Kosmetika

Geriausi grožio patarimai moterims

Geriausi grožio patarimai moterims

Juk visada norite išlikti graži bei jaunai atrodyti. Gaila, kad kartais visgi pritrūksta skirti šiek tiek daugiau laiko sau, tačiau, ne paslaptis, jei norite išlikti visada graži, laiko reikės atrasti. Taigi, siūlome susipažinti su pačiais geriausiais bei populiariausiais tarp visų pasaulio moterų grožio patarimais, kurie padės Jums išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą.

• Nepamirškite specialiomis apsaugos priemonėmis nuo saulės spindulių tepti ne tik veidą, tačiau ir kaklą, rankas. Būtent šios kūno dalys greičiausiai gali išduoti moters amžių, kadangi jos pakankamai sparčiai pasiduoda senėjimo procesui, todėl natūralu, kad jomis taip pat reikia tinkamai pasirūpinti.

• Prancūzės valgo pakankamai sūrio, riešutų, česnako bei svogūnų, kadangi šiuose produktuose yra naudingųjų vitaminų, kurie stiprina plaukus bei nagus. Nepamirškite ir Jūs į savo maisto racioną įtraukti šių produktų, kurie natūraliai padės Jums turėti sveikus plaukus ir stiprius nagus.

• Jei norite, kad Jūsų rankos būtų tinkamai sudrėkintos, tuomet turime puikų patarimą iš Graikijos. Jums tiesiog reikia nulupti citrinos žievelę ir jos vidine dalimi patrinti rankas. Teigiama, kad tai yra greitas ir lengvas būtas sudrėkinti rankų odą.

Eve lom valiklis• “Eve Lom” valiklis yra pats populiariausias Jungtinėje Karalystėje, – tvirtina grožio ekspertai. Jis puikiai veikia kaip valiklis, kuris tinka ne tik odai, tačiau ir akims, beje, jis puikiai tonizuoja ir puoselėja odą.

• Visuomet naudokite lūpų dažus. Štai, pavyzdžiui, prancūzės retai kada naudoja lūpų blizgesį, jos dažniausiai renkasi lūpų dažus, kurie būna pakankamai ryškūs, ypač populiari raudona spalva. Galite visai nepasidažyti akių, nepasipudruoti nosytės, tačiau visada pasiryškinkite lūpas.

• Veido kaukės yra itin populiarios Indijoje. Vienos geriausių ir tinkančių riebiai veido odai kaukių sudėtis yra tokia: vienas valgomas šaukštas sandalmedžio miltelių, žiupsnelis ciberžolės ir keli šaukštais apelsinų sulčių. Šį gautą mišinį reikia išmaišyti ir tepti ant veido, kaklo. Palaukite, kol viskas įsigers į odą ir nudžius, o po to nuplaukite vėsiu vandeniu. Tokia kaukė tinka ir normalios odos savininkėms, tik tuomet vietoje apelsinų sulčių naudokite rožių vandenį.

• Grožiui didelę įtaką daro ir Jūsų akys. Turbūt teko matyti, kaip gražiai bei ryškiai atrodo afganistaniečių moterų akys. Todėl kartais tikrai nevenkite paryškinti tiek viršutinę, tiek apatinę savo akių dalis tamsios spalvos pieštuku. Jeigu norite, kad vaizdas būtų dar efektyvesnis – naudokite ir šešėlius.

• Rytais, specialiu purškikliu sudrėkinkite savo odą gėlių vandeniu. Šis ritualas yra populiarus tarp daugelio Prancūzijos moterų. Galite šį purškiklį visuomet turėti šalia bei vis juo pasipurkšti – taip puikiai atgaivinsite savo odą.

• Prieš tepdamasi makiažo pagrindą, nepamirškite savo odos sudrėkinti kremu, galite šias kosmetines priemones ir sumaišyti bei tepti ant odos. Atrodys tikrai natūraliai.

• Jei norite tvirtų nagų, juos galite turėti tiesiog naudodama nuluptą ir susmulkintą česnaką.

• Indijos moterys garsėja savo storais, ilgais plaukais. Kokia to paslaptis? Bent kartą per savaitę naudokite kokosų, alyvuogių ar migdolų aliejus plaukams. Aliejumi gerai įtrinkite plaukų šaknis bei visus plaukus. Nepamirškite pamasažuoti galvos bent penkias minutes, tuomet palaikykite aliejų ant plaukų apie dešimt minučių ir po to nuplaukite jį šampūnu.

• Jeigu norite, kad Jūsų oda švytėtų, tuomet rūpinkitės savo mitybą bei nepamirškite kartais išgerti taurę vyno. Vynas – puikus antioksidantas.

• Svajojate apie ilgus plaukus? Jums padės kokosų pienas – juo įtrinkite plaukų šaknis ir po valandos nuplaukite.

Apie grožio klubą

Grožio Klubas

Išskirtiniai stiliaus, mados, grožio bei sveikatos patarimai kuriais gali pasinaudoti visi.

Komentarai

Spauskite čia ir komentuokite