Makiažas

Permanentinis antakių makiažas

Permanentinis antakių makiažas

Antakiai – viena iš sričių, kurias moterys dažniausiai koreguoja ilgalaikio makiažo būdu.

Kaip tobulai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą

Ilgalaikis antakių makiažasAntakių korekcijos prireikia daugeliu atvejų – su amžiumi pasikeitus moters veido bruožams, esant asimetrijai, pradėjus retėti antakiams ar tiesiog norint atrodyti dailiau, paryškinti veido bruožus. Antakių forma gali pakeisti veido išraišką. Ištempti antakiai padaro veidą nustebusį, nuleisti – niūrų, truputį išlenkti – žaismingą. Šiuolaikinio ilgalaikio makiažo galimybės leidžia nupiešti bet kokios formos ir spalvos antakius, padeda ištaisyti esamas problemas ir pagerinti išvaizdą, tačiau labai svarbu, kad šių korekcijų niekas nepastebėtų – moterys siekia atrodyti natūraliai, tad ilgalaikis makiažas turėtų likti jų maža paslaptimi.

Šiuo metu naudojamos trys pagrindinės antakių ilgalaikio makiažo technikos. Vienos ar kitos iš jų pasirinkimas priklauso tiek nuo to, kam meistras teikia pirmenybę, ir jo patirties bei meninių sugebėjimų, tiek nuo pradinės “medžiagos”, t.y., kliento antakių.

Tiksliai nubraižytų, tankiai išpieštų antakių ilgalaikio makiažo technika

Permanentinis antakių šešėliavimasŠia technika paprastai naudojasi tik senosios mokyklos meistrai. Tiksliai nubraižyti ir tankiai išpiešti antakiai atrodo itin nenatūraliai, tarsi tanki tatuiruotė, todėl šiuolaikiniai specialistai šios ilgalaikio makiažo technikos atsisako. Kai kurie meistrai ją vis dar naudoja, tačiau greičiausiai tik dėl patirties ir meninių sugebėjimų stokos. Žinoma, pasitaiko ir tokių atvejų, kai klientės primygtinai reikalauja tankiai, tarsi markeriu išpiešti antakius. Tokie antakiai padaromi su “tattoo tipo” technika: pirmiausia tiksliai nubraižomas kontūras, o po to šis kontūras tankiai išpiešiamas. Klaida laikomas nelygiai padarytas kontūras ir netolygiai išpieštas paviršius. Tačiau, norint išvengti nesusipratimų, prieš darant tokio tipo antakius, vertėtų pasirašyti atitinkamą sutartį, apsaugančią meistrą ir saloną nuo galimų pretenzijų.

Tušavimo technika

permanentinis antakių dažymasPagrindinė tušavimo taisyklė – tikslių kontūrų nebuvimas. Baigtinis darbas turi sukurti šiek tiek pieštuku arba šešėliais padažytų antakių efektą. O jos atlikimo teisingumas pirmiausia priklauso nuo specialisto sugebėjimų ir patirties. Patyrę meistrai atlieka tušavimą nepiešdami kontūro. Tuo tarpu pradedančiajam meistrui nepatartina taip eksperimentuoti. Paprasčiau ir patikimiau nupiešti vos pastebimą kontūrą. Darbo metu jis pakankamai gerai pastebimas, o kai antakiai užgyja ir nusilupa šašiukai, kontūras praktiškai išnyksta.

Naudoti galima bet kokią spalvinę gamą – nuo pačios šviesiausios iki pačios tamsiausios. Tačiau vertėtų prisiminti, kad šviesūs ir rusvi tonai blukdami įgauna rusvoką atspalvį. Tokį pat efektą suteikia visi pigmentai, kuriuose į neorganinį komponentą įeina geležies oksidas.

Tušavimo technika tinka praktiškai bet kokiam veido tipui ir plaukų spalvai. Svarbiausia – teisingai parinkti spalvą ir teisingai atlikti tušavimą. Norint antakiams suteikti truputį žavesio, galima keisti tušavimo plokštumą – pavyzdžiui, kruopščiau padažyti antakių pagrindą, o galiuką padaryti visiškai šviesų arba tankiau išpiešti centrą.

Šiai technikai tinka apvalūs adatų pluoštai

Piešimo plaukeliais technika – kad antakiai atrodytų itin natūraliai

Antakių microblading (mikropigmentacija)Svarbiausia šioje technikoje – kad meistras nuo pat pradžių gautų profesionalias pamokas ir įgūdžius, kaip teisingai nupiešti plaukelius. Universalių rekomendacijų dėl atstumo tarp plaukelių ir jų ilgio nėra, todėl kiekvieną kartą meistrui reikia orientuotis į natūralius kliento antakius. Plaukeliai turi būti daromi pačia ploniausia adata, antakių augimo kryptimi, piešiami ne pernelyg arti vienas kito, o jo išlinkimas turėtų atkartoti natūralų klientės antakių plaukelį. Plaukelis turi būti nevienodo storio (ties pagrindu storesnis ir plonėjantis iki nulio galiuko link). Pravesti plaukelį reikia vienu judesiu: vedant jį du kartus, linija sustorės ir trauks dėmesį. Be to, netolygiai spaudžiant adatą, plaukelis gali gautis “punktyriniu”.

Antakių ilgalaikis plaukeliais

Piešdamas plaukelius, meistras turi būti labai atidus su grafitiniais ir tamsiais rudais pigmentais. “Vienetukas” prasiskverbia į patį didžiausią gylį, palyginus su kitomis adatomis, todėl pasirinktas atspalvis tampa truputį tamsesnis, negu lygiai toks pat su tušavimo technika

Ši itin šiuolaikiška ilgalaikio makiažo technika yra tarsi kūryba – neįmanoma turėti “maketo”, nes kiekvienos klientės antakiai vis kitokie. O didžiausias įvertinimas ir padėka – kai klientė pasako, kad niekas nepastebėjo, kad ji pasidariusi ilgalaikį antakių makiažą.

Permanentinis antakių makiažas plaukeliais

Kaip išvengti klaidų?

antakių permanentinis makiažas plaukeliaisDeja, tačiau pasitaiko atvejų, kai į ilgalaikio makiažo meistrus kreipiasi klientės, kurioms antakių ilgalaikis makiažas buvo atliktas neteisingai, jų netenkina antakių forma ar pigmentas. Tobulai atlikti ilgalaikio antakių makiažo procedūrą yra labai sunku, netgi nedidelė klaida ilgalaikio makiažo meistrui gali kainuoti labai brangiai – bus sugadinta reputacija, nepatenkinta klientė pasidalins neigiama informacija su kitomis moterimis, o susigrąžinti gerą vardą gali būti sunku.

Tam, kad klientės kalbėtų apie Jus kaip apie patyrusius ir atsakingus meistrus, o ne apie Jūsų klaidas, turite nuolat tobulėti ir užsitarnauti profesionalo vardą. Todėl po dienos ar kelių dienų, praleistų praktiniuose seminaruose, gausite žymiai daugiau naudos, negu nuolat mokindamiesi iš savo klaidų. Įgytos žinios leis Jums tapti tikru profesionalu, išvengti klaidų ir padės užsitarnauti klientų pasitikėjimą Jumis.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite