Vestuvės

Daina jaunųjų šokiui

Daina jaunųjų šokiui

Rasti dainą pirmajam jaunavedžių šokiui tikrai nėra lengva, tačiau, jei pavyks rasti tokią, kuri Jums kažką reiškia, tai visas šokis bus lyg lengvas pasiskraidymas ant meilės sparnų. Jei vien pagalvojus apie tą svarbų momentą nekyla jokių minčių, galvokime apie viską iš pradžių.

Muzika jaunųjų šokiui

Pirmiausia, reikėtų apsispręsti, kokiu tempu norite šokti. Kas geriausiai Jums (pa)tinka? Klasikinis Vienos valsas, salsa, rumba… Įprasta rinktis ką nors gana lėto, 4/4 tempo, kas puikiai tinka tokiam iškilmingam šokiui. Patikrinti labai lengva: įsijunkite dainą ir pabandykite pagal ją judėti, kad pajaustumėte, ar ji Jums tinka.

Muzika vestuviniam šokiuiBūtų tobula rasti tai, kas jau skambėjo Jūsų meilės istorijoje. Gal pamenate, kokia muzika grojo, kai pirmą kartą pasibučiavote ar kai susižadėjote? Gal yra tekstas, kuris akimirksniu priverčia Jus galvoti apie vienas kitą ir širdis ima plakti smarkiau? Nesijaudinkite, jei dar nieko nesugalvojote.

Daugybė porų neturi “savo” dainos tol, kol neišsirenka dainos pirmajam šokiui. Galbūt būtų verta susėsti ir pagalvoti, kas geriausiai nusako Jūsų jausmus: koks muzikos stilius, kokie žodžiai. Galbūt Jūsų vestuvių tema irgi gali padiktuoti tinkamą garso takelį pirmajam šokiui.

Visiems aišku, kad atrasti kažką idealaus ne retai užtrunka, bet jausmingų dainų perklausos ir kalbėjimasis apie savo jausmus nepakenkė dar nė vienai įsimylėjėlių porai. Jūs geriausiai žinote, ar tada turi dainuoti turi apie vestuvių dieną, Jūsų meilės istoriją ar prašyti, kad ta meilė niekad nesibaigtų.

Žinoma, galite permesti šitą rūpestį vestuvių muzikantams ar didžėjui. Dažniausiai jie savo repertuare turi bent keletą tam tinkamų dainų. Galiausiai, internete yra begalė grojaraščių, kuriuose surinktos populiariausios pirmojo šokio dainos, o ir draugės su malonumu patars, jei tik paprašysite.

Pirmasis jaunavedžių šokis paprastai turi bene ritualinę reikšmę, kada jaunieji, jau kaip nauja šeima, pirmą kartą parodo savo jausmus vienas kitam. Be abejo, tuo metu skambanti muzika ilgam įsirėš atmintyje ne tik šokantiems, bet ir žiūrintiems.

Ištikimiesiems klasiškos gerbėjams vertėtų išbandyti Johano Štrauso – “Vienos valsą” arba “Gėlių valsą” iš Piotro Čaikovskio baleto “Spragtukas”. Tokiu atveju dėmesio neblaškys joks tekstas ir jūsų šokis bus vienintelė pasakojama istorija tą akimirką. Galingai ir iškilmingai.

Tradicinėms lietuviškoms vestuvėms siūloma: Ovidijaus Vyšniausko – “Mažyte Mano”, Alvydo Lukoševičiaus – Obuolio – “Tu pakviesk mane”, Kastyčio Kerbedžio – “Dėl Tavęs Galiu”, Dreams – “Labai prašau” ar net Andriaus Rimiškio – “Gyvenimo meilė”. Dainos – lietuviškos, su puikiai suprantamu, jausmingu tekstu, kuris tinka bene kiekvienai porai. Net be įspūdingų šokio judesių tokia muzika suvirpins ne vieną širdį ir savaime sulauks pritariančių pasiūbavimų bei paniūniavimų iš publikos.Didesniems lietuviško kultūrinio paveldo gurmanams gali patikti Marijono Mikutavičiaus ir Aistės Smilgevičiūtės atliekamas “Jūratės ir Kastyčio meilės duetas” (iš roko operos “Jūratė ir Kastytis”) arba Jurgos Šeduikytės – “Mortos daina” (iš roko operos “Tadas Blinda”). Negi Jūsų meilės istorija neverta didžiosios scenos?… Bent tą vieną vakarą tikrai būsite patys svarbiausi, todėl neverta kuklintis.

Jei norite pajudėti kiek smagiau, bet vis dar solidžiai, galbūt Jums patiktų sena-gera, angliška Nat King Cole- “L.O.V.E” arba net ABBA “I do, I do, I do”. Stipresniais tonais tikrai jausmingai nugriaudėtų Bon Jovi – “Always”, Nickelback – “Faraway” ar net Metallica – “Nothing Else Matters”, jei tik Judviejų širdys plaka tokiu ritmu.

Romantiškosios nuotakos galbūt tylomis svajoja suktis pagal filmo “Purvini šokiai” išgarsintąją “The Time of my Life”, ar net pakartoti tą legendinį šokį. Nors net The Black Eyed Peas – “The Time (Dirty Bit)” jau tik močiutytėms atrodytų nesuvokiamas pasirinkimas. Jei tik yra noro, laiko ir kantrybės, tai ne tik Jūs (su profesionalų pagalba arba be) galite surengti teatrališką pasirodymą, bet ir visus savo svečius ar bent palydą įtraukti į smagų flashmob’ą. Nebe naujiena dabar būtų ir kelių dainų miksas, jei tik turite tam idėjų.

Kiekvienam savo. Vieni prieš vestuves ryžtasi išmokti bent klasikinio valso, kiti nori pasirodyti nepriekaištingai ir išmoksta specialų šokį, o treti tiesiog sukasi pagal muziką mėgaudamiesi buvimu kartu. Juk gera pradžia – pusė darbo.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite