Vestuvės

Pamergių pareigos vestuvėse

Pamergių pareigos vestuvėse

Vestuvių planavimas itin įdomus ir atsakingas gyvenimo etapas. Šiuo metu sužadėtiniai nusprendžia, kiek norės juos lydinčių porų vestuvėse. Pamergių ir pabrolių laukia ne tik kai kurie vestuvių organizavimo rūpesčiai ir vaidmenys jose, bet ir kūrybinės diskusijos dėl aprangos ir aksesuarų pasirinkimo.

Kaip pasiruošti būti pamerge vestuvėse?

Jaunikis ir pabroliai gali šiek tiek lengviau atsikvėpti dėl šio klausimo, kadangi dažniausiai jaunoji ir pamergės aktyviai ieško patraukliausių būdų, kaip tinkamai pasirengti vestuvėms. Nuotaka ir pamergės turėtų nuspręsti, ar visų pamergių proginės suknelės bus vienodo modelio ir kokia spalva dominuos. Tam, kad visos pamergės būtų patenkintos, patariama pasirinkti bent vieną bendrą akcentą, kuris dominuotų aprangoje. Tai galėtų būti labai panašūs pamergių suknelių modeliai ar vienoda suknelių spalva, atspalviais, ilgis, puošnumas, kuklumas, paprastumas ar ekstravagantiškumas ir pan.

Kiekviena moteris turi savitą stilių, figūrą, todėl nori puošniai derėti prie kitų pamergių. Proginių suknelių nuomos salonai arba individualias siuvimo paslaugas teikiančios įmonės įgyvendina jaunosios ir pamergių lūkesčius. Auksinė taisyklė – pamergių išvaizda neturėtų užgožti nuotakos grožio ir vestuvinės suknelės puošnumo.

Taip pat svarbu išsirinkti prie suknelių tinkančią ir derančią proginę avalynę ir apsispręsti dėl proginių šukuosenų ir makiažo. Prieš pat šventę moterys taip pat turi nepamiršti manikiūro ir pedikiūro.

Vyriausiosios pamergės pareigos vestuvėse

Būti vyriausia nuotakos pamerge – svarbus vaidmuo, kuris suteikia ne tik garbės, bet ir daug atsakomybių. Sutikusios būti vyriausiąja pamerge, Jūs sutinkate būti dešiniąja nuotakos ranka visos vestuvių šventės metu, tad privalote būti pasiruošusi visiems netikėtumams ir pasistengti perimti nuo nuotakos pečių visus galimus rūpesčius ir stresą.

Apie gėles palydai

Dažnai kyla klausimas, ką rinktis: gėles ar puokštes. Nors tai yra individualus kiekvienos nuotakos apsisprendimas ir gėlių salonuose siūloma įvairiausio grožio gėlių, patartina rinktis tas gėles, kurios lėčiau vysta ir gali ilgai išbūti be vandens. Juk būtų nemalonu, jei šventei tik įpusėjus gėlių žiedai nuvystų ar nubyrėtų žiedlapiai.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite