?

Sausi ir nutriušę plaukai - ką daryti

Jei jūsų plaukai yra sausi ir nuolat lūžinėja, greičiausiai yra trūkumas būtinųjų riebiųjų rūgščių. Į mitybos racioną įvedus produktų, kuriuose yra riebiųjų rūgščių, galima sugrąžinti jūsų plaukams tvirtumą ir blizgesį. Pabandykite pavartoti riebios žuvies, tokios kaip tunas, sardinės, upėtakis, lašiša, silkė ar skumbrė.

Sausi ir lūžinėjantys plaukaiBūtinųjų riebiųjų rūgščių taip pat yra grūduose, riešutuose, alyvuogėse ir avokaduose. Riebesnės žuvies reikėtų valgyti net 4 kartus per savaitę.

Šlakelis linų sėklų aliejaus ar žiupsnelis moliūgų sėklų įbertų į jūsų rytinę košę – kitas puikus būdas gauti šių riebiųjų rūgščių su maistu.

Norint, kad plaukai neprarastų drėgmės, kiekvieną dieną gerkite 6-8 stiklines vandens.

Kita maistinga medžiaga, kuri svarbi plaukų augimui ir tvirtumui yra kvarcas. Kvarcas yra silicio dioksido mineralas, kuris yra ganėtinai reikšmingas plaukų tvirtumui. Tad pavartojus produktų, turinčių šių mineralų, galima padėti sustabdyti plaukų lūžinėjimą. Gaila, tačiau šiais laikais dėl maisto apdorojimo ar daržovių, vaisių tręšimo lieka labai mažai šio mineralo pėdsakų.

Kai tik turite galimybę, rinkitės neapdorotus maisto produktus. Šio mineralo rasite ryžiuose, avižose, salotose, šparaguose, svogūnuose, braškėse, kopūstuose, agurkuose, poruose, saulėgrąžose, salieruose, rabarbaruose, kalafioruose ir žalialapėse daržovėse.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite