Vestuvės

Vestuvių dress kodas

Vestuvių dress kodas
Vasara pelnytai vadinama vestuvių metu. Saulėtomis dienomis gatvėse netrūksta baltomis gėlėmis puoštų automobilių, o Santuokų rūmų duris varsto naujam gyvenimo etapui pasiryžę jaunieji. Vis dėlto kartu tai tikras išbandymas ne tik šventės rengėjams, bet ir svečiams. Kaip pasipuošti ir ką apsiauti, kad būtų ir patogu, ir šventiška, pataria stilistai.

Yra keletas oficialių aprangos kodų, todėl vestuvių dress kodas paprastai nurodomas kvietime.

Dažniausiai iškilmingų progų aprangos kodai skirstomi į šias tris kategorijas:

• Ypač iškilmingi ir formalūs (angl. “formal attire“, “white tie“);

• Pusiau formalūs (angl. “black tie“, “semi-formal“);

• Neformalūs (angl. “lounge suit“, “cocktail attire“).

Formalus vestuvių dress kodas

Vestuvių dress kodas (formalus)

Formaliam aprangos kodui reikėtų rinktis kostiuminį ansamblį, galima mūvėti ir kelnes. Prie šio aprangos kodo derinami aukštakulniai privalo būti uždara nosele, o pirštinės – baltos ir trumpos, negausiai dekoruotos. Šis aprangos kodas naudojamas itin retai ir yra ypač prašmatnių ir iškilmingų vestuvių ženklas.

Pusiau formalus vestuvių dress kodas

Vestuvių dress kodas (pusiau formalus)

Pusiau neformaliam aprangos kodui paklusti yra paprasčiau – čia jums pravers ilga, kulkšnis siekianti suknelė ir pirštinės iki alkūnių. Avalynė turėtų būti uždara nosele, tačiau gali būti dekoruota didesniu kaspinu ar gėlėmis. Deichmann stilistai šiai progai pataria rinktis subtilius veliūro imitacijos aukštakulnius batelius madinga užapvalinta nosele.

Neformalus vestuvių dress kodas

Vestuvių dress kodas (neformalus)

Kokteilių stilius mažiausiai įpareigoja laikytis mados taisyklių, todėl drąsiai galite rinktis madingas ir ryškias sukneles iki kelių, aukštakulnius atvira nosele arba basutes. Svarbiausia, kad visos stiliaus detalės derėtų tarpusavyje.

Nepralošite pasirinkusios šviesaus riešutų atspalvio aukštakulnius atvira nosele ir raukinių dekoracija ar itin šį sezoną madingus nėriniais puoštus batelius. Deichmann stilistai šią vasarą pataria nebijoti ryškių spalvų: sodri indigo ar pritvinkusi vyšninė – tai puikus jūsų vasariško vestuvių stiliaus akcentas.

Persirengimas šventės eigoje

Bateliai vestuvių šokiamsPaprastai vestuvės nesibaigia dienos pramogomis, todėl vakarui verta paieškoti patogesnio apavo. Čia pravers plokščiapadžiai balerinos stiliaus bateliai. Lyg sukurti audringiems šokiams, jie puikiai derės prie šiuo metu madingų spalvingų trumpučių retro stiliaus suknelių. Rinkitės lakuotas baltas – neįprasta ir efektinga.

Jei nesate tikra dėl kvietime nurodyto aprangos kodo, verčiau pasikonsultuokite su šventės rengėjais. Ir prisiminkite, kad svarbiausia vestuvėse – gera nuotaika.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite