Figūra

Sporto inventorius namams – ką verta turėti?

Sporto inventorius namams - ką verta turėti?
Kad sportas turi būti neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, jau niekas net neabejoja. Kad būtumėm sveiki, būtina atsikratyti nereikalingų kūno kilogramų, o kad jų atsikratytumėm – reikia daugiau judėti ir sveikai maitintis. Laimei, šią paprastą taisyklę jau įsisavino ne vienas žmogus ir treniruotes priima kaip kasdieninio gyvenimo dalį. Neskubėkite pirkti daug sporto inventoriaus, kad ir kaip vilioja parduotuvėse esanti įvairovė.

Nemaža dalis sporto atributų tampa nenaudojami po stebėtinai trumpo laiko, todėl geriau prieš pirkdami pabandykite pasiskolinti iš draugų, arba išbandyti juos sporto klube. Čia aprašomi sporto namuose atributai, su kuriais nėra sunku dirbti ir kuriuos dažniau rekomenduoja specialistai treniruotėms namuose.

Sporto inventorius namams

Sporto inventorius namamsVis daugiau žmonių galime sutikti rytais bėgant stadione, kai kas treniruojasi namuose su asmeniniais treniruokliais, o kai kas eina į sporto klubus. Tiesa, namuose taip pat galima sportuoti pasirenkant efektyvų sportavimo būdą, treniruojant skirtingas raumenų grupes.

Paįvairinti sportines treniruotes namuose galima ir su sportiniu inventoriumi. Tam nebūtina išleisti didelius pinigus ir įsirengti ypatingą sporto salę. Yra ir paprasta sporto atributika, kuri paįvairins jūsų kasdienines treniruotes.

Mažas gimnastikos kamuolys

Nedidelis vinilinis kamuolys kainuoja tikrai nedaug, tačiau įprastus pratimus paįvairins ir priversti dirbti visai kitas raumenų grupes: jis tiesiog nepamainomas giliesiems sėdmenų raumenims.

Atsigulkite ant grindų, rankas padėkite šalia, pečius spauskite prie grindų, pilvą įtempkite. Tarp kelių suspauskite kamuoliuką ir laikykite kojas tiesiai. Stipriai suspauskite jį, užfiksuokite, po to atpalaiduokite. Pakartokite 10-20 kartų. Kvėpuokite lygiai.

Apsiverskite ant pilvo. Sulenkite rankas per alkūnes, kaktą padėkite ant delnų, sudėtus vieną ant kito. Kamuolį suspauskite tarp pėdų, sulenkite kojas per kelius. Iš tokios padėties tieskite kojas į viršų, atitraukiant kelius nuo grindų. Keldami į viršų iškvėpkite, o įkvepiant grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 10-20 kartų.

Didelis gimnastikos kamuolys

Gimnastikos kamuolys namuoseŽinoma, jis užims tikrai daugiau vietos, tačiau be to, kad su juo treniruojatės, galite jį naudoti vietoj kėdės sėdint prie darbo stalo ar kompiuterio, o taip pat patogu pailsinti nugarą žiūrint televizorių. Šis kamuolys padeda treniruoti balansą, atlikti tempimo bei jėgos pratimus.

Atsigulkite ant grindų, rankas padėkite šalia, pečius prispauskite pečius prie grindų, pilvą įtempkite. Kojas sukelkite statmenai virš grindų, tarp pėdų užfiksuokite kamuolį. Nekeiskite korpuso padėties, sukite kamuolį tiesiomis kojomis tai į vieną, tai į kitą pusę. Pakartokite pratimą 10-20 kartų į kiekvieną pusę. Kvėpuokite lygiai.

Atsigulkite ant kamuolio šonu ant šlaunies, rankas laikykite už galvos, atsiremkite kojomis į sieną. Apatinė koja šiek tiek į priekį nei viršutinė, o viršutinę sulenkite. Lėtai apgaubkite korpusu gimnastikos kamuolį. Užsilaikykite šiek tiek apačioje ir vėl grįžkite į pradinę padėtį. Kai leidžiatės į apačią iškvėpkite, o keliantis įkvėpkite. Pakartokite šį pratimą 10-20 kartų. Tuomet pakartokite šį pratimą ant kito šono.

Sunkusis lankas

Sunkus lankas sportui namuoseŠis lankas tapo ypač populiarus paskutiniu metu. Jo pagalba šiuolaikinės damos mėgsta liekninti savo taliją. Tai įperkamas daiktas, o kadangi jį galima susidėti iš atskirų detalių, dar ir taupo vietą namuose.

Tamprioji virvė

Ši virvė yra gana stora bei patvari, nors ir pagaminta iš gumos. Jos dėka gaunamas papildomas krūvis atliekant įprastus pratimus. Ši virvė taip pat tinka ir vietoje svarmenų.

Šokdynė. Ji geriausiai žinoma dar nuo vaikystės, o dabar puikiai tarnaus ir riebalų deginimui. Ko gero, nereikia aiškinti, kad ji užima ir mažai vietos. Be to, tai ir gera kardio treniruotė.

Treniruočių lazda

Tai ekonomiškas ir kompaktiškas treniruoklis namuose. Ji puikiai tinka kaip alternatyva svarmenims, leidžia treniruoti ne tik rankų, bet ir nugaros raumenis, o taip pat paįvairinti kitų grupių raumenų pratimus.

Atsistokite tiesiai, lazdą paimkite tiesiomis rankomis ir ištieskite priešais save. Sulenkite rankas per alkūnes ir traukite lazdą prie pečių. Treniruokitės neskubiai judesiais. Pakartokite 10-20 kartų.

Ištieskite rankas su lazda į viršų ir stumkite vis lazdą į viršų. Kai rankas nuleidžiate, iškvėpkite. Pakartokite tai 10-20 kartų.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite