Stilius

Kvepalų natos

Kvepalų natos

Kvepalų aromatas apie žmogų pasako daugiau nei manote.

Žinant “Kvapų kalbą” galima lengviau suprasti aplinkinių nuotaikas, siunčiamus signalus, lengviau išrinksite kvepalus draugui ar artimajam.
Susipažinkite su pagrindinėmis kvapų grupėmis: GĖLIŲ, į kuria įeina ir pavienių gėlių ir gėlių puokščių aromatai, ši kvapų grupė pasižymi aštria elegancija. Temperamentinga, galinga RYTIETIŠKŲ kvapų grupė. CITRUSINIŲ grupė – švelnus citrusinių vaisių dvelksmas, atgaiva sielai ir protui. Samanota MEDIENOS kvapų grupė. ŽALUMOS kuri suteikia švaros ir laisvės jausmą. Spindinti, jausminga VAISIŲ kvapų grupė.

Gėlių – didžiausia ir populiariausia kategorija sukurta daugiausia iš gėlių, pavyzdžiui, rožių, oranžinių gėlių, gardenijų, jazminų, gvazdikų… Jos dažnai maišomos kartu, siekiant sukurti ypatingą aromatų puokštę.

Pvz.: Beautiful (Estee Lauder), Happy to Be (Clinique), Summer (Kenzo), Vera Wang (Vera Wang).

Žmogus, kuris mieliausiai renkasi aromatą iš šios kvapų grupės – patikimas ir ištikimas draugas, su juo yra lengva ir malonu bendrauti. Tačiau artimų draugų neturi labai daug. Mėgsta gražius daiktus, originalų dekorą, dažnas ką nors kolekcionuoja. Kur bebūtų, ką bedarytų visur įneša dalelę savęs. Kurybingi, sumanūs, darbštūs ir svetingi šeimininkai. Vakarėliams renkasi jaukią namų aplinką.

Parfumeriniai kvapaiRytietiški – svaiginantis mišinys: prieskonių, gintaro, balzamų… Šie prabangūs kvapai šilti ir jausmingi, egzotiški, turtingi Muskuso aromatų.

Pvz.: Taste (Jessica Simpson), Obsession (Calvin Klein), Violet Angel (Thierry Mugler), Euphoria (Calvin Klein).

Rytietiškų kvapų mėgėjai domisi menu, vertina vienatvę, ištikimit radicijoms. Dažnas mėgsta kolekcionuoti antikvarinius daiktus. Mėgsta išskirtinę išvaizdą, aksesuarus. Kalboje vartoja nemažai epitetų ir terminų, be to jie pakankamai išsilavinę, puikiai žino jų reikšmes. Asmeninį gyvenimą sugeba paversti keistai nuostabiu.

Citrusiniai – gautos iš citrusinių vaisių, tokių kaip žalioji citrina, citrina, mandarinai, apelsinai… Tai drąsus kvapas, natūraliai gaivus. Citrusinių vaisių mišiniai gerai tinka moterim, kurios nemėgsta slegiančių, aštrių kvepalų.

Pvz.: CK One Summer (Calvin Klein), Ginger with a Twist (Origin), Be Delicious (Donna Karan), Eau de Cartier (Cartier).

Šios grupės kvapų gerbėjai – idealistai, stengiasi suplanuoti viską iki pačių smulkiausių detalių. Jų nuomone, raktas į asmeninę sėkmę – griežta disciplina, gera taktika ir aiški strategija. Jei žlunga koks planas jie gali tapti nesutramdomais karštakošiais, tačiau jau po kelių akimirkų susitvardo ir suranda net ne vieną išeitį iš sudėtingos situacijos. Meilėje – jie linkę dominuoti. Neištikimybę išgyvena labai sunkiai ir skausmingai.

Medienos – miško samanotas mišinys: bergamotės, ąžuolo, samanų, citrusinių vaisių ir sandalmedžio saldus, žemėtas aromatas.

Pvz.: Pure Turquoise (Ralph Lauren), Lovely (Sarah Jessica Parker), Cashmere Mist (Donna Karan), Timbuktu (L’Artisan Parfumeur).

Medienos kvapų grupės mėgėjai išsiskiria elegancija ir stilingumu, mėgsta klasiką ir yra santūrūs, atsargūs ir apdairūs. Intelektualai – kaupia žinias įvairiausiose srityse, gali bendrauti įvairiomis temomis. Nepraranda savitvardos net labai kebliose situacijose. Jausmingi ir prašmatnūs – gryni širdžių ėdikai.

Žalumos – ryškus, žalumos aromatas: pušies, kadagių, lapų ir žolės gaiva. Puikus pasirinkimas sportiškam ir energingam žmogui.

Pvz.: Safari (Ralph Lauren), G De Gigli (Romeo Gigli), Haute Couture (Hanae Mori), Bond No. 9 (Bond No. 9 New York).

Žalių kvapų mylėtojai – energingi, sumanūs, šmaikštūs, neproblematiški. Propoguoja sveiką gyvenimo būdą. Renkasi natūralius produktus. Gali būti vegetarai. Mėgsta poilsį ir sportą gamtoje. Pasiekia užsibrėžtus tikslus. Moka džiaugtis gyvenimu.

Vaisių – kvapų grupė apima visus saldžius, sultingus, vaisių, uogų aromatus ir aštrius, ir gaivius citrusinius. Vaisiniai aromatai suteikia žaismingumo, jaunatviškumo, jausmingumo. Jie, apskritai, labai universalūs.

Pvz.: Red Delicious (DKNY), Champagne (Yves Saint Laurent), Addict 2 (DIOR), Very Irresistible Givenchy – Summer Sorbet (GIVENCHY).

Vaisių kvapus mėgstantieji – romantikai. Komunikabilūs, kūrybingi, sugeba dirbti komandoje, mėgsta dideles kompanijas, lengvai susiranda draugų. Šiais žmonėmis galima pasikliauti, dėl brangaus žmogaus jiems nieko negaila. Turi humoro jausmą, mėgsta krėsti išdaigas ir patys sudalyvauti linksmuose renginiuose. Kompanijos siela. Nors ir širdyje – šeimos žmonės, dievina flirtą, romantinius žaidimus.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite