Stilius

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio liemenėlę

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio liemenėlę

Tokia intymi garderobo dalis, kaip liemenėlė, yra gana svarbi elegantiško įvaizdžio dalis. Jos nesimato? Taip, tai tiesa, tačiau nuo jos priklauso netgi merginos stuburas, jos komfortas ir viršutinių drabužių vaizdas.

Neteisingai parinkta liemenėlė arba jos modelis neatitinkanti figūros ypatumų, gali sugadinti net ir madingiausio bei ištaigingiausio drabužio privalumus. Taigi kaip ją išsirinkti?

⚠ Labai dažnai moteris nežino savo teisingo dydžio!

Dydis nustatomas dviem matmenimis. Griežtai horizontaliai po krūtine, ir šiek tiek aukščiau, išlenkimas po speneliais. Abu skaičius reiktų įsiminti ir dydį įvertinti pagal specialią lentelę, esančią moteriškų apatinių parduotuvėje.

Liemenėlės dydžio išmatavimasPirmasis dydis vadinamas apimtimi, antrasis reikalingas nustatyti raidę, žyminčią pilnumą. Abu rodikliai sudaro liemenėlės dydį. Apimties rodikliai prasideda 65 ir baigiasi 130. Pilnumas – AA, A, B, C, D, E, F, G. Šiuolaikiniai gamintojai yra įvedę į prekybą ir Q raidę. Jeigu liemenėlių dydžiai jums vis dar nėra iki galo suprantamas dalykas, pasinaudokite skaičiuokle dydžiui nustatyti.

Taigi, jei turite įspūdingo dydžio krūtis, tačiau esate gana liekna, jokiais būdais nesileiskite įkalbama įsigyti liemenėlę dideliams biustui ir susisiaurinti apimtį pati. Tokiu atveju keiskite pardavėją ir prekybos vietą.

Kodėl svarbu nustatyti tinkamą dydį?

Jei neteisingai nustatysite apimtis, tuomet liemenėlė nemaloniai įsirėš į kūną, be to, tai negražiai atsispindės ir po jūsų drabužiais. Jei apimtis yra gerokai didesnė nei reikia, tuomet liemenėlė nepalaikys krūties ir užsegimas kabos viršuje menčių ir temps link kaklo. Tai labai negražu ir pastebima netgi po drabužiais. Teisingai nustačius krūtinės pilnumą, kaušelis užpildomas krūties mase – netuštuoja ir nesiveržia lauk. Teisinga liemenėlė nestabdo kraujotakos ir saugo krūtinę nuo persitempimo, be to, palaiko krūtį reikiamoje padėtyje.

O kaip su formomis?

Liemenėlės kaušelio formaPagrindiniai modelių skirtumai – su lankeliais ir be lankelių. Lankeliai – tai metalinis arba plastmasinis karkasas, įsiūtas po kaušeliu. Modeliai su lankeliais labiau ažūriniai, seksualesni, suteikia krūtims gundančias formas. Modeliai be lankelių laiko krūtis dėl savo ypatingo sukirpimo, ir jie taip pat suteikia patikimą fiksaciją. Tai gana griežti, uždari modeliai, tinkantys stambesnėms moterims arba turinčioms tam tikrų fizinių negalavimų.

Taip pat yra ir specialių liemenėlių modelių: skirtų paauglėms, sportinių, superdidelių, nėščiosioms ir maitinančioms motinoms.

Paskutinės naujienos – plonos, besiūlės liemenėlės. Šios formos tinka ir toms, kurioms patinka laisvos formos arba toms, kurios kenčia nuo krūties ligų.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis liemenėlės modelį?

Visų pirma, į medžiagas, iš kurių pagaminta, taip pat į užsegimo ir petnešų plotį, kaušelių formą. Medžiagos kokybę, elastingumą, komfortą galima nustatyti vizualiai. Yra moterų, kurios ieško tik medvilninių gaminių, kai kurios net neapsivilks tokių. Būtinai peržvelkite siūles ir patikrinkite elastingumą. Petnešos turi būti ypatingai tamprios, o dideliems dydžiams – dar ir plačios.

Ką paslėpti, ką parodyti

Maža krūtinė, norisi vizualiai padidinti. Modeliai su įdėklu “push up” lengvai įvykdo šią užduotį. Įdėklai būna sudėti kaušelyje, specialioje kišenėlėje, dažniausiai – tai skystas silikoninis užpilas. Sušilęs nuo kūno silikonas sudaro “gyvos krūties” efektą.

Drugelio formos liemenėlėsKrūtys yra viena nuo kitos nutolusios, norisi sukurti gundantį griovelį-dekoltė. Šį efektą sukurs modeliai su lankeliais, taip pat petnešėlės, esančios arčiau centro. “Drugelio” įstrižas kirpimas yra universalus bet kokio dydžio krūtinei, kai kitą sukirpimą reikėtų derinti individualiai. Modelis gali būti koreguojamas specialiais įdėklais į liemenėlę.

Atviras biustas. Atviriau nebūna. Tokia liemenėlė turi būti ypatingai standi. Įsiuvos kaušelyje, kaip taisyklė, horizontalios. Petnešos – plonos arba nusegamos, o liemenėlės laikymas – kartu su kaušelio siūle. Tokį modelį rinktis reikėtų atidžiai. Jis tinka tikrai ne visoms, be to, jei jūsų dydis yra didesnis nei “E”, ši liemenėlė gali nesilaikyti ir varžyti jūsų judesius.

Didelė, nestandartinės apimties putli krūtinė. Kad ir koks modelis jums patiktų, rinkitės liemenėlę be lankelių su patikima krūtinės fiksacija. Tokia liemenėlė turėtų padėti laikysenai, turi suteikti patogumą, leisti laisvai judėti, bet tuo pačiu ir pabrėžia krūtinės grožį.

Didelių dydžių moterims rekomenduojama atsisakyti dekoltė modelių su lankeliais, plonomis petnešomis, siauru užsegimu. Kad ir kaip to norėtųsi. Kaip taisyklė, tokie modeliai įsirėžia į kūną, blogai laiko sunkią krūtinę, ir tai neigiamai atsiliepia visam siluetui. Jei jūs to nepastebite, aplinkiniai tikrai pastebės.

Apatiniai drabužėliai – pati nežymiausia, tačiau labai intymi garderobo dalis. Jie gali užmaskuoti figūros trūkumus, tačiau lygiai taip pat gali juos ir demonstruoti.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite