Sveikata

Masažas su gintaru

masažas su gintaru

Gintaras jau daugelį amžių naudojamas skausmams malšinti. Pastaruoju metu gintaras vis dažniau naudojamas masažo terapijoje. Šio tipo masažo metu naudojamos gydomosios gintaro savybės, padedančios sumažinti stresą ir numalšinti kai kuriuos chroniškus skausmus.
Gydomosios gintaro savybės susijusios su jo šiluma, svoriu, spalva, kvapu ir gebėjimu sąveikauti su oda. Manoma, kad dėl mažos molekulinės masės gintaro organinės molekulės geriau sąveikauja su oda nei kitų rūšių akmenys ar mineralai.

Baltijos gintaro masažo terapija

gintarinis masažasGintaras – prieš 50 milijonų metų iš į dirvožemį nukritusių spygliuočių sakų susiformavęs organinės kilmės mineralas. Ištisus amžius, pereidami per tris stichijas – orą, žemę ir vandenį – sakai kietėjo ir įgavo įvairias formas bei spalvas, virto gintaru. Romos imperijos laikais tai buvo brangiausia prekė eksportuojama nuo Baltijos jūros. Apie gintarą rašoma Homero „Odisėjoje“, Baltijos gintaro dirbinys (IX a. pr.m.e.) rastas Tigro upės krante bei Egipto faraono kapavietėje. Tad per tūkstantmečius gintaras tapo Lietuvos vizitine kortele.

Gintaras, dar vadinamas lietuviškuoju auksu, nuo seno garsėja stimuliuojančiomis, organizmą stiprinančiomis savybėmis. Mūsų proseneliai tikėjo, kad gintaras – vaistas nuo visų ligų, magiškas akmuo

Atpalaiduojantis, antistresinis, bioenergetinis masažas Baltijos jūros gintaro rutuliukais ir ryšulėliais. Tai malonus, šildomasis, kūną ir sielą valantis masažas, kuris mažina nerimą, padeda įveikti nugaros problemas.

Vertingas Baltijos jūros gintaras gausus gintaro rūgšties, kuri pasižymi detoksikuojamuoju ir drenuojamuoju poveikiu, o taip pat turi nepaprastą grožio paslaptį, stiprų ryšį su gamta ir Žeme – visa tai apjungia kūną ir sielą, suteikia gilią harmoniją. Kleraderm AMBER CHARM veido ir kūno programos yra multi-sensorinės SPA procedūros, kurios panaudoja naudingas gintaro pudros, granulių, sferų savybes. Šios linijos produktuose yra naudojamas vertingas argano aliejus, kuris pasižymi maitinamosiomis ir odos elastingumą gerinančiomis savybėmis. Tai procedūros, efektyvios prieš odos senėjimą, sausumą ir dehidrataciją, atstato odos stangrumą, mažina raukšles, koreguoja strijas. AMBER CHARM linijos priemonės sužavės maloniu ir viliojančiu kvapu, sumažins įtampą ir stresą, sustiprins malonius pojūčius ir mintis.

Masažas žolelių ryšulėliais

masažas su žolelių ryšulėliaisGalima rinktis tiek trukmę, tiek atskiras kūno zonas (pvz. tik kojas, tik nugarą).

Masažas veikia minkštai dėl šilumos poveikio, apjungiant aromaterapijos ir akupresūros elementus. Tai ir aliejinis masažas ir tuo pačiu gydymasis žolelėmis.Masažas atliekamas specialiais lino ar medvilnės medžiaginiais ryšulėliais, pripildytais žolėmis, ryžiais, prieskoniais ar gintaru.Masažas su ryšulėliais – tai tikras ritualas, paremtas senovės gydovų tradicija.Kaip senovės gydovai, kurie skaudamą vietą gydydavo žolelėmis, ar mes vaikystėjė spausdavome gysločio lapą prie pažeistos vietos, taip ir žolelių ryšulėlių masažu, parinkę tinkamas žoleles mes pasieksime tą patį sveikatinantį efektą. Taip mes galėsime padėti sąnariams, stuburui, bet kuriai probleminei kūno vietai.Masažas gali būti atliekamas sausuoju būdu ir kai išgarinti ryšulėliai įkaitinami šiltame aliejuje. Ryšulėliai masažui gali būri surišami naudojant: žoles, augalus, prieskonius (citrinžolė, imbieras, kurkuma, sezamo sėklos, pipirmėtė, bergamotė, tamarindo vaisius, levanda, eukaliptas ir pan. įvairūs augalai ir šakniastiebiai) – žolių ryšulėliai; ryžius ir prieskonius – ryžių ryšulėliai; gintaro pudra, maži gintarėliai – gintaro ryšulėiai.Dėl stipresnio poveikio labai tinka naudoti rozmarino, apelsino, greipfruto ir kt. eterinius aliejus.

Gintarinio masažo poveikis

Karšti ryšulėliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, aktyvina kraujotaką, nuramina nervų sistemą, pasiekia gilesnius sluoksnius ir veikia sąnarius. Masažas tiks norint atsikratyti nerimo, streso, chroniško nuovargio,įtampos bei gali panaikinti nemigos ir depresijos simptomus. Stiprina imunitetą, intoksikuoja, veikia biologinius taškus. Patartina pertempus sausgysles, raiščius, padeda virškinimo sistemai, medžiagų apykaitai, užsilaikant skysčiams, esant toksinams.Gydančių žolių aromatų garai, kuriuos įkvepiame masažo metu, padeda nuo peršalimo, gydo kosulį, nuima alerginį niežulį, ryšulėliai tarytum karšti kompresai tonizuoja odą, atnaujina odos ląsteles.Tai labai maloni, raminanti, atpalaiduojanti technika, kai žolelių gydančios savyės pereina į mūsų kūną ir paveikia jį. Atsargiai reikia rinktis šį masažą esant padidintam kraujo spaudimui, venų išsiplėtimui. Ryšulėliais atliekami trynimo, spaudimo, tempimo, tapšnojimo, slystantys judesiai.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite