Stilius

Sielos draugas ir gyvenimo partneris

Sielos draugas ir gyvenimo partneris

Gyvenimo partnerio pasirinkimo problema buvo gvildenama visais laikais, o šiandien, galima drąsiai, teigti, jog ji tapo dar didesne šiuolaikinėms moterims.

Dauguma dailiosios lyties atstovių turbūt pritars, kad visame pasaulyje vyrų pakankamai daug, bet kaip žinoti, kuris sutiktas vyras yra tikrai ta vienintelė ir nepakartojama antroji puselė, o be to, kur tokio ir beieškoti, kai jau atrodo, kad visos viltys prarastos ir esamos simpatijos kažkaip netraukia taip, kaip galbūt to norėtųsi?

Iš tikrųjų peržvelgus šių dienų statistinius duomenis, susijusius su porų skyrybomis, gali ištikti šokas. Susidaro toks įspūdis, kad šiandien sutuoktiniai yra keičiami, paliekami be jokio didelio vargo ir sąžinės graužaties. Kodėl vis dėlto daugelis nusprendžia skirtis, o ne bandyti tiesiog gerinti ir pakeisti esamus santykius? Matyt, daugelis vadovaujasi nuostata, kad dar “savojo” nesutiko, o sutiktasis, deja, tačiau nepatenkino lūkesčių. Ir vėl susiruošiama į paieškas, kurios, pripažinkime, ne visuomet būna prasmingos, kol ilgainiui suvokiama, kad gal vis dėlto geriau ir nebus. Baisiausia tai, kad šiandien žmonės skiriasi dėl pačių menkiausių smulkmenų, kartais poros tiesiog nesistengia arba tiesiog tingi pripažinti, kad vis dėlto santykiuose kilusias problemas reikia spręsti, juk ne visada tikslinga yra nuo jų tiesiog bėgti. Na galima pagirti tas poras, kurios bando dar kreiptis į psichologus arba bando gilintis į savo nesutarimus pačios, pasitelkdamos įvairiausią literatūrą.

Taigi, norint išvengti visų šių nesusipratimų, bereikalingo pykčio ir neigiamų emocijų, tiesiog atkreipkite dėmesį į sutiktą, ir Jūsų manymu, ta vienintelį vyrą, kur kas geriau, nebūkite paviršutiniška.

Zodiako ženklų suderinamumas

Šiandien yra itin populiaru kalbėti apie skirtingus Zodiako ženklus bei jų sutarimą poroje. Vis dėlto, verta patikėti, tiesos tikrai yra. Derėtų plačiau pasiskaitinėt specialios literatūros arba kreiptis į astrologus, kurie galėtų suteikti kompetentingos informacijos nagrinėjamu aspektu. Visa tai tiesiog padės išsiaiškinti, ar tikrai galėtumėte gyventi su vienu ar kitu Zodiako ženklo atstovu. Kadangi pakankamai dažnai poros yra linkusios skirtis tiesiog dėl tarpusavio nesusišnekėjimo, o tai lemia kur kas gilesni dalykai, į kuriuos ne visada taip paprasta rasti atsakymus. Žinoma, tokiomis prognozėmis vertėtų pasikliauti tiems, kurie iš tikrųjų jomis tiki. Beje, ir paskutiniai rezultatai rodo, jog visgi šis metodas, besirenkant tinkamą žmogų tolimesniam gyvenimui, yra ganėtinai efektyvus, o poros, paklausiusios tam tikrų, tikslingų patarimų santuokoje gyvena kur kas ilgiau.

Sielos draugo paieškos užsienyje

Jeigu pastebėjote, šiandien yra itin populiaru užmegzti santykius su užsieniečiais. Moterys svajoja dažniausiai ištekėti už tokio vyro ir gyventi ilgai bei laimingai, kad ir visai kitame krašte. Nesvarbu, kad tik jaustųsi mylima. Svarbiausia, kad dažnais atvejais tautietės susivilioja ir arabų vyrų siūloma meile bei rūpesčiu, na, tokia meilė iš tikrųjų gali sukelti tikrai nemažai problemų, ypač tuomet, kai santykiai pažengia link santuokos ir moterys netgi ryžtasi priimti kitą religiją, o vėliau atsipeikėja tik praėjus pakankamam laiko tarpsniui. Pabrėžtina, kad ypač išryškėja tikėjimų skirtumai vedybiniame gyvenime, kai ilgainiui moteris pradeda jaustis ne visada labai saugi, kai vyro tikėjimas yra radikaliai kitoks. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, nenorima nuteikti ir skatinti rinktis geriau tik savo tautiečius. Jei vis dėlto matote, kad vyras iš tikrųjų dėl Jūsų gali paaukoti daug ką ir rūpinasi Jūsų laime, tuomet, matyt, nėra svarbu kokios šalies atstovas bus Jūsų gyvenimo palydovu.

Svarbu, kad žinotumėte, jog prieš prisileidžiant arčiau Jums patinkantį vyrą, turite pažvelgti į jį ne vien tik per rožinius akinius, susidėliokite prioritetus ir atkreipkite dėmesį, koks vyras būna, kai esate kartu. Moterys dažniausiai turi labai gerą nuojautą, kuri, jei tik yra norma, gali pakuždėti daug vertingų dalykų, tačiau nepamirškite pasikliauti ir savo protu. Vis dėlto, jeigu vyrui esate svarbi, patikėkite, Jūs tokia ir jausitės! Ir siūloma vis dėlto neskubėti, o leisti santykiams būti patikrintiems laiko.

Priskirtos žymos

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite