Makiažas

Blakstienų augimo skatinimas

Blakstienų augimo skatinimas
Net nereikia ginčytis ir kažkam įrodinėti, kad tankios ir ilgos blakstienos yra gundymo priemonė. Jos mūsų žvilgsnį paverčia žaismingu ir gundančiu, tinkančiu šaudyti potencialias flirto aukas. Pasidalinsime patarimais kurie kompleksiškai padeda užsiauginti ilgesnes ir tankesnes blakstienas.

Tiesa, ne visas mus gamta apdovanojo ilgomis ir tankiomis blakstienomis. Kartais situacijos nepagerina ir naujausias tušas.

Genetikos reikšmė blakstienoms

Blakstienų storumas, ilgumas ir tankumas perduodamas mums genetiškai – tiek pagal motinišką, tiek pagal tėvo liniją. Tam turi įtakos ir rasė, ir netgi plaukų spalva: blondinių blakstienos yra trumpesnės nei brunečių.

Kiekviena blakstiena turi savo gyvenimo ciklą, padalintą į tris fazes: aktyvus augimas 2-3 savaitės, ramybės stadija – 4-7 savaitės, ir numetimo fazė. Kiekvienas plaukelis gyvena apie tris mėnesius, ir kai iškrenta, jį pakeičia naujasis. Todėl blakstienų pokyčiai nėra matomi. Tiesa, su amžiumi šie pokyčiai yra ryškesni: blakstienos auga lėčiau ir jos būna gerokai šviesesnės bei retesnės.

Priemonės blakstienų augimui

Norint ilgesnių blakstienų, visų pirma reikia atkreipti dėmesį į savo sveikatą, mitybą ir tik po to imtis visų grožio priemonių. Visi specialistai patvirtins, kad gamtą sunku apgauti. Pailginti blakstienas nei kad jos užkoduotos genetiškai, nelabai įmanoma. Tačiau jeigu jas pastoviai stiprinti ir prižiūrėti, galima sumažinti kritimo procesą ir sustiprinti pigmentą. Šie žingsniai padėtų priartėti prie idealo.

Serumas blakstienoms auginti

Blakstienų augimo serumasProfesionalios priemonės turi didesnį poveikį nei natūralios. Jų aktyvūs komponentai maitina blakstienas ir saugo jas nuo žalingo aplinkos poveikio.

Serumai stimuliuoja natūralų blakstienų augimą, suteikia plaukeliams standumo ir storina jas. Serumai būna dviejų tipų – hormoniniai ir nehormoniniai preparatai.

Ilgai naudojant serumus blakstienos gali tapti šiek tiek ilgesnės, tačiau gali ir pradėti augti chaotiškai ir pradėti augti krūmeliais. Dažnai hormoniniai serumai iššaukia ir alergines reakcijas. Šių priemonių griežtai negalima naudoti nėščiosioms, kadangi naudojami hormonai gali iššaukti gimdymo veiklą.

Nehormoniniai serumai visiškai saugūs sveikatai. Jų sudėtyje yra natūralūs aliejai, vitaminai, keratinai. Naudoti šias priemones reikia prieš naktį, o ryte nusiplauti šiltu vandeniu. Geriausio rezultato galima tikėtis po 4-8 savaičių reguliaraus naudojimo.

Blakstienų serumo tepimas

Tušas skatinantis blakstienų augimą

Baltyminių vitaminų kompleksas tušo sudėtyje ne mažiau efektyviai stimuliuoja blakstienų augimą. Ieškokite priemonių, kurių sudėtyje taip pat yra augalinių aliejų ekstraktai. Šie komponentai stimuliuoja keratino – statybinės medžiagos išsiskyrimą, stiprina ir storina plaukelius. Sakoma, jog tokie tušai yra visiškai saugūs, todėl juos gali naudoti net ir nėščiosios.

Ilgų blakstienų makiažo paslaptys

Išsirinkę teisingą tušą, jūs galite pailginti blakstienas naudodami tam tikrus makiažo triukus. Jums reikės papildomo grožio arsenalo.

Žnyplės blakstienos

Jos suteikia blakstienoms formą, šiek tiek jas pakelia, suteikia ilgumą jau pirmame makiažo etape. Užrieskite blakstienas dar prieš tepant tušą, kitu atveju, rizikuojate “sulaužyti” blakstienas ir neigiamai jas paveikti.

Patarimas: iš pradžių panerkite žnyples į karštą vandenį arba palaikykite po karštu džiovintuvu. Terminis apdorojimas reikalingas tam, kad gautumėte puikų rezultatą. Karštis leidžia geriau užfiksuoti plaukelių formą. Riesti blakstienas reiktų nuo jų pagrindo, iš lėto traukiant per visą ilgį į viršų. Blakstienų žnyples kaitinti reikia itin atsargiai, kadangi metalas greitai įkaista iki pavojingai aukštos temperatūros. Saugokitės nudegimo, akių vokų oda itin jautri ir plona.

Blakstienų žirklės

Pagrindas tušui

Specialūs pagrindai blakstienoms dažniausiai būna gelinio pavidalo. Juose turi būti pakankamai pantenolio, vitaminų, kurie stiprina blakstienas ir jas ilgina.

Patarimas: patepkite pagrindą kaip įprastą tušą, leiskite jam uždžiūti, o tuomet užtepkite du tušo sluoksnius.

Makiažo technika

Akių pieštuku sudėliokite taškiukus tarp blakstienų, tuomet tik tepkite blakstienas tušu.

Šiek tiek papudruokite blakstienas, nudažykite vieną sluoksnį, kai jis išdžius, užtepkite antrąjį.

Labai svarbu teisingai užtepti patį tušą. Sąlyginai padalinkite voką į tris segmentus: vidinės akies blakstienas dažykite link nosies, viršutinę dalį – į viršų, kraštinę dalį – braukite šepetėliu į išorę.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite