Turinys
Pradžiai verta atkreipti dėmesį į tai, kad dieniniui ir vakariniui makiažui yra naudojamas skirtingas eiliškumas. Ir viskas priklauso nuo to, koks yra makiažo tikslas ir ką jūs norite išryškinti. Be to, skirtinga produktų tekstūra tinka skirtingiems atvejams. Ir dar labai svarbus apšvietimas: naktinis leidžia padaryti dramatišką makiažą.
Kaip teisingai atlikti makiažą ir ką po ko tepti, kyla daugybė klausimų: ką iš pradžių, o ką paskui. Geriau suprasti kuo skiriasi dieninis ir vakarinis makiažas padės suprasti kiekvienos iš šių procedūrų aprašymas pažingsniui.
Dieninis makiažas (aprašymas)
1. Drėkinamasis toninis arba BB kremas. Geriausiai tepti sudrėkinta kempinėle.
2. Kreminiai skaistalai. Pirštų galiukais užtepkite juos ant skruostikaulių. Skaistalai turi atrodyti taip, lyg jūs vos paraudote susijaudinę. Geriau skaistalus tepti anksčiau nei atlikti akių makiažą, nes priešingu atveju, akis galite padažyti per ryškiai.
3. Spalvotas balzamas lūpoms. Šiuo metu balzamai turi tikrai pakankamai įvairiausių atspalvių – net iki 30. Spalvą suteikiantis balzamas – ideali priemonė dieniniam makiažui, kadangi spalva atrodo labai švelni. Vėlgi, rekomenduojama balzamą tepti prieš dažant akis.
4. Antakių pieštukas. Šis žingsnis ne visom reikalingas. Jei jūs turite natūralius tankius antakius, tuomet jų dažyti nėra būtinybės.
5. Kreminiai akių šešėliai. Juos tepkite pirštais arba specialiu aplikatoriumi. Dieniniam makiažui rinkite tamsiai pilkus atspalvius, lengvus bronzinius. Bendrą spalvą tepkite ant voko, o tamsesnę – voko pakraštyje.
6. Pieštukas akims. Pabrėžti akis ir padaryti jas patrauklesnėmis padės linija pieštuku. Šiek tiek perbraukite pieštuku tarp blakstienų, tuomet apveskite akies liniją ir šiek tiek tą liniją praplatinkite.
7. Pats paskutinis žingsnis – blakstienų tušas. Dieniniui makiažui tiks juodas vieno sluoksnio tušas.
Vakarinis makiažas (aprašymas)
1. Pradėkite nuo antakių. Tai bus savotiškas akių įrėminimas, ir leis apibrėžti akių makiažą. Geriausiai naudokite birius šešėlius arba specialias priemones antakiams.
2. Šešėliai vokams. Rekomenduojamas stilius – padūmavusios akys. Birūs šešėliai tam geriausiai tinka, kadangi juos geriausiai paskirstyti. Akių makiažą rekomenduojama tepti dar iki pudros užtepimo, kad dar galėtumėte koreguoti išbyrėjusius šešėlius.
3. Akių pieštukas. Pasirinkite patvarų akių linijos pieštuką, kuris būtų patikimas ir jo linijos tarnautų jums visą vakarą bei neprarastų ryškumo.
4. Ilginantis blakstienų tušas. Rekomenduojama tepti du sluoksnius.
5. Servetėlėmis nuvalykite nubyrėjusias priemones. Galite naudoti ir specialias servetėlės makiažo valymui, galite – bet kokias drėgnas servetėles.
6. Tonuojamoji priemonė ir korektorius. Įsitikinkite, kad ją tepate ne tik ant veido, bet ir ant kaklo bei prie ausų. Koreguojančia priemone paslėpkite problemines vietas.
7. Pudra. Ji jūsų veidą pavers matiniu.
8. Bronziatas. Ruda bronzine pudra perbraukite per skruostikaulius, o taip pat ir kaktą, nosį bei pasmakrę. Geriausiai tai daryti apvaliu storu šepetėliu, kai visa tai padaroma vienu brūkštelėjimu.
9. Skaistalai. Skruostams suteikite spalvos dar iki lūpdažio, kad būtų lengviau parinkti lūpdažio intensyvumą.
10. Lūpdažis. Atsitraukite nuo veidrodžio, pažiūrėkite į bendrą veido vaizdą, ir tik tada nuspręsite, kiek lūpoms reikia spalvos. Gali būti, kad lūpos taip ir liks prie “nude” atspalvio (beje, šiais metais jis labai madingas). Tačiau galbūt jums norėsis ryškumo, tad į pagalbą atskubės raudonas lūpdažis. Tik žiūrėkite, kad lūpų makiažas derėtų prie akių.
Puikus straipsnis. Labai džiaugiuosi, kad pavyko atrasti šitą tinklaraštį. Sakykite, kaip galėčiau su jumis susisiekti? Domina bendradarbiavimas 🙂
Maloniai prašome susisiekti: https://grozioklubas.lt/kontaktai/