Vestuvės

Suknelės antrai santuokai

Suknelės antrai santuokai

Artėja Tavo antrosios vestuvės. Galvoje sukasi daug minčių, o jaudulio tikriausiai ne mažiau negu per pirmąsias vestuves, tiesa? O kur dar visi vestuviniai rūpesčiai, galbūt ir mažesni negu pirmųjų vestuvių, tačiau labai svarbūs ir ypatingi. Be abejonės, norisi atrodyti nepriekaištingai ir visus pritrenkti ne tik vėl suspindusiomis akimis, bet ir puikia išvaizda.

Pagal ką rinktis suknelę antrai santuokai?

Šiuo atveju vienas pirmųjų kriterijų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis vestuvinę suknelę antrosioms vestuvėms, – Jūsų amžius. 2004 m. JAV atliktų tyrimų duomenimis, vidutinis antrą kartą besituokiančių moterų amžius – 32,6 metų. Tai tik vidurkis, tačiau bendra tendencija ta, kad antrą kartą besituokiančios moterys vidutiniškai yra vyresnės negu tekančiosios pirmą kartą. Brandesnės nuotakos stilius turėtų dvelkti elegancija, rafinuotumu ir subtiliu moteriškumu. Antras ne ką mažiau svarbus kriterijus – Jūsų figūra. Pradėjus kalbėti apie figūrą, net ir amžius netenka prasmės, nes dažnai vyresnė moteris gali didžiuotis puikiomis formomis, nė kiek ne prastesnėmis nei jaunų merginų. Todėl tokios moterys gali rinktis bet kokį vestuvinės suknelės modelį. Svarbiausia, kad vestuvinis rūbas paslėptų trūkumus, išryškintų privalumus ir suteiktų kuo daugiau pasitikėjimo. Su vestuvine suknele – Jūs nuostabi.

Nusistovėjusi nuomonė sufleruoja, kad balta turi būti pirmoji vestuvinė suknelė.

Ar tinkamas pasirinkimas balta suknelė antrai santuokai?

Vestuvių suknelės spalva ir modelis

Suknelė antrai santuokaiNusistovėjusi nuomonė sufleruoja, kad balta turi būti pirmoji vestuvinė suknelė. Šiais laikais turime teisę reikšti savo nuomonę, jausmus ir stilių bet kur ir bet kada. Rūbo spalva turi būti savijautos ir būsenos išraiška. Antrosioms vestuvėms galite rinktis baltą, dramblio kaulo, šampaninę, pastelinių spalvų suknelę. Pasiūlymas pernelyg stereotipinis? Pasipuoškite ryškiai raudona, rožine ar oranžine suknele. Rengiate kuklią šventę šeimos nariams? Rinkitės klasikinio stiliaus elegantišką kostiumėlį su kelnėmis ar sijonu. Jeigu mokate megzti ar nerti vašeliu, pati susikurkite dailią suknelę. Atrodysite originaliai ir žavingai. O gal planuojate surengti didelę šventę ne tik šeimai, bet ir visam pulkui draugų ir norite atrodyti puošniai, stilingai ir elegantiškai? Rinkitės vakarinę ar kokteilinę suknelę, o spalvą – tą, kuri arčiausiai širdies.

Jeigu domitės spalvų reikšmėmis ir tikite, jog pasirinkta spalva išreiškiate savo norus, atkreipkite dėmesį į pateikiamus spalvų aprašymus:

• Balta (sidabrinė) simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę.
• Baltos ir juodos spalvų derinys reiškia kilnumą ir iškilmingumą (balta suknelė su juodais akcentais labai tiktų antrosioms vestuvėms).
• Raudona spalva yra tapatinama su aistra, jausmingumu ir gyvenimo jėga, simbolizuoja kančią ir meilę.
• Senovėje raudonos ir baltos spalvos derinys reiškė visą gyvenimą.
• Geltona spalva yra šlovės, įtakos, intuicijos ir intelekto ženklas, simbolizuojantis turtą ir prabangą.
• Žalia – tai yra deivės Veneros atributas, simbolizuojantis jaunystę, gamtą, augmeniją, ženklinantis pavasarį, vaisingumą, ir gyvybę.
• Mėlyna spalva palieka paslapties, mistikos ir šaltumo įspūdį
• Violetinė (purpurinė) spalva yra sudėtingiausia ir mistiškiausia spektro spalva. Ji simbolizuoja kūną ir sielą kaip priešybių vienybę, tapatinama su maištinga pradžia.
• Rožinė spalva – tai jaunystės, meilės ir švelnumo simbolis, romantizmo, moteriškumo, geidulingumo, lyriškumo ir sveikatos ženklas.
• Oranžinė spalva reiškia jausmingumą, išdidumą, ambicijas ir įtarumą. Ji simbolizuoja saulę, karštį, pyktį, demoniškumą, herojiškumą, paniekinimą, perdėtą puošnumą ir asketizmą, tačiau kartu ir džiaugsmą, draugiškumą, vedybas bei intelektą. (Spalvų aprašymai pagal internete pateiktą informaciją).

Vestuviniai aksesuarai

Vienas labiausiai akcentuojamų dalykų, kurių reikėtų vengti per antrąsias vestuves, – nuometas ir rūtų vainikėlis. Na, o jeigu nuometo labai norisi, rinkitės tokį, kuris nedengia veido. Vietoj nuometo galite pasipuošti vienu iš daugybės galvos papuošalų: skrybėlaite, kepurėle ar gėlių, plunksnelių, karoliukų papuošalu. Svarbiausia, kad jis derėtų prie bendro įvaizdžio ir akcentuotų Jūsų moteriškumą bei pabrėžtų žavesį.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite