Sveikata

Gyvo alaus vonia

Gyvo alaus vonia

Alus yra žinomas kaip sveikatinimo komponentas, nes jame yra B grupės vitaminų. Jis labai teigiamai veikia odos būklę ir išvaizdą. Alaus vonia susideda ne tik iš alaus, 5 proc. jos sudaro mineralinis šaltinio vanduo. Šios vonios ypač rekomenduojamos žmonėms, kuriuos kamuoja aukštas kraujospūdis. Be to, apyniai – puiki atpalaiduojamoji priemonė.

Alaus SPA tradicija

Alaus SPA ČekijaPirmasis alaus SPA centras buvo atidarytas Čekijoje. Alaus vonios, alaus masažas ir net alaus kosmetika yra siūloma Chodovaro SPA, kuris yra Chodova Planos vietovėje. Restauruotuose rūsiuose įrengtos septynios didžiulės Viktorijos stiliaus vonios, kuriose lankytojai gali plaukioti aluje ir mėgautis alus bokalu iš šalia esančio alaus baro. Alaus SPA centras orientuojasi į vyrus, kuriuos neretai atbaido tradicinių SPA centrų prabanga. Savaitgalio paketas kainuoja virš 100 eurų, prie kurio papildomai galima užsisakyti alaus mielių įvyniojimą.

Ar tikrai alus turi gydomųjų savybių?

Alus yra žinomas kaip sveikatinimo komponentas, nes jame yra B grupės vitaminų. Jis labai teigiamai veikia odos būklę ir išvaizdą. Alaus vonia susideda ne tik iš alaus, 5 proc. jos sudaro mineralinis šaltinio vanduo. Šios vonios ypač rekomenduojamos žmonėms, kuriuos kamuoja aukštas kraujospūdis. Be to, apyniai – puiki atpalaiduojamoji priemonė.

Alaus SPA charakteristikos

Pagrindinė Chodovaro SPA alaus vonios sudedamoji dalis – tamsusis alus. Klientas guli vonioje, prisotintoje aktyvių alaus sudedamųjų dalių: mielių ir džiovintų susmulkintų žolelių. Maloni vonios temperatūra pamažu gerina širdies darbą ir aktyvina kraujotaką. Šilta alaus vonia praplečia odos poras ir skatina prakaitavimą, tada iš poodinio sluoksnio pasišalina susikaupę toksinai ir skysčių perteklius. Susmulkintų žolelių mišinys šveičia odą. Alaus mielės prisotina odą B grupės vitaminų, proteinų ir sacharidų, oda labai pašvelnėja, suaktyvėja jos regeneracija.

Siekiant padidinti alaus vonios poveikį, svečiams siūlomas nepasterizuoto šviesiojo alaus bokalas. Išskirtinio skonio “Rock Lager” alus verdamas išsaugant aktyvias mielių savybes, kurios teigiamai veikia visą virškinimo traktą. Alaus vonioje rekomenduojama praleisti 20 minučių.

Alaus SPA centrai Europoje

Pastaraisiais metais ne vienas alaus SPA buvo atidarytas Austrijoje, Vokietijoje ir Čekijoje.

Chodovaro alaus darykla, esanti Chodova Planoje Čekijoje, siūlo žymiojo šių aludarių tamsiojo alaus SPA procedūras.

Aludariai “Kummeroer Hof” iš Vokietijos, įsikūrę Noicelės (Neuzelle) vietovėje, nuo 1997 metų klientams siūlo pasilepinti alaus voniomis. Alaus SPA procedūros kainuoja ne mažiau kaip 42 eurus.

Kaimyninėje Austrijoje alaus darykla “Starkenberg”, įkurta Tarrenze, net baseino turinį papildo savos gamybos pilzenu.

Alaus spa šiaudų lovaZalcburgo užmiesčio viešbutis “Landhotel Moorhof”, sukurtas liaudišku stiliumi, siūlo vieną kompleksiškiausių alaus SPA paslaugų meniu visoje Austrijoje: nuo alaus vonių iki alaus virtuvės. Rūsyje keturioms poroms skirtas medinis kubilas, pilnas specialaus alaus gėrimo (angl. “brew”). Terapinis “Moorhof” alus – tai šviesusis 2 proc. alkoholio turintis alus, kurį verda vietinė alaus darykla “Schnaitl”. Šis turinys, pagerintas mielėmis, salyklu ir apyniais, pilamas į statinės formos vonią, dar įpilama šilto vandens. Burbuliukai, kylantys iš kubilo dugno, išmaišo vonios turinį ir atrodo, lyg gulėtumėte milžiniškame puodelyje. Gulint alaus vonioje ir norint pasiekti geresnį atsipalaidavimo rezultatą, siūloma pasivaišinti “Schnaitl’s” alaus bokalu. Po 20 minučių klientas įvyniojamas į krakmolytą baltą paklodę, paguldomas į lovą, išklotą kvapniu šienu, ir paliekamas lengvai išprakaituoti. Vėliau klientas nusiplauna nuo kūno likusius apynius ir pakviečiamas į vėsaus vandens baseinėlį.

Atrodytų, kad alaus SPA turėtų dominti vyrus, tačiau “Moorhof” viešbutyje alaus vonios malonumus nori patirti daugiausia moterys! Jos ypač gyrė alaus SPA procedūras, skirtas veidui: tirštas kaukes su apyniais, salyklu, medumi ir balto sūrio kremu.

Alaus vonios savaitgaliui dviem žmonėms “Moorhof” viešbutyje kainuoja 198 eurus. Į kainą įeina dvi nakvynės, pusryčiai ir keturių patiekalų pietūs: alaus sriuba, brokoliai alaus tešloje, vištienos maltinukas su rūgščiu alaus padažu, o desertui siūlomi alaus blyneliai, prie kurių galima rinktis keturių rūšių vietinį alų.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite