Plaukai

Šukuosenos vakarėliui

šukuosenos vakarėliui
Kas yra svarbiausia vakarėlio metu? Teisingai – praktiškumas. Visų pirma, šukuosena neturėtų būti sudėtinga, antra, tu turi jaustis, kad jis nepakis ir neišleis per 4-5 valandas.

Idėjos vakarėlio šukuosenoms sužadins fantaziją bei padės apsispręsti. Čia rasite ir naudingų patarimų kaip nedaryti klaidų ir gerai praleisti laiką vakarėlio metu, nesirūpinant dėl savo išvaizdos.

šukuosenos (vakarėlio)Žinoma, daugumai merginų vakarėlis – tai puiki proga pasistengti dėl savo išvaizdos. Tad ir atrodyti reiktų ne prasčiau už kitas merginas. Tad kokia turėtų būti vakarėlio šukuosena? Žinoma, kad – paprasta. Sudėtingos piramidės tikrai ne šiai progai.

Taigi, prieš jus – paprasti patarimai jūsų plaukams:

Jeigu planuojate vakarėlį šokių klube, jūsų šukuosena neturėtų būti aukšta ir sudėtinga, kai pilna įvairiausių smeigtukų, segtukų ir kitų priemonių. Jei turite ilgus plaukus, galite juos sugarbanoti.
Jei norite atrodyti patraukliai, susitarkite iš anksto su savo plaukų stilistu, kaip jūs norite atrodyti. Parodykite planuojamų vilkėti drabužių nuotraukas arba papasakokite apie juos savo meistrui.
Žinoma, su ilgais plaukais įmanoma atlikti įvairiausias šukuosenas, tačiau net ir patį trumpiausią kirpimą galima paversti šventine šukuosena: pasinaudokite įvairiomis plaukų formavimo priemonėmis, pakeiskite plaukų šukavimo kryptį.

Ilgų plaukų šukuosenos vakarėliui

Ilgų plaukų šukuosenos vakarėliuiIlgi plaukai puošia moterį. Jei turite tokius, tuomet turite daug galimybių juos sušukuoti kitaip. Tiesa, jei einate tik susitikti su draugais ir vakarėlis nebus iškilmingas, nebūtina formuoti sudėtingos šukuosenos.

Susukite plaukus iki pusės: lygūs prie šaknų, o tik nuo pusės susukti jie suteiks jūsų veidui atvirumo ir visam įvaizdžiui natūralumo.

“Arklio uodega” vis dar yra pati mėgiamiausia merginų šukuosena, nes ji universali ir paprasta. Taip sušukuoti plaukus galima per 10-15 minučių, o keletą detalių pavers šukuoseną šventine. Aukšta uodega pabrėš jūsų kaklo grožį ir atrodys nekasdieniškai: drėgnus plaukus ištrinkite su putomis, kurios suteikia purumo, išdžiovinkite su džiovintuvu. Žema uodega atrodys efektyviau, jei ją sušukuosite į kairę arba į dešinę. Pasukite galiukus žnyplėmis ir supurkškite laku.

Klasika – kuodukas. Jis niekada neišeina iš mados: aukštas, lygus, žemas, kuodukas iš kasos ir kt. Jis atrodo moteriškai, o jį atlikti galima per 15-30 minučių, priklausomai nuo sudėtingumo.

Šiuo metu ypač populiarūs įvairūs pynimai. Be to, tai visai gera idėja toms, kurios nespėjo išsiplauti galvos. Kasos suteikia moteriškumo, taip pat paryškina moters grožį, o kruopščiai atlikti pynimai šukuoseną paverčia tikru menu kūriniu.

Jei jūs susipynėte labai daug kasyčių, tuomet galite panaudoti ir kitus šukuosenų variantus: kuoduką, uodegą, didelė kasa iš kasyčių ir pan. Tačiau visi šie pynimai labai gražiai atrodo šviesiems plaukams, bet visai nepastebimi su tamsiais.

Vidutinio ilgio plaukai

Šukuosenos vidutinio ilgio plaukamsTokio ilgio plaukai – puiki galimybė išnaudoti savo fantaziją. Tokio ilgio plaukams tinka ir įmantriausi susukimai ir natūraliai krintantys plaukai. Jei norite susuktų plaukų, kol jie dar neišdžiūvo, apipurkškite formuojančiąją priemonę ir susukite vertikaliai. Išdžiovinkite ir gausite lengvas garbanėles. Jei garbanėlės bus per tankios, tuomet jums padės džiovintuvas su difuzorium. Svarbus momentas – šio metodo nerekomenduojama naudoti toms, kurių plaukai šiaušiasi ir savaime pučiasi.

Jei vis dėl to jums reikia suteikti plaukams apimtį, paimkite stambius suktukus, susukite jais plaukus ir apipurkškite laku.

Jei plaukų susukimas jums nepatinka, tuomet sušukuokite plaukus įprastai ir panaudokite plaukų blizgesio. Galite naudoti specialų purškiklį, kuris suteiks plaukams glotnumo ir blizgesio.

Trumpų plaukų šukuosenos

Trumpų plaukų šukuosenos vakarėliuiTrumpa šukuosena papuoš bet kokį veidą, išskyrus pailgą. Ypatingai, jei esate jauna – nebijokite improvizuoti ir, žinoma, pasirinkite tinkamą meistrą, kuris patars jums dėl šukuosenos.

Vienintelis trumpų plaukų šukuosenos minusas – ją ne taip lengva pertvarkyti į naują formatą. Todėl į pagalbą atskuba atspalvį suteikiantys šampūnai. Galite išbandyti šlapių plaukų efektą, tačiau tokią šukuoseną vertėtų pasibandyti iš anksto, kad būtumėte įsitikinę dėl jums patinkančio varianto.

Kirpčiukai – dar viena vieta improvizuoti, turint trumpus plaukus. Būtent jie gali visiškai neatpažįstamai jus pakeisti. Galite tapti vintažine ledi arba klasika dvelkianti dama.

Smulkios detalės

Rekomenduojama vakarėlio šukuosenas pasibandyti iš anksto, kad rezultatas jūsų nenuviltų. Be to, naudojant įvairias priemones, plaukai gali sutrumpėti – šį dalyką taip pat reikėtų numatyti.

Segtukai, sagės ir kiti plaukų papuošimai – idealus būdas papuošti savo plaukus ir tokiu būdu paslėpti tam tikrus trūkumus.

Taip pat rekomenduojama paeksperimentuoti su taku, skiriančiu plaukus: pakeisti jo kryptį arba suformuoti eglutę.

Paskutiniu metu nėra apibrėžtų taisyklių, kurios nustatytų, kaip ir kokius naudoti aksesuarus plaukams – rinkitės viską, kas jums patinka!

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite