Vestuvės

Šukuosena nuotakai

Šukuosena nuotakai

Šį kartą kalbėsime apie nuotakos šukuoseną. Tikriausiai kiekvienai nuotakai šukuosena yra vienas svarbiausių pasiruošimo vestuvėms elementų. Blogos šukuosenos neįmanoma paslėpti nuo fotografų bei susirinkusių svečių, o geros šukuosenos neįmanoma pasiruošti iš anksto, viskas turi būti daroma vestuvių dieną, todėl tai yra viena labiausiai stresą kelenčių detalių kiekvienose vestuvėse.

Šukuosena – svarbi stliaus visumos dalis

Nuotakos šukuosena (lgiems plaukams)Specialistai kalba, jog šukuosenos formavimas prasideda nuo bendro nuotakos stiliaus aptarimo. Žinoma, reikėtų įvertinti jūsų veido formą, jūsų ir jūsų vyro ūgį bei kitus faktorius, tačiau svarbiausia – detalių, sukuriančių visumą, tarpusavio derėjimas.

Madingiausias individualumas

Vis dėlto madingiausia yra stiliaus individualumas, todėl aklai nesekite tendencijų. Madingas įvaizdis ir stilius yra du skirtingi dalykai. Jeigu Jūs norite būti stilinga ir išsiskirti savitumu, tuomet dirbsime ties jūsų bendru stiliumi. Kadangi visuma labai svarbi, todėl verta pasitikėti profesionalais. Tiesa, vertinti pasiruoškite taip pat visumą, o ne atskirai makiažą, šukuoseną ar suknelę. Vertinkite bendrą įvaizdį.

Jeigu suknelės audinys prigludęs, tai šukuosena turi atliepti bendras linijas ir nereikėtų jos išpūsti. Jeigu suknelė šilkinė, tuomet plaukai gali banguoti, tiks ir lengvi kuodeliai, banguota šukuosenos tekstura. Jei dedate veliumą, tuomet įmantrios šukuosenos nereikia.

Kam ją daryti ir vėliau paslėpti? Jei suknelė turi puošybos elementų, tuomet juos reikėtų naudoti ir plaukuose. Jei puošite plaukus suknelės akcentais, paprašykite dizainerio gabalėlio audinio, kurį plaukų meistras dailiai sumodeliuos.

Ar reikia bandomosios šukuosenos?

Vestuvinė šukuosenaJeigu jums šukuoseną darys meistras, kuris nėra jūsų kirpėjas, tuomet patarčiau prieš mėnesį nueiti su juo pasikalbėti. Jeigu jis pasakys, kad būtina pasidaryti, tuomet darykite – sutaupysite ir laiko, ir nervų vestuvių dieną.

Paprastai bandomoji šukuosena kainuoja perpus pigiau, todėl iš anksto susitarus dėl bandomosios šukuosenos tikrai nereikės mokėti dvigubai.

Kas pirmiau – šukuosena ar makiažas?

Kuomet viską darote viename salone, tuomet nesvarbu, nes dirba viena komanda ir jie dalijasi laiku tarpusavyje. O jeigu darote atskirai, tuomet pirmiausia reikėtų pasidaryti šukuoseną, o tik tada makiažą.

Ar reikia šukuosenos jaunikiui?

Nereikia vyrui jokių šukuosenų. Tačiau jam būtina sutvarkyti plaukus. Geras meistras sutvarkys bet kokius plaukus. Tinkamas kirpimas ir švarūs plaukai puikiai tiks vestuvėms.

Priskirtos žymos

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite