Vestuvės

Netradicinės puokštės

Netradicinės puokštės

Tikriausiai, jau yra tekę matyti įvairiausių nuotakų puokščių: nuo didžiulių gyvų gėlių kaskadų iki kuklių vieno žiedo puokštelių. Seniai praeityje tie laikai, kai baltos rožės buvo vienintelis pasirinkimas nuotakai. Rodos, kad pasiūla – begalinė, tačiau ir tai ne visada pavyksta atrasti tai, ko norisi. Juk nuotakos puokštė – vienas esminių nuotakos ansamblio elementų.

Vis dažniau net puokšte nuotakos siekia parodyti savo asmenybę ir renkasi ne tik gyvus žiedus. Aišku, yra ir tokių, kurioms tiesiog nepatinka gėlės arba jos joms alergiškos (tiek poroms, tiek pačiai idėjai). Toks pasirinkimas puikiai tinka tiek spaudžiant šaltukui, tiek kepinant saulei, kai gyvų gėlių puokštės vargiai begali atlaikyti aplinkos sąlygas. Santūrioms lietuviškoms nuotakoms, tikriausiai, prie širdies tradiciniai “bukietai”, tačiau Jūs tik pagalvokite…

Alternatyvios puokštės gaminamos daugybės skirtingų medžiagų, todėl tiek numatytiems resursams, tiek norams, didesnė tikimybė pasiekti trokštamų rezultatų. Vienos nuotakos seka ekologija, kitos nori ilgaamžio prisiminimo, trečios tiesiog stengiasi būti kitokios. Žinoma, vilioja ir “viską galiu pati” principas, kai net savo didžiąją dieną rankose spausite savo kūrinį, pagamintą su meile ir mintimis apie Mylimąjį, tokį pat nepakartojamą, kaip ir Jūsų pasidaryta puokštė.

Štai keletas netikėtų alternatyvų įprastoms gėlių puokštėms vestuvių progai:

Vintažinės, juvelyrinės puokštės. Tos, kurios ištikimos sentimentams, galės tokį meno kūrinį dar ilgai laikyti namuose, kaip savo vestuvių dienos prisiminimą. O gal tokiu būdu neštis prie altoriaus talismanus, turinčius garantuoti naujos šeimos laimę. Tik dar šiek tiek prabangaus spindesio, kad būtumėte tikra karaliene, o rasti jo ne sunku tiek močiučių skryniose, tiek sendaikčių turguose.

Medžiaginės puokštės. Vis dar panašu į gėles, tačiau daug patvariau. Čia itin mėgstamas fetras, kuris kerpamas nebryzga. Jis taip pat dažnai kombinuojamas su sagomis. Žinoma, gėles galima suvelti ir iš vilnos. Tam tinka bet kokia Jūsų mėgstama, ar prie suknelės deranti, medžiaga, todėl tokios gėlės gali tobulai įsilieti į Jūsų šventinį ansamblį.

Sagų puokštės. Skirtingų spalvų, formų, dydžių ir tekstūrų sagos leidžia sukurti nepakartojamą puokštę pagal kiekvienos fantaziją. Gal kažkiek sunku peržengti įprastą sagos, kaip praktiško daikto, suvokimą, tačiau tai padarius atsiveria neribotos galimybės. Tiesiog reikia prisiminti, kad sagos – irgi meno kūrinys.

Popierinės puokštės. Popierius – puiki medžiaga, iš kurios pagamintos gėlės gali atrodyti ir itin realistiškai, ir visiškai abstrakčiai. Naudojamas pats įvairiausias popierius: nuo stalo serviravimo servetėlių iki laikraštinio popieriaus. Tokiam tikslui galima panaudoti net knygos puslapius, natų sąsiuvinį ar žemėlapį, jei tik to reikalauja pasirinkta šventės tema. Taip pat galima pritaikyti origami. Viena iš itin paprastų idėjų – vietoj puokštės pasirinkti didžiulę, ryškiaspalvę, popierinę gėlę.

Džiovintų gėlių puokštės. Pamirškite apdulkėjusias džiovintų augalų šluotas ar velykines verbas. Džiovintų gėlių irgi būna visokiausių, o kartu su gamtiniais ar kokiais kitais išradingais elementais, galite sukurti visiškai natūralią puokštę savo šventei.

Plunksnų puokštės. Klasiškas ir koketiškas atributas, kuris tikrai privers aiktelėti ne vieną svečią. Toks visiškai ne lietuviškas elementas, kuris kvepia prabanga, rafinuotumu ir fataliu moteriškumu. Galbūt būtent to trūksta prie Jūsų seksualios vestuvinės suknelės.

Kaip itin originalias galima išskirti puokštes iš ledinukų, sausainių, jūros kriauklių, kankorėžių, balionų, kaspinų, drugelių, vielos, mediatorių, kalėdinės eglutės papuošalų taip pat kaldintos iš metalo, nulipdytos iš modelino, odinės, drožtos iš medžio ir tikriausiai dar ne viskas išvardinta, ką gali žmogus sugalvoti, kad tik jo šventė būtų tokia, apie kokią jis visada svajojo.

Žinoma, gana dažnai viskas pinasi tarpusavyje, bet kaip kitaip nuotakai atrasti savo išsvajotą puokštę, jei ne visomis įmanomomis priemonėmis. Pasitelkus į pagalbą vaizduotę ir savo (arba kieno kito) auksines rankas, galima išpildyti net įnoringiausias fantazijas. Šitaip Jūsų puokštė bus pati pačiausia ir tokia vienintelė, kaip ir Jūs.

Jei, visgi, nevilioja nei tradicinės, nei alternatyvios puokštės, taip pat verta būtų pagalvoti apie vėduoklę ar skėtį vasarą, bei kailinę movą rankoms žiemą. Galbūt esate labai religinga ir Jums patiktų neštis rankoje dailų rožančių, o gal praktiniais sumetimais būtų puiku vietoj puokštės turėti puošnią delninukę. Kad ir ką nuotaka pasirinktų, viskas nesunkiai gali būti priderinta prie vestuvėms pasirinktų spalvų, temos ir dekoro.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite